Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 401,553 times. The last Post () by bigapple.

  • Ο Ισπανός πρακτικά μας έχει χαιρετήσει οπότε δεν θα βρεις κάτι... Δεν ξέρω σίγουρα για τον άλλον αλλά ίσως είναι στην ίδια κατηγορία...

    Οπότε από το να ψάχνεσαι καλύτερα να αλλάξεις την διάταξη των πιάτων αν μπορείς! Στο μήνυμα υπάρχουνε κάποιες προτάσεις

  • Αν εννοείς τον οθωμανό τα ισπανικά έχουν την ίδια συμπεριφορά δυστυχώς... Ακόμη και του γερμανού με τη νέα μέθοδο δεν βλέπονται κολλάνε πιο πολύ και από logo στιγμής

  • ο μονος αξιοπιστος ο οθωμανος έμεινε και ο Σερβος. Με Ρωσσια δεν μπορω πλεον να βρω ακρη εχουν γινει και αναξιοπιστοι λογο πολέμου.

  • Ο Ισπανός πρακτικά μας έχει χαιρετήσει οπότε δεν θα βρεις κάτι... Δεν ξέρω σίγουρα για τον άλλον αλλά ίσως είναι στην ίδια κατηγορία...

    Οπότε από το να ψάχνεσαι καλύτερα να αλλάξεις την διάταξη των πιάτων αν μπορείς! Στο μήνυμα υπάρχουνε κάποιες προτάσεις

    Καλησπέρα bountyhunter21 και ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου !

    Τον Ισπανό όπως και τον Πορτογάλο τους βλέπω αλλά με αρκετά παγώματα δυστυχώς...

    Edited once, last by Jorge_A ().

  • έχω μια καλη επιλογη αλλα βεβαια τα καλα κοστίζουν

    Καλησπέρα komhsgr ! Ευχαριστώ για την απάντηση !

    Εάν σε σερβίρουν ήδη και έχεις άποψη για τα συγκεκριμένα πακέτα μπορείς να με ενημερώσεις ;

  • komhsgr Δεν διαφωνώ για τον πρώτο για τον δεύτερο δεν τον ξέρω... Απλά επειδή ο φίλος ρώτησε για συγκεκριμένα πράγματα και λουλούδια, ο Ισπανός και ο Γερμανός έχουν θέμα και στον οθωμανό...

    Δεν παίζουν σωστά όπως και σε όλους τους άλλους!

    Χθες δοκίμασα παλι να δω πιο πολύ για τον Γερμανό αλλά έκανε τα ίδια με τον δικό μου...

    Βέβαια για τους άλλους δορυφόρος Δεν έχω ιδέα εάν παίζουν σωστα μιας και δεν τους πιανω

  • Καλα ο ισπανος ειναι γνωστο εδω και καιρο οτι παπαλα, ο Γερμανος πριν 2 μηνες που ημουνα 19.2Ε επαιζε σχετικα καλα αρχισε να πηγαινει κατα διαολου και αυτος?

  • Ο Γερμανός πριν κανένα τρίμηνο πήγε σε icam και όλοι είπαμε τέλος...


    Αλλά... Πριν λίγο καιρό βγήκε ένα patch Και φαίνεται να παίρνει ζωή ξανά...

    Σε μένα βέβαια δεν δουλεύει καλά δεν αξίζει καν να ασχοληθείς... Άλλοι λένε πως είναι θέρμανσης σερβιτόρου και τους παίζει κομπλέ...

    Δοκίμασα αρκετούς και έχω τα ίδια αποτελέσματα...

    Δες και εδώ.

  • Δωστε μου λιγο χρονο για τον Ισπανο

    Να δω κατι

    και επανερχομαι

    lex7791 καλησπέρα !

    Εάν μπορείς να ελέγξεις και τον Πορτογάλο θα ήταν μεγάλη βοήθεια !

  • Το έχω δει αυτό, μόλις το έστειλα κιόλας,

    Και έχω δοκιμάσει αλλά σε μένα τουλάχιστον και παρότι δοκίμασα και τρεις τέσσερις διαφορετικούς σερβιτόρους και με διαφορετικά image, κολλάει σε σημείο που δεν βλέπεις και μάλιστα ο οθωμανός μου το είπε από μόνος του που τον ρώτησα ότι δεν είναι σταθερό και κολλάει....

    Ίσως είναι θέμα σερβιτόρων ίσως Όχι δεν έχω καταλάβει 100%....

  • Jorge_A ποιον σερβιτορο έχεις αν επιτρέπεται?

    Για να είμαι ειλικρινείς δεν γνωρίζω ! :frowning face:Νομίζω Ρουμάνος είναι αυτός που με σερβίρει !

    Τον έχω χρόνια και δούλευε πολύ αξιόπιστα αλλά πλέον τα πακέτα που ανέφερα δεν δουλεύουν σωστά...

  • Λοιπον Εβγαλα απο ντουλαπα εναν ισπανικο δεκτη παλιο Qviart Unro2 με σερβερ πλεον σαν του φορεβερ ...δεν ειναι πλεον αυτος ομως ακριβως!

    Πεζει τα Ισπανικα καμπανα!

    Αλλα ειναι τεραστιο πακετο στις ρυθμισεις καθως εχει να βγαλει φιρμγουερ χρονια τωρα

  • Με μοτερ δηλαδη εχει θεμα

    Με απλα Lnbs ειναι μια χαρα

    -------

    το skyde υπαρχει φθηνο αλλα ολοι ειναι με stream relay

    Τα πορτογαλλικα δεν τα εχω κοιταξει ακομη

  • Qviart Unro2 παλιος μεν καλος αποδειχτηκε δε, πατεντα απο Μαρόκο ηταν αν θυμάμαι καλα για την Ισπανικη Αγορά με 40-50Ευρω γινοσουν μάγκας.

    Πλακα πλακα δεν κοιτας με αυτο το δεκτη τπτ 13Εκαι 9Ε μπαςςςςςς και :P

  • lex7791 κοίταξε ο Ισπανός κατά διαστήματα παίζει καμπάνα (0πως και αυτήν την στιγμή) αλλά όταν έχει συγκεκριμένους σημαντικός και ισπανικούς αγώνες συνηθως τότε είναι που κάνει θέμα... Και δεν νομίζω ότι είναι θέμα σερβιτόρου. Έχω δοκιμάσει καμιά δεκαριά.

    Έχουνε εισάγει ένα σύστημα που με κάποιον τρόπο στέλνουν ψεύτικα κλειδιά μαζί με τα κανονικά και το CS μπερδεύεται... Και ακόμα κανείς δεν έχει καταλάβει ακριβώς πώς να το αντιμετωπίσει...

    Άμα θες παρακολούθησε το αργότερα και πες μας, π.χ. όταν θα παίξει η Ρεάλ σε λίγο. Και θα το κοιτάξω και εγώ πώς πάει σήμερα γιατί μερικές φορές το αφήνουν και παίζει.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!