Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,056 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • Ναι δυστυχώς μας άφησε, και παρότι ήταν SD είχε αξιόλογη ποιότητα και είχε αρκετούς αγώνες ελληνικού ενδιαφέροντος κατά καιρούς!

    Μόνη "free" λύση για σήμερα mola tv μέσο Ιταλίας με vpn!

    Δυστυχώς όμως θέλει πολύ καλό VPN που πρώτα να έχει την Ιταλία ως επιλογή και δεύτερον να είναι σταθερό για να παίζει καλα!

    Σε free δεν ξέρω κάποιο!

  • Γεια σας! Σύμφωνα με το liveonsat την Κυριακή στις 18:00 το TRT 4K θα μεταδώσει τον εναρκτήριο αγώνα για το μουντιάλ Κατάρ-Εκουαδόρ. Ξέρει κάποιος αν το συγκεκριμένο κανάλι θα μεταδώσει όλους τους αγώνες όπως έγινε και στο μουντιάλ του 2018;

  • Μάλλον θα βγεί σε νέα συχνότητα με κωδικοποίηση biss και φυσικά θα έχει πάντα κάποιον αγώνα live,

    όμως έναν όταν γίνονται περισσότεροι την ίδια στιγμή εννοείται, πως μπορεί να τους μεταδώσει όλους?

    octagon sf8008 4K combo

  • .:T3O:.

    Closed the thread.
  • την περασμενη βδομαδα, ειχε σιγουρα το ελβετικο srf2 στις 13Ε (δεν ειχαν ομως τα "αδελφα" ελβετικα) , και diema spor 3 στις 39Ε και 1.9 ... (ειδα και ενα ακομα αλλα... αν το θυμηθω θα το συμπληρωσω)

  • Επειδή είμαι φαν, Η πλήρης επίσημη λίστα με τις μεταδόσεις είναι αυτή εδώ;

    F1 Broadcast Information | Official Formula 1 Website
    Full list of countries and channels that broadcast Formula 1 around the world. Find out where to watch the next F1 Grand Prix and never miss another race.
    www.formula1.com

    Και Επειδή δεν αναφέρεις σε ποιους δορυφόρους έχεις πρόσβαση δεν έχει νόημα να στα πω ένα-ένα.

    Δες αυτή την εφαρμογή είναι αρκετά ακριβής για όλα τα σπορ στα περισσότερα και βάλε τους δικούς σου δορυφόρους.

    Sport Events - SportEventz | Live sports schedule on TV

    Πάντως επιλογές υπάρχουν και στον 13 και στον 16 και στον 19 και στο 0.8 και στον 1,9 ανάλογα και τον σερβιτόρο που έχεις!

  • καλησπερα. στο γκραν πρι της αυστραλιας ειδα οτι τις κατατακτηριες τις εχει ζωντανα το idman tv στις 46Ε 11175Η 30000 το σαββατο πρωι


    τα ελευθερα δοκιμαστικα παιζουν και στα τσεχικα sport 1 kai sport 2 στις 23.5Ε

  • Καλησπέρα στην ομάδα,


    Χαίρομε που σας βρήκα :smiling face: . Ασχολουμε και εγω με Live μεταδωσεις. Έχω και site που κάνω streams αγώνων/καναλιών δωρεάν.

    ViTO TV

    Ελπίζω να σας αρέσει , Τώρα βέβαια δεν έχει κάποιον αγώνα έχουν τελειώσει όλα τα λέμε ξανά από Σεπτέμβριο.:beer1:

  • Τη Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 στις 19:30 το αλβανικό κανάλι SuperSport 3 HD (πακέτο Digitalb στις 16οΕ) έχει προγραμματίσει, σύμφωνα με το πρόγραμμα, που δημοσιεύεται στο site του τη ζωντανή μετάδοση του αγώνα ΑΕΚ - ΠΑΟΚ για το ελληνικό πρωτάθλημα.

    Έχει προσέξει κάποιος πρόσφατα μετάδοση αγώνα της Superleague από το συγκεκριμένο πακέτο;

  • Και το ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ έχει προσωπικά δεν θυμάμαι πριν κάτι τέτοιο. Θα δείξει αν θα έχει συνέχεια.

    Ίσως παίζει ρόλο η μέρα των αγώνων που είναι ΔΕΥΤΕΡΑ ...

  • Καλησπέρα.εγραφε ότι θα δείξει το 6 την Κυριακή Τρίπολη ΑΕΚ αλλά δεν το έδειξε

    Ο συγκεκριμένος αγώνας άλλαξε ώρα μετάδοσης. Ήταν προγραμματισμένος για το βράδυ (20:30) και τελικά έγινε το απόγευμα (16:00), οπότε ΙΣΩΣ αυτή η αλλαγή ώρας να έπαιξε ρόλο.

    Ας περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει τη Δευτέρα.

    Πάντως προσωπικά δεν είχα προσέξει μεταδόσεις αγώνων της Superleague από το συγκεκριμένο πακέτο πρόσφατα.

  • Και το ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ έχει προσωπικά δεν θυμάμαι πριν κάτι τέτοιο. Θα δείξει αν θα έχει συνέχεια.

    Ίσως παίζει ρόλο η μέρα των αγώνων που είναι ΔΕΥΤΕΡΑ ...

    Έχεις δίκιο. Όταν έγραφα το post μου, κοίταξα στο site τους και τότε δεν είχε το ΟΦΗ - Ολυμπιακός, τώρα το έχει.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!