Κανάλια Ελληνικού Ενδιαφέροντος

There are 836 replies in this Thread which was already clicked 101,456 times. The last Post () by xristos1.

    • Official Post

    maik81.. Δεν βλέπω κάτι στην φώτο .. Δεν ξέρω ίσως λόγω ηλικίας . Caid και τέτοια δεν βλέπω. Απλά όταν μιλάς για κάποιον που δεν τον ξέρεις μην προδικάζεις πράγματα. Σέβομαι τις γνώσεις όλων σας . Αλλά γνωρίζω πολύ καλά τις δικές μου. Καλό βράδυ.

    Caid 091F και τα παιδιά αναφέρονται σε πιο prive κατάσταση (zcam ):wink:


    5cf886f8f.jpg

  • κι εγω βλεπω οτι το wild εχει κανονικα υποτιτλους...

    και εαν σε καποιους δεν ανοιγει το "master" , (με το j: xxx στο dvbapi) η μεθοδος με το "φυτεμα" των υποτιτλων στο .cz η στο .dut δουλευει κανονικα...

  • ??? ρε παιδια, sorry, αλλα θα με σκασετε...


    2 οκτωβριου, εγραψα πιο πανω, οτι το nat.geo δεν εχει υποτιτλους. βγαινετε γραφετε οτι εχει και τελικα λετε για το wild...

    σημερα γραφει ο φιλος για το wild,( λαθος μεν γιατι δουλευει,αλλα για το wild) και γραφετε οτι δεν,αλλα τελικα εννοειτε το nat.geo...


    ε δεν γινεται ετσι δουλεια... παραπληροφορηση ειναι αυτο...

    διαβαστε λιγο πιο προσεκτικα τι λεει ενα μυνημα πριν γραψετε μια βιαστικη απαντηση...

  • Φιλε Γιώργο έχεις δίκιο,βιαστικα να απαντήσω δε πρόσεξα καλά την ερώτηση ..και το διόρθωσα μετά ......

    Λίγο προσοχή τι διαβάζουμε ..πρώτα το λέω εγώ στον εαυτό μου


  • Μήπως άλλαξε κάτι στο replace mgcmamd;

    στο replace mgcamd και στο oscam, αφου αλλαξε η κωδικοποιηση απο via σε ird , τοτε εχει αλλαξει ολο το πρωτο μερος...(τωρα το τι ειναι... θελει ερευνα)

  • λοιπον...

    οσον αφορα το oscam.dvbapi , η αλλαγη εχει ως εξης...



    καπως αντιστοιχα,θα πρεπει να γινει και για οσους χρησιμοποιουν mg


    edit: λογικα και το mg ειναι το παρακατω, απλα επειδη δεν το χρησιμοποιω, οποιος θελει δοκιμαζει και αναφερει...


  • το wild ναι

    δυστυχως το nat.geo στις 23.5 ομως εμεινε ορφανο απο ελληνικους υποτιτλους, οποτε ναι μεν ανοιγει το καναλι (που μεχρι πριν λιγο καιρο ειχε gr subs) , αλλα χωρις πλεων subs...

  • Περα από zc**am έχετε να προτείνετε καμια σελίδα με αξιόπιστο σερβιτόρο?να ανοίγει δλδ τα κανάλια ελληνικού ενδιαφέροντος που γράφονται στο πρώτο μνμ.οτι δοκίμασα δεν μου έπαιξε με τίποτα τα viasat καθώς σε πολλά και το insight στις 19.2

  • Περα από zc**am έχετε να προτείνετε καμια σελίδα με αξιόπιστο σερβιτόρο?να ανοίγει δλδ τα κανάλια ελληνικού ενδιαφέροντος που γράφονται στο πρώτο μνμ.οτι δοκίμασα δεν μου έπαιξε με τίποτα τα viasat καθώς σε πολλά και το insight στις 19.2

    χέστο δεν ξαναγράφω με usernames που μου ήθελαν κάποιοι εδώ μέσα..........για τους ευνόητους τελικά λόγους


    ΛΑΖΑΡΕ δεύρον έξω φίλε & γράψε δημόσια

    ο σερβιτόρος cs που σου δίνα άνοιγε ή δεν άνοιγε τα ελληνικού ενδιαφέροντος???

    viasat έχουμε & insight............... τι γραφεις δεν καταλάβα ότι δεν βρίσκεις όταν τα έχουν γνωστοί σου!!!!!!

    φιλικά Γιάννης


    αντε θα αρχίσω πάλι videos & fotos & θα ψάχνετε

    που 'ν' το που 'ν' το το δαχτυλίδι, ψάξε ψάξε για να το βρεις........

    :laugh1::laugh1::laugh1:

    :good-evening:

  • Στέλνω μνμ viber Γιάννη ελπίζω να έχω σωστό αριθμό.είχα χάσει επαφές πριν το καλοκαίρι έκανα επαναφορά από παλιό λογαριασμό και γενικά έγινε ένας μύλος....

  • έχει δίκιο ο Γιώργος ορισμένοι...άλλοι άθελα τους κι άλλοι όχι => φτάσαμε σε ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

    :(

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!