P@werVU σε VU+

There are 235 replies in this Thread which was already clicked 27,758 times. The last Post () by nautilus7.

  • δεν καταλαβαίνω τι εννοείς Υπο προϋποθέσεις . εγώ απλά στο φίλο JohnMoreS@T συμπλήρωσα εδώ ότι εκτός από edision piccollino παίζουν άνετα και σε Amiko,Edison,GI Phoenix . τώρα αν δεν κατάφερες να σου παίξει σε νανο δεν έχει καμία σχέσει σε αυτό που απάντησα. επίσης να μην το πλατιαζουμε είμαστε σε λάθος νήμα ,αν χρειαστεί περισσότερη ανάλυσή μπορεί να μεταφερθεί αλλού.

  • στο σωστό νήμα είσαι για τα pvu και auto update και απο οτι θυμάμαι και ο picollo πρεπει να εχει θεμα ,απλος μην αναφερεις οσοι περνουνε mcaskey.bin κανουνε auto update ,για αυτόν το λογο λεμε υπο προυποθεσεις γιατι ειναι modified εκδοση απο συγκεκριμένη ομάδα απλός τυχαίνει το μοντέλο να έχει τα ίδια χαρακτηρίστηκα με μοντέλα απο άλλες εταιρίες και να έχει το ίδιο αποτέλεσμα σε περισσότερα αλλα οχι σε όλα

  • medousa89 νόμιζα ότι πιάσαμε ψιλοκουβέντα σε λάθος νήμα,όχι μια χαρά παίζει σε picollο φίλε.. και εννοείτε δεν υπάρχει καμιά ομάδα μιας και ειναι mod εκδοση που να έχει κάτι έτοιμο στο φιρμ η online mcaskey ..οποίος θέλει κάτι το φτιάχνει μόνος του! να πω ότι στην εδισιον σαν ομάδα ανοίγουν τα γαλλικά στην 5 w au ναι η και άλλες (GI Phoenix, Amiko ) για 39 e τα γνωστά ναι έχουν περάσει τα emm . αλλά για pvu που είναι το μανικι όχι . επαναλαμβάνω ότι απλά συμπλήρωσα το φίλο JohnMoreS@T ότι εκτός από piccollino παίζουν άνετα και τα άλλα. το θέμα είναι ότι παίζουν απλά για ενημέρωσή ..

  • εσύ μίλησες για multistream εγώ μίλησα για au γαλλικά στην 5 w.. δεν υπάρχει λόγος να το πλατιάζουμε .. δεν το ήξερες το έμαθες.. γιαυτό τα γράφουμε και ενημερωνόμαστε. είναι πάνω από 2 μήνες ανοιχτά. αυτά τα νέα καλή συνέχειά.

  • δεν καταλαβαίνω τι εννοείς Υπο προϋποθέσεις . εγώ απλά στο φίλο JohnMoreS@T συμπλήρωσα εδώ ότι εκτός από edision piccollino παίζουν άνετα και σε Amiko,Edison,GI Phoenix . τώρα αν δεν κατάφερες να σου παίξει σε νανο δεν έχει καμία σχέσει σε αυτό που απάντησα. επίσης να μην το πλατιαζουμε είμαστε σε λάθος νήμα ,αν χρειαστεί περισσότερη ανάλυσή μπορεί να μεταφερθεί αλλού.

    theristis αν δεν ξέρεις ευρύτερα 1 θέμα καλύτερα να μην το πλατιάζεις εσύ ΝΑΙ

    μπορώ να σου πω αν ανοιξω την e-library μου ολόκληρο κατεβατό τη συνωμοταξία δεκτών edision-amiko-opticum globo- gi phoenix - sab - ferguson & να γραφω έως αύριο. αυτό θες? δεν νομίζω γιατί έως τώρα σε ξέρω για ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ εσένα......

    λοιπόν μόνο ο νεότερος ΑΜΙΚΟ που υπάρχει στην Ελλάδα μπορεί να πάρει auto update τα power vu που ειναι & το θέμα του νήματος εδώ μέσα!!!! και από EDISION ενώ ο piccollino το κάνει ο piccollo αν και παρεμφερές όνομα ΔΕΝ το κάνει έως τωρα με κανένα firmware.

    ο medousa89 έχει βοηθήσει έμπρακτα πολύ κόσμο που του αντιμιλάς

    εγώ αντίστοιχα μπορώ να σου πω ότι είμαι ali expert τόσα που εχουν περάσει απ'τα χεράκια μου δεν τα χεις δει ούτε σε φώτο φίλε ΟΚ?

    οπότε επέτρεψέ μου να ξέρω καλύτερα.-

  • εσύ μίλησες για multistream εγώ μίλησα για au γαλλικά στην 5 w.. δεν υπάρχει λόγος να το πλατιάζουμε .. δεν το ήξερες το έμαθες.. γιαυτό τα γράφουμε και ενημερωνόμαστε. είναι πάνω από 2 μήνες ανοιχτά. αυτά τα νέα καλή συνέχειά.

