Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,107 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • Πράγματι έδειξε το εν λόγω κανάλι πολλά παιχνίδια του ολυμπιακού και του παοκ στο 1ο γύρο.

    τα τούρκικα κανάλια στα οποία αναφέρεσαι στον 7Ε, δεν ξεκλειδώνουν δορυφορικά με σέρβερ.

    επιπλέον, για όσους ενδιαφέρονται το on sports hd έχει free web tv στο εξής link:

    http://nilesports.com/nile-sports-live-tv/on-sports-tv-live/

    Edited once, last by japost ().

  • 11678 Η και 11472Η 30000 DVB-S2,καθολου σημα.

  • Αν δεν κάνω λάθος αυτές οι δύο συχνότητες (11678 Η και 11472Η 30000 DVB-S2,καθολου σημα.) είναι feed που ανοίγουν περιστασιακά

  • Φίλε μου, η δέσμη η οποία αναφέρομαι είναι δέσμη Τουρκίας,θέλει 2.5μ πιάτο από Ελλαδα και ξεκλειδώνουν με biss. Δεν είναι το πακέτο των Bein που αναφέρεσαι, το οποίο είναι κωδικοποίηση Irdeto. Aν κοιτάξεις οι εν λόγω συχνότητες ΔΕΝ υπάρχουν στον 7Ε.

    Τώρα που έλεγξα,πράγματι το παιχνίδι του Ολυμπιακού το δείχνει το ON SPORTS HD αλλά εγώ δεν έχω σήμα λόγω της πολύ πυκνής συννεφιάς στην περιοχή μου.

  • ωραίος!


    Code
    #EXTINF:0,ONsport 7west
    http://185.27.116.54:1935/livestream/sno/chunklist_w904810961.m3u8

    768x432

  • O Aραβας μέχρι στιγμής δεν έχει δείξει παιχνίδια Ελληνικού πρωταθλήματος, εκτός από το ΑΕΛ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ το προηγούμενο Σάββατο γιατί δείχνει παιχνίδια του Αφρικανικού κυπέλλου συνομοσπονδιών? Ισως ο χρόνος θα δείξει

  • μεταδόσεις ευρωλίγκας για μεθαύριο 24/1, από κανάλια cs και iptv γενικώς πλην γόβα..

    7:30 μ.μ.

    φενερμπαχτσέ- ολυμπιακός

    digisport 2 hungary

    digisport 4 romania

    look sport romania

    max sport 2 bulgaria

    sportklub 1 serbia, croatia, slovenia


    9:30 μ.μ.

    μακάμπι- παο

    sportklub 4 serbia, croatia, slovenia

  • Προγραμματισμένη ζωντανή δορυφορική μετάδοση αγώνα μπάσκετ για το πρωτάθλημα ΕΣΑΚΕ σήμερα 28/01 στις 19:00

    Παναθηναϊκός - Άρης

    Arenasport 3 (1,9oE)

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!