Κανάλια Ελληνικού Ενδιαφέροντος

There are 836 replies in this Thread which was already clicked 101,197 times. The last Post () by xristos1.

  • Komhs

    Κατέβασα το Greekstreamtv m3u

    To έβαλα στη Android εφαρμογή Smarters palyer lite τα links του Euronews από YouTube και dalymotion δεν έπαιζαν το ίδιο και σε smart TV Samsung . Τα έβαλα μετά σε VLC σε Android και έπαιξαν .

    Μετα μετετρεψα το Greekstreamtv m3u σε use bouquet και το έστειλα στο δέκτη,

    Με εγκατεστημένο το streamlinksrv δεν κατάφερε να παιξει τα link.

    Έπαιξαν μόνο όταν έβαλα μπροστά από το link http://127.0.0.1:8088


    Code
    SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//www.dailymotion.com/embed/video/x2j7kha#tab.m3u8:euronews dailym
    #DESCRIPTION euronews dalym

    Edited 2 times, last by kapios ().

  • καλησπερα γιατι εχω πολυ καιρο να ασχοληθω που μπορω να βρω το key constant.cw εχω τον δεκτη sf8008 εγκατεστησα το oscam emu 1988 αλλα ψαχνω τα key για τα καναλια 9ε

  • Καλημέρα ,


  • Το ξέρω αλλο ρωτησα αν ειναι καλο σημάδι αυτο το φως εστω και για λιγο.Γιατι για viaccess 6 γενικά δεν ειδα ποτε να κυκλοφορουν keys

  • Δεν πάει να πει τίποτε . Απλά για κάποιο λόγο ( μάλλον είχαν κάποιο πρόβλημα ) αντί να αλλάζουν τα κλ$ιδιά της κωδικοποίησης τους ανά 12 δευτερόλεπτα είχαν στατικό κλ$ιδί .


    Στο παρελθόν έχει συμβεί και σε άλλα πακέτα τα οποία ακόμη δεν έχουν φως .

  • Αν γινόταν θα το είχαν κάνει.

    Εγώ έβαλα στη λίστα με τα αγαπημένα κανάλια ελληνικού ενδιαφέροντος δίπλα σε αυτό το Discovery Turbo Xtra

    από την συχνότητα 10887Η στις 16°Ε (SID 1023 ή 03FF) που έχει EPG στα αγγλικά όμως

    και το ίδιο έκανα με το Travel EMEA HD που έχει λάθος EPG, ενώ το Travel Channel HD στην 10845H στις 16°Ε (SID 3700 ή 0E74)

    έχει το σωστό EPG κι αυτό στα αγγλικά όμως, δυστυχώς.

  • Καλημέρα σας, το κανάλι viasat History SD από τις 16 μας αποχαιρέτησε?

    Αν θυμάμαι καλά επίσης, όπως είχε πει και ο komhsgr, θα χάσουμε και το BBC Earth από τις 0,8? (conax τέλος?)

  • Aπο 0.8w έχουμε HISTORY και ΒΒC EARTH φήμες και σχολια απο αλλα ξενα φορουμ λενε πανε για αλλαγες αλλα προς το παρον δεν βλέπω κάτι

  • Αξίζει να μπω στην διαδικασία να στοχεύσω στις 3w/4w/5w; Κάπου διάβασα ότι υπάρχει στον 5w κανάλι/α με Ελληνικούς υπότιτλους.


    Ευχαριστώ

  • Δεν θυμάμαι ποια είναι. Απλά αν έχει κάποιος στοχευμένο τον 5w να επιβεβαιώσει την πληροφορία. Αν και ξέρω ο εν λόγο δορυφόρος έχει Γαλλικά.

  • Ο συγκεκριμένος δορυφόρος οχι απλα δεν εχει κανένα Ελληνικου ενδιαφέροντος, έχει και το κακό δεν ειναι και ιδιαίτερα φιλικός για την χώρα μας.Τωρα οσον αφορά κανάλια Ελληνικους ενδιαφέροντος μπορεις να δεις την πρώτη ανάρτηση επι του παρόντος θέματος να πάρεις μία γεύση. Αν και απο ότι βλέπω θέλει μια ανανέωση ενημέρωση.

    @Τ30 για εσένα το λέω τέκνο βρούτε

  • Σήμερα, χαιρέτησαν από τις 1,9οΕ 12380 H (πακέτο POLARIS) τα SK, SK1, SK2, SK3, SK Esports και SK Golf, όπως λέει το flysat και το επιβεβαιώνω.

    Κανάλια με μπόλικο αθλητικό περιεχόμενο, έστω και σε SD ανάλυση.

    Που να πήγαν;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!