Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,049 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • Απλά να ξέρεις ότι στα δωρεάν VPN υπάρχουν περιορισμοί και συνήθως αργές ταχύτητες.
    Αν πχ δεις κολλήματα στην ζωντανή ροή, κατά 99% θα φταίει ο αργός VPN Server όπου θα είσαι

    συνδεδεμένος.

    Liverpool.png


    YOU'LL NEVER WALK ALONE


  • Να συμπληρώσω, και ως ελπίδα για μελλοντικές μεταδόσεις, ότι έχει ανακοινωθεί η μετάδοση και από το γαλλικό κανάλι L' Equipe (19,2oE 11895 V 27500 3/4, όπου βλέπω φως και στις 13oE 11681 H 27500 3/4, όπου ο σερβιτόρος μου δεν...) σύμφωνα με το site του καναλιού.

  • Απλά να ξέρεις ότι στα δωρεάν VPN υπάρχουν περιορισμοί και συνήθως αργές ταχύτητες.
    Αν πχ δεις κολλήματα στην ζωντανή ροή, κατά 99% θα φταίει ο αργός VPN Server όπου θα είσαι

    συνδεδεμένος.

    Είχα κάποια θέματα με το free DewVPN, δοκίμασα το addons SetupVPN (με ανάλυση 720p) και είναι καλύτερα τα πράγματα.

  • Να συμπληρώσω, και ως ελπίδα για μελλοντικές μεταδόσεις, ότι έχει ανακοινωθεί η μετάδοση και από το γαλλικό κανάλι L' Equipe (19,2oE 11895 V 27500 3/4, όπου βλέπω φως και στις 13oE 11681 H 27500 3/4, όπου ο σερβιτόρος μου δεν...) σύμφωνα με το site του καναλιού.

    Hmmmmm.

    Πότε ζωντάνεψε αυτό? Θυμάμαι ένα διάστημα έπαιζε, (όχι ιδιαίτερα σταθερά) και μετά δεν έπαιζε καθόλου αν δεν κάνω καποιο λάθος.

    Και είναι και σταθερό?

    Στις 19.2 παίζει ναι στους 13 όχι.

    Θα επιχειρήσω να το δω εκεί σήμερα και να γράψω εντυπώσεις.

    Κάνω και edit το πρόγραμμα.

  • αν και εκτος θεματος (αν χρειαστει να το συζητησουμε , ας το κανουμε σε αλλο θεμα) απλα να το αναφερω

    το l'equipe ειναι μεσα στο πακετο ΤΝΤ , το οποιο στις 19.2 με το καταλληλο oscam (oscam-surprise η οπως αλλιως κυκλοφορει) , παιζει χωρις να απαιτειται "συνδρομη" (μονο με το emu).

    και επισης για το καναλι , για οποιον δεν το εχει φορτωμενο και προσπαθησει να βαλει παραμετρους, ειναι 11895 V 29700 2/3 (και οχι 27500)

  • Απόλυτα σωστή η διόρθωση του georgeflu στις παραμέτρους του καναλιού, με πήρε στο "λαιμό" του το sporteventz και δεν τσεκάρισα τα πραγματικά στοιχεία από την λήψη στον δέκτη.

  • Πολύ καλή εφαρμογή των sporteventz αλλά έχουν να κάνουνε update τους δορυφόρους και τις συχνότητες 2-3 χρόνια.

    Βλέπω κανάλια από αλλους δορυφόρους που έχουν αλλάξει εδώ και μία διετία.

    Βέβαια περιέργως είναι κατά 90% σωστά ενημερωμένο για τα κανάλια και τις μεταδόσεις

  • Απλά να ξέρεις ότι στα δωρεάν VPN υπάρχουν περιορισμοί και συνήθως αργές ταχύτητες.
    Αν πχ δεις κολλήματα στην ζωντανή ροή, κατά 99% θα φταίει ο αργός VPN Server όπου θα είσαι

    συνδεδεμένος.

    Είχα κάποια θέματα με το free DewVPN, δοκίμασα το addons SetupVPN (με ανάλυση 720p) και είναι καλύτερα τα πράγματα.

    δεν ξερω αν το εχει δοκιμασει καποιος αλλα εγω εχω κανει αυτο : κατεβασα σε chrome το προσθετο https://www.urban-vpn.com/ , διαλεγω ιταλικη ip , βαζω να παιξει το stream σε 1080 και μολις αρχισει κλεινω το vpn και εχω full internet στον υπολογιστη μου και το stream δεν κολαει.

  • Απλά να ξέρεις ότι στα δωρεάν VPN υπάρχουν περιορισμοί και συνήθως αργές ταχύτητες.
    Αν πχ δεις κολλήματα στην ζωντανή ροή, κατά 99% θα φταίει ο αργός VPN Server όπου θα είσαι

    συνδεδεμένος.

    Είχα κάποια θέματα με το free DewVPN, δοκίμασα το addons SetupVPN (με ανάλυση 720p) και είναι καλύτερα τα πράγματα.

    δεν ξερω αν το εχει δοκιμασει καποιος αλλα εγω εχω κανει αυτο : κατεβασα σε chrome το προσθετο https://www.urban-vpn.com/ , διαλεγω ιταλικη ip , βαζω να παιξει το stream σε 1080 και μολις αρχισει κλεινω το vpn και εχω full internet στον υπολογιστη μου και το stream δεν κολαει.

    Το είχα δοκιμάσει και εγώ αυτό το κόλπο με το DewVPN.

    Το urban το είχα δοκιμάσει παλιά , νόμιζα ότι δεν έχει ιταλική ip.

  • ευρωλίγκα.

    σήμερα 31.3.2022 9:00 μ.μ.

    Πάο- ρεάλ

    Dazn 1hd spain

    Sportklub hd


    αύριο 1/4/2022 9:00 μ.μ.

    ολυμπιακός -μπαρτσελόνα

    Dazn 2hd spain

    Max sport 3hd Bulgaria

    Polsat sport news hd poland

    Sport tv 6 Portugal

  • δεν ξερω αν το εχει δοκιμασει καποιος αλλα εγω εχω κανει αυτο : κατεβασα σε chrome το προσθετο https://www.urban-vpn.com/ , διαλεγω ιταλικη ip , βαζω να παιξει το stream σε 1080 και μολις αρχισει κλεινω το vpn και εχω full internet στον υπολογιστη μου και το stream δεν κολαει.

    Από ότι βλέπω στη free έκδοση δεν έχει ιταλικη ip ή κάνω λάθος;

  • Ενω μεχρι εχθες μου εβγαζε ιταλικο vpn σημερα δεν μου το εχει.δεν ξερω τι παιζει με το addon...μιλαω για το urban

    Edited once, last by takisxx ().

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!