Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,402 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • αλλαγή σε Ncam να κάνεις να τα δεις όλα.......

  • εδώ λέμε Ncam!

    κι εσύ θες feed τώρα που όσο χειμωνιάζει θα τα χάσουμε σε βάθος χρόνου?

  • Προγραμματισμένες δορυφορικές μεταδόσεις ελληνικού ενδιαφέροντος:

    Πέμπτη 2 Ιανουαρίου 2020 Euroleague

    21:00 Ολυμπιακός - Φενέρμπαξε

    MaxSport2 (39oE)

    OrangeSport HD (16oE) *


    Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 Euroleague

    19:00 ΤΣΣΚΑ - Παναθηναϊκός

    MaxSport2 (39oE)

    OrangeSport HD (16oE) *


    Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020 Superleague

    19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

    Canal 11 HD (30oW)

    Match! Futbol 2 HD (62oE)


    * Επειδή οι δορυφορικές μεταδόσεις της Euroleague και ειδικά των αγώνων των ελληνικών ομάδων έχουν περιοριστεί σημαντικά την χρονιά 2019-2020, οι μετδόσεις του συγκεκριμένου καναλιού σε HD ανάλυση δίνουν μια, ελπίζω όχι πρόσκαιρη, αισιοδοξία.

    Και πάλι καλή χρονιά με υγεία για όλους.

  • καλημέρα και ευχές για υγεία και καλή χρονιά σε όλους. επειδή τώρα κάνω τα πρώτα μου βήματα με octagon sf 8008 και openatv 6.3 και ενδιαφέρομαι πιο πολύ για αθλητικά υπάρχουν κάποια extensions που έχουν stream από live.sx ή rozadirecta κλπ. ή τύπου swiftstreamz και μπορώ να τα περάσω στο δέκτη μου; επίσης διάβασα και τις 30 σελίδες και είδα ότι αναφέρεστε σε κάποιον iptv player που δείχνει αρκετά και κάποιος αναφέρει ότι έχει αντικαταστήσει με αυτόν το kodi. μήπως μπορεί κάποιος να μου βάλει ένα λινκ να τον κατεβάσω; ευχαριστώ πολύ.

  • Προγραμματισμένες δορυφορικές μεταδόσεις ελληνικού ενδιαφέροντος:

    Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020 Euroleague

    20:30 Ολυμπιακός - Μπάγερν

    MaxSport1 (39oE)


    21:30 Παναθηναϊκός - Ζάλγκιρις

    MaxSport1 (39oE)


    Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 Superleague

    19:30 Ολυμπιακός - Άρης

    Canal 11 HD (30oW)

  • Προγραμματισμένες δορυφορικές μεταδόσεις ελληνικού ενδιαφέροντος:

    Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020 Superleague

    17:15 Βόλος - ΑΕΚ

    Canal 11 HD (30oW)


    Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 Superleague

    19:30 ΑΕΚ - Ολυμπιακός

    Canal 11 HD (30oW)


    Πηγή ενημέρωσης: Το site του καναλιού


    ΑΚΥΡΟ το περιεχόμενο του post. Ο georgeflu στο επόμενο έχει δίκιο.

  • μηπως δεν προκειται για live μεταδοσεις???

    κατι με τις ωρες δε μου βγαινει...

    Code
    17:00 SUPERLIGA GREGA - VOLOS x AEK

    εχουμε και 2 ωρες διαφορα αν δεν κανω λαθος...?

  • Έχεις απόλυτο δίκιο, αβλεψία μου σοβαρή. Στο epg του καναλιού επισημαίνεται η ζωντανή μετάδοση.

    Αν θέλει ο mod ας σβήσει το προηγούμενο post μου, αν, παρ' όλο το edit, προκαλεί σύγχυση.

  • κι αυτο παντως... περαν των κρυπτογραφησεων (που δεν ξερω εαν...) ,δεν το βλεπω στα ιχνοδιαγραμματα να ερχεται Ελλαδα. εκτος εαν εχει κανεις καποια αναφορα???

  • τη κυριακή το match futbol 1 hd θα δείξει το αεκ- ολυμπιακός...

    για αϊπιτιβάδες..

    δορυφορικά δε νομίζω να έρχεται ελλάδα. τόσο από κρυπτογράφηση, όσο και από ιχνοδιαγράμματα.

    αν ισχύει κάτι αντίθετο ας μας γράψει κάποιος...

  • Από όσα μπορώ να αντιληφθώ με την ανύπαρκτη γνώση μου στην ρωσική γλώσσα και όσα παραθέτω

    https://www.livesoccertv.com/c…tch-tv-football-1-russia/

    https://matchtv.ru/channel/futbol-1/tvguide

    ζωντανά θα το δείξει.

    Η δορυφορική λήψη απαιτεί ιδιαίτερο εξοπλισμό, λόγω της περιστροφικής (R) πόλωσης του σήματος, άσε που δεν είμαι πρόχειρος να πω αν το ιχνοδιάγραμμα ακουμπάει την Ελλάδα, ποιό μέγεθος πιάτου απαιτείται και πόσοι σερβεράδες το δίνουν.

    Για iptv, όπως τόνισε ο japost, είναι μια πολύ καλή λύση, αν δεν "εξυπηρετεί" αμιγώς ελληνική μετάδοση.

    Για όσους κάτι λέει, ο αγώνας έχει προγραμματιστεί να μεταδοθεί ζωντανά στην Αυστραλία και στην Αμερική, από τα αντίστοιχα παρακλάδια του ANT1, οπότε ...ας κάνουν το κουμάντο τους.

  • Чемпионат Греции. В перерыве - Новости футбола. Прямая трансляция. АЕК - "Олимпиакос"

    Μια και ειναι η δευτερη πατρίδα μου,και ως κατοχος Ρωσσικής γλώσσας,ο αγωνας θα ειναι LIVE.απ΄οτι

    αναφερεται.Ειναι μια παρακληση και ΄΄απαιτηση΄΄ της Ελληνικής κοινωτητας,που υπαρχει ακόμη στην

    πρωην ΕΣΣΔ.

  • Για σας φίλοι. Κατάφερα να κατεβάσω το feed για το ΠΑΟ-ΠΑΟΚ . Όλα καλά αλλά θα ήθελα να ρωτήσω εαν είναι πάντα χωρίς περιγραφή το feed η πρέπει να κάνω κάτι ακόμη .? Ήχο έχω μια χαρά αλλά καμία περιγραφή .

  • Ψάξε στο κουμπί audio στο τηλεχειριστήριό σου.

    Στο δικό μου έχει 2 επιλογές, η δεύτερη έχει και το ελληνικό σχόλιο.

    Επ' ευκαιρία, το πιάνεις στην συχνότητα 11077 H 7200 ή στην 13491 H 7200 3/4 πάντα στις 10οΕ;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!