samsung smart view

There are 7 replies in this Thread which was already clicked 1,107 times. The last Post () by lazosdt.

  • ξερει κανεις που θα μπορεσω να βρω την παλια εκδοση του samsung smart view?ειναι η εκδοση 2,0 Η καινουρια, που δυστυχως εκανα update, δεν σου δινει δυνατοτητα να κανεις stream απο την tv στο laptop αλλα μονο το αντιστροφο δλδ να ανεβαζεις εικονες βιντεο και να το παιζει στη τηλεοραση.δινω ενα link στο youtube για ποια εφαρμογη αναφερομαι οτι ψαχνω ht*ps://www.youtube.com/watch?v=x1Y7_e1lKrE

  • το είδα ευχαριστώ αλλά δυστυχώς είναι apk αρχείο για εγκατάσταση σε android oχι για windows..

  • για windows 10 εκεί το είχα μέχρι προχθές που έκανα update της εφαρμογής.φιλε medousa αυτή είναι η εφαρμογή αλλά την ψάχνω για windows οχι για android.αυτο το link σου κατεβάζει κάτι άλλο όπως είδα κάποιο mobogenie δεν ξέρω τι ακριβώς είναι δεν το έκανα εγκατάσταση

  • για windows 10 εκεί το είχα μέχρι προχθές που έκανα update της εφαρμογής.φιλε medousa αυτή είναι η εφαρμογή αλλά την ψάχνω για windows οχι για android.αυτο το link σου κατεβάζει κάτι άλλο όπως είδα κάποιο mobogenie δεν ξέρω τι ακριβώς είναι δεν το έκανα εγκατάσταση

    Σίγουρα το update που έκανες υποστηρίζει την tv. σου ;

    SmartView.msi

  • δουλεύει κανονικά η εφαρμογή βρίσκει την τηλεόραση απλά δεν σου δίνει πλέον τη δυνατότητα να κάνεις stream από tv σε pc.τα υπόλοιπα δουλεύουν μια χαρα.σε επικοινωνία που είχα με εκπρόσωπο της samsung με chat από τη σελίδα τους δεν πήρα κι από εκεί κάποια απάντηση.απλα θα προωθούσε το αίτημα μου και για ότι νεότερο θα μου στείλουν mail.μεχρι τώρα σιγή πάντως. Εφαρμογή δικιά τους και να μην μπορεί να μου απαντήσει που μπορώ να βρω την παλιά έκδοση.ωραια υποστήριξη έχουν...

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!