    πας να βγάλεις 1 σημαντική info (όχι πως δεν την ήξερα, δεν είμαστε & χτεσινοί) ωραία :)

    όμως μπερδέψαμε την βούρτσα με την φουτσα ρε συ..... :(

    ξέρεις ποιος δεν μπορεί να πλατιάζουμε? αυτός που τα μισοξέρει. αντιθέτως ο Θοδωρής medousa βλέπεις είναι πάντοτε πολύ επεξηγηματικός!

    ΑΠΟΔΕΙΞΗ?; όλοι οι δέκτες χρηστών που βλέπουν από τα χεράκια του ;)

    κι άμα θες να ξέρεις στο χωριό μου λένε ΛΑΚΩΝΙΖΕΙΝ ΕΣΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΝ αλλά δεν μπορώ να σιωπώ σε πράματα που γνωρίζω.

  • εσύ μίλησες για multistream εγώ μίλησα για au γαλλικά στην 5 w.. δεν υπάρχει λόγος να το πλατιάζουμε .. δεν το ήξερες το έμαθες.. γιαυτό τα γράφουμε και ενημερωνόμαστε. είναι πάνω από 2 μήνες ανοιχτά. αυτά τα νέα καλή συνέχειά.

    οπως IRDETO απο 39Ε εχει ΑU ....

    αλλα βλεπω οτι ξερεις ακριβως τι μου εχει πει η edision για αυτο το θεμα πριν 3μηνες για τον picollino και τα καναλια απο 5w...????

  • theristis εύχομαι να ξέρεις γαλλικά για να τα απολαμβάνεις

    προσωπικά δεν γνωρίζω τη γλώσσα

    αλλά ελληνικά & αγγλικά που ξέρω άπταιστα τα βλέπω όλα στο enigma2......

    με το ipTV απλώς μπορώ να δω & τα "άπιαστα" (που δεν λαμβάνονται ούτε με μεγάλο κάτοπτρο αλλά & δεν ανοίγουν σε κανένα δέκτη με κανένα emu)

  • JohnMoreS@T μου την πέφτεις τώρα? δεν κατάλαβα? για χθεσινό με πέρασες? 1 Amiko HD8260 αυ εδώ και χρόνια piccolo επίσης .. δεν χρειάζεται να συχεχισω καταλαβα...

  • κατάλαβα εγώ...ακόμα εκεί έχεις μείνει;? πραγματικά αστείο πιάνω τη κοιλιά μου. καλύτερα ΑΜΙΚΟ έχουν βγει

    όσο για το piccollo μάπα το καρπούζι δοκιμάστηκε....ανώτερό του το piccollino που έχει Auto Update στα PowerVu που δεν τα σηκώνουν όλοι οι δέκτες σωστά

    γράφεις σε 1 νήμα για power vu ρε συ συγκεντρώσου τι γαλλικά & κινέζικα?

    σου γραψε μετά & ο Θοδωρής....το ίδιο έχει & to Βulsat σε ΠΑΜΠΟΛΟΥΣ δέκτες σιγά το δυσκολάκι

    μάλιστα ο βούλγαροι το AU το έχουν φάτσα κάρτα στα site που πουλάνε τους δέκτες τι μας είπες που δεν ξέραμε δεν κατάλαβα?;

    στη τελική γαλλικά βουλγαρικά κανέναν Ελληνα δεν ενδιαφέρουν


    nova sports έχεις τρόπο να μας πεις πώς θα δούμε??

  • κόψε την ειρωνεία καθαρχην δεύτερον διάβασε τη έχω γράψει. άμα δεν μπορείς εσύ να παίξεις στο piccollo αυ δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται....και μιας και μιλάς για τη μου έγραψε ο ο Θοδωρής καστε και ξαναδιάβασε τα από την αρχή όταν αναφέρω για 39 στο #150..

  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ


    κόψε την ειρωνεία καταρχήν. δεύτερον διάβασε τι έχω γράψει. άμα δεν μπορείς εσύ να ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙΣ στο piccollo AU δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται....και μιας και μιλάς για τι μου έγραψε ο ο Θοδωρής κάτσε και ξαναδιάβασε τα από την αρχή όταν αναφέρω για 39 στο #150..

  • μου θυμίζει 1 παλιά διαφήμιση στη Βιλαπάχο ακόμα τρίβουν, ενώ στη Βιλαρίμπα ήδη έχουν τελειώσει :)

    ακόμα κλειδάκια φορτώνετε αφού υπάρχει το auto update

    να ναι καλά το φιλαράκι medousa89!!!! για τα edision OS

    και από τα απλά ΜΟΝΟ με edision piccollino έως τώρα (τα άλλα δεν...μάπα το καρπούζι)

    ποιο ειναι αυτο το auto update βρε παιδια ??

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!