Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 85,275 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • στην πορτογαλια εχουν γινει χειροτερα, εκει μπηκε το eleven sports, πήρε τσου λου, ισπανικο, γερμανικο και γαλλικο, εκλεισε συμφωνια με πλατφορμα iptv και μας αφησε στα κρυα του λουτρου..

  • παοκ ομως παιζει και στο cbc sport hd βλεπω, πιστευω να παιζει,

    ειδε κανενας το ματς τελικα απο το cbc;


    το απογευμα που πηγα να δω αν παιζει,
    ειχα μαυρο στην εικονα και μονο ηχο,
    εκανα αναζητηση στην διπλανη συχνοτητα, 11134 και
    επαιξε, οποτε παλι πισω στην 11135 και παλι επαιξε και
    πηρε και το κλειδι,
    σβηνω τον δεκτη και τον ανοιγω την ωρα του αγωνα και
    δεν ειχε ουτε εικονα ουτε ηχο!

    εντωμεταξυ η αεκ παιζει κι εδω:
    22.00 ΜΟL Vidi - A.E.K
    ?M4 Sport HD
    ?-Eutelsat 9°E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

    lnb εχω εκει, αλλα δεν ξερω, ανοιγει/παιζει αυτο το καναλι

    Red star belgrade-Salzburg.

    Ετσι αν εχουμε εικονα σημερα στο 3 θα εχουμε και αυριο.

    φυσικα και τα παιχνιδια των 3ων ελληνικων ομαδων τα εχουν πολλα καναλια απλα αναφερω αυτα ως νεα.

    αυτο επαιξε;


    θελουν και σερβερι τα polsat sport premium, σωστα;

  • λυθηκε το μυστηριο με το cbc:

    Quote

    το καναλι κλειδωνει αλλα δεν φαινεται η ενδειξη BISS και ετσι ο δεκτης μπερδευεται και δεν μπορει να το ανοιξει. αλλοι το ανοιγουν πχ clarcktek technomate δεν εχουν τετοιο θεμα. το ιδιο γιενται και με την ερτ στις 3Ε φαινεται οτι ειναι ελευθερα τα καναλια αλλα ειναι κλειδωμενα



    ουτε με το m4 βλεπω να γινεται δουλεια, δεν πειραζει, στριμ

  • σε piccollino τι γίνεται σχετικά με το κλειδί . Δοκίμασα διάφορα αλλά δεν ανοίγει. Και σε εμένα φαίνεται το κανάλι σαν ελεύθερο

  • σε piccollino τι γίνεται σχετικά με το κλειδί . Δοκίμασα διάφορα αλλά δεν ανοίγει. Και σε εμένα φαίνεται το κανάλι σαν ελεύθερο

    για να τα πειράζεις αυτά θες linux enigma2 receiver πατριώτη!


    ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΠΑΤΕΝΤΑ

    αλλιώς αν θες να δεις τον αγώνα μόνο η λύση σε ΤΕΤΟΙΟ δέκτη είναι να πάρεις την λίστα σου με πρόγραμμα στον υπολογιστή να ορίσεις το κανάλι που θες να δεις ως ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ (συνήθως με το σύμβολο του δολλάριου $ )

    να αποθηκεύσεις & να ξαναρίξεις τη νέα λίστα στον δέκτη σου & να βάλεις το κανάλια για να δεις τον αγώνα ΜΟΝΟ, το επισημαίνω ξανά!

    δηλαδή αν αλλάξεις το κανάλι διότι όταν θα ξαναπάς θα το ξαναβρει ως ελεύθερο & δεν θα το ανοίξει

    αυτή την λύση είχα δώσει & παλιότερα για αγώνες στην EΡΤ HD, ερτ2, ερτ3....... προτού ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το διορθώσουν με μόνιμη μεν, εξίσου πατέντα δε οι EDISION, AMIKO και λοιπές...




    σε αυτά τα δεκτάκια το <θεματάκι> φτιάχτηκε για τα ΕΡΤ λόγω του ενδιαφέροντος από το ελληνικό κοινό που αγοράζει του δέκτες

    για το cbc δεν μπορούμε να περιμένουμε κάτι αν κάποιος από την εταιρεία της σαλονίκης δεν βάλει το χεράκι του να φτιάξει FirmWare με διορθωμένο encryption για το CBC SPORT HD για το δορυφορο αυτό.

  • καλησπερα,δεν ειμαι μπροστα στον δεκτη,ειμαι εκτος σπιτιου,ποιος μπορει να μου πει αν εχει σημα και αν εχουμε το κλειδι στην παρακατω συχνοτητα:


    eutelsat 10A (10E)


    11004 H 7400


    Olympiacos - Burnley

  • με το 4:2:2 τι θα κανεις?

    καλησπερα,αν εχει σημα θα το δω στο PC.εσυ εχεις σημα?


    σε τσεκάρει....

    πήρες άριστα :)

  • καλημερα,δεν τσεκαρω κανεναν ουτε τι γνωσεις εχει,απλως ηθελα να δω το ματς.

    παρανοείς φίλε! το όνομά σου? δεν σε ξέρω οπότε δεν μπορώ να πω κάτι.

    αυτό που είπα είναι ότι σε τσέκαρε για το 4:2:2 & απάντησες σωστά!

    σκέψου 2 φορές πριν ποστάρεις τι εννοούσα. ευχαριστώ!


    ΕΔΩ είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα δεν έχω λόγο να σου την πω ΑΝΕΥ ΑΙΤΙΑΣ ^^

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!