Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 401,140 times. The last Post () by bigapple.

  • ΨΑχνΩ για HDMI modulator και το digitatvinfo στο τευχος 123 παρουσιαζει τον ιταλικόHDMI modulator Emme Esse 87430 που παιρνει

    Χαρακτηριστικά

    • Είσοδος και έξοδος HDMI
    • Γρήγορος προγραμματισμός με μενού και πληκτρολόγιο τοποθετημένα μπροστά στην συσκευή
    • Αρίθμηση LCN προσαρμογή των παραμέτρων DVB-T
    • Mux επιλέξιμη σε ζώνη VHF / UHF με στάθμη εξόδου 95dBμV reg.
    • Δυνατότητα εισαγωγής περισσότερων διαμορφωτών 87430
    • Περιλαμβάνεται: Επέκταση καλωδίου IR ομοαξονικά για απομακρυσμένη διαχείριση της συσκευής που είναι συνδεδεμένη στον διαμορφωτή.

    επιειδη μου προτειναν lemco και οχι Εdision κιαι τελικα δεν ξερω απο που και τι να παρω καποιος που να χρησιμοποιει ή να εχει σχετικη εμπειρια με το συγκεκριμενο κομματι εχει να προτεινει λυση στο θεμα μου?

    τι ακριβως θελεις να κανεις? καθως επισης και τι χρηματα θελεις να διαθεσεις...

    παντως προσωπικα, με εξαιρεση τα inet που δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιησαν, και με τα edi μια χαρα δουλεια εκανα,και με την φθηνοτερη σειρα optimuss

    φυσικα τα lemco ειναι μια κατηγορια πανω,αλλα αντιστοιχα και σε κοστος ειναι πανω...

  • Παλικαρια καλη σας μερα. Κατι που εχω απορια τοσο καιρο και ολο ξεχναω να το ρωτησω ειναι το εξης:

    Ας πουμε πιανουμε ενα φιιντ βρισκουμε την συχνοτητα και ολα καλα. Απο εκει και περα το κλειδι για να ανοιξει το φιιντ που το βρισκουμε( θελω να πω αυτοι που αναιβαζουν τα φιιντ που το βρισκουν).γιατι υπαρχουν σελιδες με τα φιιντ με τους αγωνες ας πουμε απο κει και περα το κλειδι???

  • υπαρχουν διαφορα προγραμματα που κανουν την συγκεκριμενη δουλεια φιλε (οχι απο μονα τους),αλλα αυτο ειναι για expert,παρε εσυ το κλειδακι σου και κανε την δουλειτσα σου και ολα καλα..You'll Never Walk Alone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:GMlinuxsat1:

    You'll Never Walk Alone

  • καλησπερα,παιδια εχω πατηρησει σημερα στο πακετο movistar το καναλι m.deporteshd δεν ανοιγει και στο live log στο oscam λει μυνημα rejected by...........,ξερετε τι σημαινει αυτο???

  • Παιδιά καλησπέρα και πάλι συνέχεια στο προηγούμενο ,το πακέτο movistar έχει αλλάξει caid ??τα κανάλια ανοίγουν με caid 0100 σε seca, τα αντίστοιχα κανάλια σε HD που ανοίγουν με nagra caid1810 δε βλέπω φως , οποίος ξέρει κάτι ας μας ενημερώσει ευχαριστώ

  • καλημερα παιδια και χρονια πολλα σε ολους.

    λοιπον εχω δεκτη osmega και δορυφορικο πιατο με μοτερ. το θεμα μου ειναι οτι οταν δινω εντολη απο τον δεκτη να γυρισει σε καποιο δορυφορο (παραδειγμα απο 3e σε 0.8w) ναι μεν γυρναει το μοτερ και στοχευει κανονικα το πιατο στους 0.8w αλλα για να ερθει το σημα στην τηλεοραση πρεπει να κανω επανεκινηση στο δεκτη. τι μπορει να φταιει.

  • καλημερα παιδια και χρονια πολλα..θα ηθελα να ρωτησω αν σας ανοιγουν ολα τα καναλια απο το πακετο movistar,σε καποια καναλια η ναγκρα 1810 δεν ακοιγει για παραδειγαμ το deportes hd...sto live log λει rejected.....εχω το τελευτεο oscam

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!