Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,376 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • για την ακριβεια johnmorsat ειναι 85χ90 το κατοπτρο. gibertini. αλλα σε φιλο μου το κατεβασε με μικροτερο. ο καιρος ηταν τελειος.

    φιλε nautilus7 ποιος ειναι ο καταλληλος τροπος να περναμε τα κλειδια biss στο ςsoftcam .

    και κατι τελευταιο που βρισκουμαι τα κλειδια , εκτος απτι καποιοι φιλοι τα βαζουν εδω

    ναι εκτός του καλού καιρού είπαμε κεντρική ευρώπη είναι το δυνατό σήμα...

  • Παιδια για Β. Ελλαδα τι πιατο θελουμε για τα διαφορα feed που σκανε; Εγω με 115 ειτε με ηλιο ειτε χειμωνα ειτε καλοκαιρι, ποτε δεν εχω καταφερει να κατεβασω feed.

  • αν καταλαβα καλα την απορια, μαλλον ειναι το γιατι να υπαρχει feed, αφου το καναλι ειναι δικτυακο... σωστα?


    το πιθανοτερο λοιπον σεναριο,ειναι οτι ο κεντρικος server, δεν βρισκεται στο γηπεδο,αλλα σε καποιον αλλο χωρο. οποτε,χρειαζεται το feed για να γινει η μεταφορα εικονας/ηχου, απο το γηπεδο,εως εκεινο τον χωρο...

  • εγω με κεντρο 3Ε, πιανω μονο παρακεντρο τον 9Ε(+7Ε), τον 10Ε δεν τον βγαζω με τιποτα και με 1,10 πιατο. ενω με μοτερ και με 1 μετρο πιατο τον βρισκει.

    μαλλον αυριο θα βαλω τον 10Ε κεντρο (αν τον βρω) και τον 3Ε παρακεντρο.

  • Παιδιά μόνο κέντρο για να έχετε ελπίδες να τα βγάλετε τα αλλά δεν προτείνονται. Μοτέρ είναι η λύση

    το μοτέρ από μονο του δεν είναι λύση

    διότι στη χώρα μας το δυνατότερο σήμα το μοτερ θα στο δώσει στον 23,5east

    αν όμως έχεις μοτερ με αρκετά μεγάλο πας σε διάφορους δορυφόρους για τα feed

    είναι ανάλογα τι ενδιαφέρει τον καθένα....

  • εγω με κεντρο 3Ε, πιανω μονο παρακεντρο τον 9Ε(+7Ε), τον 10Ε δεν τον βγαζω με τιποτα και με 1,10 πιατο. ενω με μοτερ και με 1 μετρο πιατο τον βρισκει.

    μαλλον αυριο θα βαλω τον 10Ε κεντρο (αν τον βρω) και τον 3Ε παρακεντρο.

    είναι πράγματι μεγαλύτερο αυτο που λες ότι είναι 110 και δεν βγάζει?


    παιδιά νομίζω καλύτερο είναι να γράφετε οριζόντια & κάθετη διάσταση καθώς & αν είναι offset, μάρκα, αλουμίνιο θερμογαλβανισμένο ή απλό μέταλλο?

    παίζουν ρόλο πολλά

  • Συμφωνώ οταν το πιατο είναι πιο μεγάλο πχ 1.40 τότε με μοτέρ μπορείς να πιάνεις πολλά feeds. Με μικρότερο πίατο κάτω από 1.20 θέλεις σταθερό όχι κινητό πολύ καλή στόχευση, πείραγμα lnb skew για να μπορείς να βγάλεις κάποια από τα feeds πχ σε 10E ή 7E με σήμα χωρίς σπασίματα.

  • 115 επί πόσο?

    115x105, 115x125, ... τι?

    Το πιατο ειναι περιπου στα 110x115 engel γραφει επανω. Ειναι με μοτερ και παροτι κατεβαζει διαφορα καναλια απο τον 10 ΠΟΤΕ δεν εχει κατεβασει feed. Αποτι καταλαβα Θελω 140 για σιγουρα. Αν παιχτουν αρκετα feed απο γοβα μαλλον θα παω για αλλαγη.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!