Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,464 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • Τα κανάλια TRT 3 TRT Spor (Türksat 42E) θα μεταδίδουν κάποιους αγώνες Premier League (σε κωδικοποίηση Biss) για τη περίοδο 2019/20 αρχής γενομένης από αύριο Σάββατο 17:00 Burnley - Southampton

  • Προγραμματισμένες τηλεοπτικές μεταδόσεις επαναληπτικών αγώνων με ελληνικό ενδιαφέρον για τα προκριματικά του Champions League (δορυφορικά)

    Τρίτη 13 Αυγούστου

    21:30

    Ajax - ΠΑΟΚ

    Ziggo Sport Select HD (23,5oE), Sport TV1 HD (30oW), Polsat Sport Premium 1 HD (13oE), Max Sport 3 (39oE)


    Ολυμπιακός - Başakşehir

    ArenaSport 2 (1,9oE), Diema Sport (39oE), TRT Spor HD (7oE, 42oE)

    Οι πληροφορίες είναι από τις ιστοσελίδες των καναλιών.

  • Στο Ajax - ΠΑΟΚ κοίταξα ποιο κανάλι έχει καλύτερη ποιότητα εικόνας και αυτό ήταν το Polsat Sport Premium 1 HD.

    Πολύ καλή ποιότητα εικόνας ,νομίζω είναι στα επίπεδα του SKY DE .

  • Βλέπω το Liverpool v Chelsea στο Polsat Sport Premium 1 HD σε 4K OLED με τον Edision Nino Pro και η ποιότητα εικόνας είναι απίστευτη .

    Στα άλλα κανάλια και HD να είναι η ανάλυση ,πολλές φορές η ποιότητα εικόνας είναι απλά καλή .

    Τον αγώνα τον έχει και το SKY DE ,αλλά η ποιότητα εικόνας είναι ένα σκαλί κάτω από το Polsat Sport Premium 1 HD .

  • Γράφουν super HD στο λογότυπό τους ,το μυαλό μου και εμένα εκεί πήγε .

    Ξέρουμε ποια άλλα αθλητικά κανάλια έχουν υψηλό bitrate ;

  • Ο ίδιος αγώνας ΑΕΚ - Trabzonspor μεταδίδεται επίσης ζωντανά δορυφορικά από το ίδιο κανάλι TRT SPOR HD στις 42οΕ (11054 V 30000 3/4 8PSK)


    Προγραμματισμένη ζωντανή δορυφορική μετάδοση και για τον αγώνα

    SK Slovan Bratislava - ΠΑΟΚ στις 22:00 από

    Dvojka HD στις 0,8οW (12054 H 30000 3/4 QPSK)

    STV2 HD στις 23,5οΕ (12363 V 29500 3/4 8PSK)

  • Ακριβώς έτσι είναι, αγαπητέ φίλε.

    Ενδέχεται να παίζει και στις 16οΕ, αλλά από την εγκατάσταση, που έχω εδώ στην εξοχή, δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω.

    Καλή τύχη στις ελληνικές ομάδες.

  • Οχι ήθελε και τον κλειδακι του για να ανοίξει,εικονα άψογη χωρίς κανένα κόλλημα γιατί άκουσα ότι στο stream υπήρχαν προβλήματα.Μου κάνει εντύπωση που το feed είναι ακόμα ανοιχτό τώρα το πρωί που ειδανα το κρατήσει ανοιχτό όλη τη σεζόν να μην αλλαζουμε κλειδιά 😂😂😂😂

  • Εχει εντοπισει κανεις καπου να εχει φως η Σακχαρη;

    ?;

    για Σάκκαρη tennis US open αναφέρεσαι?

    απόψε παίζει Τσιτσιπάς 1800

    τα δείχνει το ελληνικό EUROsport 2 hd στον 5east


    α και στο EUROsport 1 hd 13east

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!