Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 83,945 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • Tα Deportes 1 έγινε Deportes σκέτο και το Deportes 2 έγινε #Vamos. Αυτά είναι HD.

    Επιπλέον υπάρχουν και τα Deportes 1, 2, 3, κοκ, που είναι όμως SD.

  • το dial το βγάζει πάντα και παντού ;-)

    με το dial και πληκτρολόγηση του αντίστοιχου αριθμού ο κάτοχος γνήσιου πακέτου διαλέγει ποιο ματς θέλει να δει κατά περίπτωση.. offtopic απαραίτητη διευκρίνηση.

    Γιάννη μου μήπως ασχοληθήκαμε πολύ με το γελ0Ιο υποκείμενο;?

    άστο σπουργιτάκι να κελαηδάει ελεύθερα δημοκρατία έχουμε και ελεύθερη έκφραση ιδεών :)

    αλλά από μενα dislike θα τρώει κι άμα του αρέσει αφού δεν ξέρω τι παίρνει-πίνει & δεν μας δινει


    όπως & να χει θα ενημερωθούμε και από δω που είναι αξιόπιστο για κάθε χώρα ποιος παίρνει τα δικαιώματα

    http://www.euroleague.net/main/tv

    :hello

  • ασχολούμαι με πολλά ΑΛΛΑ που εσύ είσαι παντελώς άσχετος για να μην πω ανάξιος, άντε τη γλύτωσες πάλι

    έχεις και το άγχος που θα τα δεις ενώ άλλοι τοχουν ήδη λύσει το θέμα αυτό. πόσο πίσω πια!

    μόνο στο νήμα για το τόπι ξέρεις να γράφεις παιδάκι μικρό

    άμα σου πρήξαμε τίποτα ξέρεις που είναι η πόρτα :hello


    υγ: μάστορας είμαι αλλά όχι για εσένα! δεν θα σου φτιαχνα τίποτα γιατί κάτι έχει λασκάρει....ψάξε να το βρεις ψeuto-Πατρίκιε


    Γιάννης

  • Σύμφωνα με τα προγράμματα του ANT1 Pacific (κανάλι για τους Έλληνες της Αυστραλίας) και του ANT1 Satellite (για τους Έλληνες των ΗΠΑ), αόρατα και τα δύο από Ελλάδα, θα υπάρξει ζωντανή μετάδοση του αγώνα ΑΕΚ - ΟΣΦΠ την Κυριακή.

    Να προσδοκούμε σε feed, όπως την προηγούμενη Κυριακή προς τους Ισραηλινούς, που μετέδωσαν το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ;

  • Σύμφωνα με τα προγράμματα του ANT1 Pacific (κανάλι για τους Έλληνες της Αυστραλίας) και του ANT1 Satellite (για τους Έλληνες των ΗΠΑ), αόρατα και τα δύο από Ελλάδα, θα υπάρξει ζωντανή μετάδοση του αγώνα ΑΕΚ - ΟΣΦΠ την Κυριακή.

    Να προσδοκούμε σε feed, όπως την προηγούμενη Κυριακή προς τους Ισραηλινούς, που μετέδωσαν το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ;

    σχεδόν τα πάντα από Ελλάδα είναι σε τροφοδοσία πρωτάθλημα και κύπελλο
    αρχίζει σε ένα τέταρτο ματς!!
  • Σύμφωνα με τα προγράμματα του ANT1 Pacific (κανάλι για τους Έλληνες της Αυστραλίας) και του ANT1 Satellite (για τους Έλληνες των ΗΠΑ), αόρατα και τα δύο από Ελλάδα, θα υπάρξει ζωντανή μετάδοση του αγώνα ΑΕΚ - ΟΣΦΠ την Κυριακή.

    Να προσδοκούμε σε feed, όπως την προηγούμενη Κυριακή προς τους Ισραηλινούς, που μετέδωσαν το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ;

    ωραίος!

    απλά πρόσεξέ το πώς το <έθεσε> ο Mάνος για ευννόητους λόγους....

    καλή συνέχεια

  • Προγραμματισμένη ζωντανή μετάδοση του σημερινού αγώνα μπάσκετ Umana Reyer Venezia - ΠΑΟΚ για το Group B του Champions League στις 21:30 από

    Arenasport 2 (1,9oE)

    Arena 2HD (16oE)

    Raisport (13oE, 5oW)

    Πηγή: Τα sites των καναλιών

    Edited once, last by qwerty ().

  • 1,9 δεν εχουμε, στους 16 δεν ανοιγει,

    τι ελπιδες εχουμε με rai;

    ΕΣΥ βρε παπaρα να μιλάς για τον εαυτό σου!

    όλοι οι δορυφορομανείς έχουν αυτά που πρέπει

    το τι κάνεις εσύ με τη κούτρα σου ΔΕΝ μας ενδιαφέρει καθόλου

    νομίζεις ότι νοιάζει τους υπόλοιπους αν δεις?;


    καλό νέο το ιταλικό RAI φέτος :)

    όπως πάντα ενημερώνει ο qwerty! ΜΠΡΑΒΟ

    να λέμε & κανα ευχαριστώ............

  • κι οπως αναμενοταν (και το φοβομουν..) ματς δεν ειδαμε,

    rai sport1 & 2 δεν παιζουν σε μενα,

    θελουν κανα ειδικο δεκτη;

    ή πρεπει να ξανακατεβουν τα καναλια;

  • εχω την εντυπωση οτι λογω πνευματικων δικαιωματων,κλειδωνουν ωρες αγωνων κλπ...

    επισης εχω την εντυπωση οτι υπαρχει και στο πακετο tivusat (λογικα cs=ok)

    και υπαρχει και στις 5w σε multistream (οπου ειναι εφικτη η ληψη του δορυφορου).

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!