P@werVU Channels με ελληνικούς υπότιτλους & EPG

There are 1,017 replies in this Thread which was already clicked 102,320 times. The last Post () by georgeflu.

  • Σε vlc έπαιζαν πάντα τα subs , αυτή τη στιγμή έχουν χαθεί από παντού , έχει γίνει παρόμοιο για κάποιες ώρες στα nat, ας προσευχηθούμε όλοι μαζί

    loool

  • Παιδια μια απο τα ιδια.Ξανα-εκλεισαν oi subs.

    Στον edision primo Ομως παιζουν κανονικα.Φανταζομαι και στα spark.

    Mακαρι να ξαναφτιαχτει συντομα!!!!!!

  • θα πρότεινα σε όλους καλό θα είναι επόμενη φορά να γράφουμε αναφορά σε τι είδους δέκτη ή συσκευή γίνεται ότι συμβαίνει και να μην βιαζόμαστε

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


    σίγουρα καποια στιγμή τα power view θα είναι αθέατα :P θα χαθούν από το νέο έτος

    είτε με gr sub είτε χωρίς....αργά ή γρηγορα θα τα κλάψουμε

    όσο κρατήσει ζήστε το ^^

  • θα πρότεινα σε όλους καλό θα είναι επόμενη φορά να γράφουμε αναφορά σε τι είδους δέκτη ή συσκευή γίνεται ότι συμβαίνει και να μην βιαζόμαστε

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Τι εννοείς Γιάννη μου ;

    powervu για καμία ώρα έχασαν subs σε όλους τους δέκτες και με τοπικό stream

    Δεν έγινε κάποια λάθος αναφορά, μόνο ελπίζω να μην είναι κακός οιωνός , ότι όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν ειδικά τα τσάμπα είναι γνωστό και λογικό.

  • @JohnMoreS@T αυτό είναι σίγουρο; :O

    έχει ανακοινωθεί κάπου;

    επειδή το λέω εγώ ^^ τι ανακοίνωση να γίνει δεν προορίζεται ΑΜΕΣΑ για κάποιο πακέτο & παρατύπως τα παρακολουθούμε όπως & τα BISS καλΟΜΕΛΕΤΑ κι έρχεται κι αυτό :(........δεν είμαι και χτεσινός συνεπώς μπορώ να κάνω 1 υπολογισμό ποντάρισμα αν μου επιτρέπετε ε?

    και ο καιρός θα δείξει τι θα απογίνουν....μακάρι να βγώ ψεύτης και να τα βλέπουμε όλοι για πολλά έτη....

    συμπάθα με αλλά και η νοβα μια ωραία πρωΐα αποφάσισε να παντρέψει τις κάρτες & πάπαλα μετά την αλλαγή όλου του εξοπλισμού τις αναβαθμίσεις των καρτών κλπ, αφού πρώτα ειχε περιορίσει το sid & ειχε από πριν ξεκινήσει το surf lock και ούτω καθεξής

  • θα πρότεινα σε όλους καλό θα είναι επόμενη φορά να γράφουμε αναφορά σε τι είδους δέκτη ή συσκευή γίνεται ότι συμβαίνει και να μην βιαζόμαστε

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Τι εννοείς Γιάννη μου ;

    powervu για καμία ώρα έχασαν subs σε όλους τους δέκτες και με τοπικό stream

    Δεν έγινε κάποια λάθος αναφορά, μόνο ελπίζω να μην είναι κακός οιωνός , ότι όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν ειδικά τα τσάμπα είναι γνωστό και λογικό.

    δεν λέω για σένα φίλε μου

    τεσπα εννοώ ότι αυτή τη φορά ήταν γενικό δεν αφορούσε ΜΟΝΟ αινιγμα2 δέκτες τελικώς

    την περασμένη φορά αφορούσε ΜΟΝΟ τους αινιγμα2 και ΠΑΛΙ δεν το νοούσαν να το καταλάβουν μερικοί λίγοι όμως ευτυχώς!


    δεν αναφέρθηκα σε λάθος αναφορά αλλά σε ελλιπή ή ό,τι άλλο

    πχ να λέμε σε δέκτη τύπου τάδε δεν τέτοιο αυτό....για να εξάγουμε ασφαλή συμπεράσματα δεν είπα κάτι παραπάνω

    ναι όλα τα ωραία τελιώνουν και τα τσαμπέ & τα pay cheap αφού δεν είναι ο ορθολογικός τρόπος θέασης ποτέ δεν είσαι 100% sure

    σαφώς αφού δεν έπαιζε ούτε σε ali ούτε spark......λογικό να μη εμφανίζονται ουτε σε αινιγμα με local streaming


    πολλές φορές μου έχει στείλει συμπατριώτης ΡΜ ότι πχ δεν μου παιζει αυτό.......

    ωραία ρε άνθρωπε πες μου τι κάτοπτρο έχεις βγαίνει αυτό από το νομό που είσαι? τι δέκτη έχεις τι λογισμικό emu κλπ :P

    μαγικά έχουμε πει δεν γίνονται!


    το καλό είναι ότι κάτι ρύθμιζαν και μετά όλα καλά

    έχετε υπόψη σας ότι αυτά είναι τροφοδοσίες ΔΕΝ ειναι πακέτων απευθείας!

    Edited once, last by spartans ().

  • Τελικά False Alarm, ολα αυτό χθές κράτησε γύρω στίς 2 ωρες μπορεί να ηταν και κάποιο πρόβλημα από αυτούς το μέλλον θα δείξει.....

    πρόβλημα σπανιότερα

    συνηθέστερα κάτι τεστάρουν ή περνάνε upgrades στα στοιχεια του δορυφόρου....να το πω έτσι

  • Σημερα περασα σε vusolo να επιβεβαιωσω οτι ανοιγει στις 23.5 κανονικα το natgeo wild hd με ελληνικους υποτιτλους! Να ευχαριστησω ιδιαιτερα τον medusa!

    Στους 23.5 ποιο αλλο θα πρεπει να μου εχει υποτιτλους?

  • το nat.geo ,με τον ιδιο τροπο που εκανες και το αλλο

    και θεωρητικα το nautical channel

    στο NAUTICAL 23east παίζουν οι ελληνικοί υπότιτλοι χωρίς πρόβλημα στον νέο δέκτη EDISION PRO

    είμαι με openSDG 6

  • ηταν στο patch απο τον betacentauri ;)

    ένα άλλο πρόβλημα είναι ότι είναι πολύ κοντά στο πλαίσιο οι υπότιτλοι ... ανοίγουμε το μενου επιλογής του ήχου (κίτρινο κουμπί ),επιλογή υποτίτλου (κίτρινο κουμπί ), γρήγορο μενου υποτίτλων (μπλε κουμπί ) και μετα βλέπουμε το πιο κατω ... αλλάζουμε την επιλογή θέση πραγματικών dvb υποτίτλων απο απο original (πραγματικό) σε fixed ( προσαρμοσμένο )

    linuxsat-support.com/cms/attachment/105276/linuxsat-support.com/cms/attachment/105275/

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!