P@werVU Channels με ελληνικούς υπότιτλους & EPG

There are 1,017 replies in this Thread which was already clicked 103,573 times. The last Post () by georgeflu.

  • και ποιος να φτιαξει τι δηλαδη ρε παιδια?


    εχει σταματησει ο παροχος να στελνει συνεχως την "ροη" για το update, και την στελνει (για μεγαλουτσικο ομως διαστημα) οταν κανει την αλλαγη κλειδιων .

    ουτε να τη στειλει καποιος αλλος γινεται, ουτε να μαζευτουμε και να τους κανουμε παραπονα γινεται. δηλαδη...τα emm λειτουργουν κανονικα, οταν ο παροχος "πατησει το κουμπακι..."


    η θα αφηνετε τον δεκτη σε καποιο καναλι του πακετου οταν δεν παρακολουθειτε, η μια στο τοσο το περναμε με το χερι.

  • ναι, κανονικοτατα...

    δοκιμασες τα softcam.key (παρε μονο αυτα που θελεις) χωρις επιτυχια? η απλα περιμενεις να κανει au μονο του?


    μεσημερακι αν παω σπιτι, μπορω να στα στειλω...

  • τα κλειδια σε ποιο σημειο τα εχεις πανω ή κατω μεσα στο softcam.key ? τα πιο παλια που ειναι "add by emu" τα έχεις διαγράψει ?

    και τα κλειδια ειναι απο τις 19/7 μπορει να δει και το Softcam by enigma1969

    και υπαρχει και μια περίπτωση να σου έκανα auto update με fake ecm

  • Αρχηγάρα μου μπράβο και πάλι. τα πιο παλιά που είναι "add by emu" έφταιγαν, μου άνοιξες και πάλι τα κανάλια!

    Μιά ερώτηση ακόμη.

    Το αρχείο "oscam-11581r798-arm.zip" που δώσατε εδώ :

    The LATEST OSCAM-EMU FOR VARIOUS PLATFORMS - DOWNLOAD ONLY NO CHAT

    δεν είναι σε ipk μορφή. Πρέπει να το εγκαταστήσω και με ποιό τρόπο?

    Το δικό μου oscam-emu είναι ακόμη στην έκδοση 11576.798

    octagon sf8008 4K combo

  • το ερώτημα είναι τι θα κάνεις παραπάνω ...??? ακομα και με την oscam11546-emu798 τα powervu δουλευουν ...

    το πιο πανω ειναι τα binary το οποιο θελει να κανεις αντικατάσταση με αυτό του έχεις στο δεκτή , ipk είναι αυτό ipk oscam-emu for PLi base images

  • Παιδιά γειά σε ολους εχει γίνει τίποτε? αλλαξε κάτι? στον δέκτη με το stream relay μαύρο χωρίς να πειράξω τίποτε από εχθές, ενώ φαίνεται τα ecm OK 100%

    Total OK: 109 (100.00 %)Total NOK: 0 (0.00 %) , εν τούτοις black
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
  • Σε μένα ανοίγουν κανονικά χωρίς να έχω κάνει κι εγώ κάποια αλλαγή η να περάσω κάτι χειροκίνητα τον τελευταίο καιρό.ειναι vu zero και νομίζω ότι κι αυτό με stream relay τα ανοίγει εκτός κι αν κάνω λάθος δεν είμαι σίγουρος

  • αν δεν εχεις κανει καποια αλλαγη/ενημερωση στο oscam η στο λογισμικο , και αυτη να επηρεαζει τις εγγραφες (και το stream μαζι), τοτε δεν υπαρχει κατι που να επηρεαζει τον δεκτη.


    τωρα total ok και nok ... το oscam log τι λεει?

    επισης, βλεπω οτι ο δεκτης μου εχει κανει au μια 12/9 και μια σημερα το μεσημερι.

    οι δεκτες σου εχουν τα ιδια κλειδια? (οχι απαραιτητα και το format... το stream relay δεν υποστηριζει unique key)

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!