περί του IPTV ο ντόρος & ο χαλασμός όλος

There are 8 replies in this Thread which was already clicked 1,809 times. The last Post () by .:T3O:..

  • Ξέρω δημοκρατία έχουμε & ο καθένας κάνει ότι νομίζει & θεωρεί σωστό. αλλά να παίζουμε 2πλό ταμπλώ θα γίνουμε ίδιοι με τους ακατονόμαστους (για να μη βρίσω)

    προσωπικά παράκληση, αν σπαστήκατε κι εσεις με τους από πάνω εκεί στο παλιό στέκι μας & τα συμφέροντα που παίχτηκαν με iviewhd & alphacs & δεν ξερω κι εγω τι άλλο, να μην ποστάρετε καν, αξία τους δίνετε όσο ασχολείστε! απ'την αρχή του χρονου τελικώς καταλάβαμε & μάθαμε ότι έμπαινε ξένος δάκτυλος & τρωγόμασταν.
    Απ'την περασμένη κυριακή δεν έχω γράψει & βγάλανε <φιδια> ότι έχω διάφορα nicknames οι κασάνδρες κουτσομπολες ρουφιανουλες

    ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΜΕ & ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΝΩΤΑ ΜΑΣ


    προσπαθούν τώρα με διάφορα τεχνάσματα νεες εγγραφές-ποσταρίσματα-users 3πλα4πλα να αναστήσουν την εκεί ελληνική κοινότητα!

    δεν νομίζω να γίνεται αν δεν είστε όλοι εσείς? οι πολλοί κάνουν την ΟΜΑΔΑ όχι οι ολίγοι

    εδώ πλέον οι περισσότεροι γνωριζόμαστε & μεταξύ μας αν νομίζουν ότι μπορούν ας κοπιάσουν να δούμε τώρα........

  • γιασασ φιλοι δεν ξερω εαν το βαζω εδω το προβλημα μου.

    καποιος γνωστοσ του γνωστου κλπ μου εγωσε ενα τεστ για iptv. το οποιο θελω να το περασω σαν πακετο σε vuduo2.

    μου το εστειλε καπως ετσι

    wget -O /etc/enigma2/iptv.sh "http://lχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ /etc/enigma2/iptv.sh


    Πως το περναω στον δεκτη με τελνετ και εαν ναι πως τα το δω σαν λιστα-πακετο.

    η μηπως χρειαζετε κατι αλλο

    ευχαριστω

  • Δίνεις την εντολή που σου έδωσε στο τελνετ και λογικά σου εμφανίζει την λίστα στα favourites σε έναν φάκελο

  • θα επανέλθω με νεότερα εάν κρίνω ότι απαιτηθεί...

    μακάκες δεν είμαστε

    Edited once, last by spartans ().

  • letitan

    παραβαίνεις τους κανόνες της κοινότητας και θα έχεις τις ανάλογες επιπτώσεις ,

    όπως εχει αναφέρει ο W@Rp " Τα ποστ να είναι στην Ελληνική γλώσσα και όχι Greeklish ( τα ποστ θα διαγράφονται χωρίς κανένα σχόλιο)"

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!