Κανάλια Ελληνικού Ενδιαφέροντος

There are 838 replies in this Thread which was already clicked 102,721 times. The last Post () by dennmtr.

  • επειδή το 80αρι είναι μικρό δεν μπορείς να βάλεις πάνω του πολλά lnb για παράκεντρες :(

    άρα θα πρέπει να περιοριστείς σε 1west + 4,8east ή σε 19,2east + 23,5east


    αλλιώς μετά αν σε καλύπτουν τα digea πας 3east (χωρις ERT εκει πλέον) αλλά αγόρασε αν μπορείς λίγο μεγαλύτερο


    αλλά δεν μας έγραψες τι προτιμάς τι σε ενδιαφέρει κυρίως

    στα ελληνικά από δορυφόρο υπάρχουν μόνο τα ελεύθερα ελληνικά επίγεια (δημόσια+ιδιωτικά), αρκετά ντοκυμαντέρ με ελληνικούς υπότιτλους, τα eurosport με ελληνικό ήχο (5e+13e) & 1 παιδικό στα ελληνικά


    είχαμε αρκετές απώλειες φέτος....

  • ..."τα eurosport με ελληνικό ήχο (5e+13e)"...

    γίνεται κάτι τέτοιο χωρίς τη γνωστή συνδρομή ?

    Zcam ανοίγει eurosport 1 hd greek 13east

    & σερβιτόροι ελάχιστοι ανοίγουν το eurosport 2 hd greek 5east


    αλλά για να καταλάβω δλδ εσύ θες χωρίς καθόλου συνδρομή για συνδρομητικού πακέτου κανάλια?;;;

  • Όχι βέβαια, απλά πίστευα ότι μόνο με τη νοβα ανοίγουν.

    Όσο για το Zcam δεν γνωρίζω, θα το ψάξω.

    Αν γνωρίζεις κάποιο σερβιτόρο για το ESP2 PAN HD στις 5Ε θα μ'ενδιέφερε πολύ.

    Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

    octagon sf8008 4K combo

  • καλησπέρα σε ολους ξερει καποιος αν χρειαζομε ρηθμισεις cs σε oscam για να δω φως σχετικα με zcamd ενοω σερβιτόρο εχω. pm αν γινετε ευχαριστω

  • αυτό το δινει καποιος? η διαλέγεις καποιο και το κανεις πριβε? και πως? pm δεχομε ευχαριστω φιλε

  • Κωνσταντίνε μήπως σε χτύπησε κανένας κεραυνός τώρα με τις βροχές & ξέχασες τι κάνει το zcam

    ή για να γεμίζουμε τι σελίδες?

  • αυτό το δινει καποιος? η διαλέγεις καποιο και το κανεις πριβε? και πως? pm δεχομε ευχαριστω φιλε

    διάλεξε ένα στη τύχη

    εγώ θέλω φωτογραφίες με cosmote tv και τεστ 2 μέρες και θα σκεφτώ αν θα πάρω

  • Ούτε εγώ έχω ιδέα και θάθελα να μάθω. Αν υπάρχει κάποιο σχετικό νήμα δώστε μας το λινκ βρε εσεις οι ψαγμένοι.

    octagon sf8008 4K combo

  • Νεο κανάλι της Discovery networks. "HGTV HD" (Home & garden) απο τις 4.8e (12360 V)

    Δεν γνωρίζω αν ανοιγει με powervu ή αν το κανάλι ειναι στα Ελληνικά υποτιτλισμενο, καθώς βλεπω μόνο απο 0.8w

    Aν γνωριζει κάποιος φιλος, μας ενημερώνει.

    Ευχαριστώ.

  • Ελληνικοί υποτιτλοι στο crime + investigation απο τις 0.8w ( 12418 V)

    Προς το παρόν ομως δεν τους εμφανίζει, ειναι ακομα σε δοκιμαστική εκπομπή. (ελεύθερο προς το παρόν, μετα υποθετω θα ανοίγει με το Ρουμανικο πακετο με cs)

  • και στην ίδια συχνότητα είναι το history europe που και αυτό έχει ελληνικούς υπότιτλους. Απλά όπως και στο crime δεν τα εμφανίζει

  • Κατά πρώτον, χρόνια πολλά με υγεία σε όλους.

    Το Ρουμάνικο History Europe είναι σε HD και δείχνει να έχει και ήχο στα Αγγλικά, εκτός από τα Ρουμάνικα, σε αντίθεση με το History Europe, που έχει τους ελληνικους υπότιτλους και είναι σε SD ανάλυση. Βέβαια, για την ώρα, το Ρουμάνικο παίζει ένα φιλμάκι σε λούπα, προφανώς είναι ακόμα σε δοκιμές.

    Μιας και είναι στην ίδια συχνότητα, υπάρχει κάποιος τρόπος να παιξουν οι ελληνικοι υπότιτλοι στο HD κανάλι, όπως παλιότερα γινόταν στο NatGeo HD στις 23,5οΕ;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!