Digea & EΡΤ hellas sat 39°E

There are 1,629 replies in this Thread which was already clicked 227,699 times. The last Post () by magos21.

  • Για τα κανάλια που λες δεν χρειάζεται να αλλαξεις κατι στο σοφτκαμ.κανεις ένα σκαν σε αυτήν την συχνότητα και χρησιμοποιείς τα κλειδιά που είχες και στην συχνότητα 12720. δεν παίζει ρόλο κανονικά

  • δεν πηγαν απο χθες

    και συνεχιζουν να υπαρχουν κανονικα και τα παλια.οποτε δεν ειναι και απαραιτητο να το κανεις


    αν τωρα θελεις για την εμπειρια...

    ξεκινα απο το μηνυμα #659 και διαβαζε προς τα κατω

  • Για τα κανάλια που λες δεν χρειάζεται να αλλαξεις κατι στο σοφτκαμ.κανεις ένα σκαν σε αυτήν την συχνότητα και χρησιμοποιείς τα κλειδιά που είχες και στην συχνότητα 12720. δεν παίζει ρόλο κανονικά

    τα κλειδια ναι... τα id των καναλιων οχι... (μηνυματα 663 κ 679)

  • Για τα κανάλια που λες δεν χρειάζεται να αλλαξεις κατι στο σοφτκαμ.κανεις ένα σκαν σε αυτήν την συχνότητα και χρησιμοποιείς τα κλειδιά που είχες και στην συχνότητα 12720. δεν παίζει ρόλο κανονικά

    τα κλειδια ναι... τα id των καναλιων οχι... (μηνυματα 663 κ 679)

    εννοείς SID PID κτλ...;σωστά άμα δεν τα έχεις δεν βλέπεις ...βάζεις όπως το είπες στα προηγούμενα ποστ σου αυτό στο σοφτκαμ :

    F 0069212C 00000000 XXXXXXXXXXXXXXXX 12737mhz

    F 0064212C 00000000 ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ;

    F 0066212C 00000000 ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ;



    Στα Χ βάζεις το κλειδί που έχουμε και στης παλιές συχνότητες... και βλέπουμε φως

  • τελικα με τα κλειδια που εδωσες εχει φως ερτ 2 και 3?γιατι εχω μαυρο ακομη


    ακυρο δεν εχω καλο σημα σε αυτη τη συχνοτητα

    Edited once, last by xristos1 ().

  • τελικα με τα κλειδια που εδωσες εχει φως ερτ 2 και 3?γιατι εχω μαυρο ακομη


    ακυρο δεν εχω καλο σημα σε αυτη τη συχνοτητα

    Έχεις sdg image; εάν όχι θέλει να βάλεις και κάτι στο oscam.dvbapi εάν χρησιμοποιείς οσκαμ.ριξε μια ματιά στα προηγούμενα ποστ από σήμερα....

  • καλησπέρα. σε octagon sf8008 έβαλα στο dvbapi αυτά που έγραψες ακριβώς tolli1986 αλλά φως δε βλέπω. πρέπει να βάλλω και κάτι άλλο;

    Επανεκκίνηση του οσκαμ καναμε;το ert sports hd έπαιζε;Ο georgeflu ανέβασε το κλειδί για τα ΕΡΤ...το έβαλες στο σοφτκαμ;εκει που βλέπεις + βάλε το κλειδί της ΕΡΤ που έχεις εδώ και καιρό.

    Edited 3 times, last by tolli1986 ().

  • Ευχαριστώ για αλλη μια φορά ,τα παιδιά,για την ενημέρωση.

    Σε VU+Duo2 ,και με τις ανω ρυθμησεις και keys,εχουμε ''φως'' και στα 2 καναλια τις ERT HD 1-2 Mux.

    Αργότερα ,θα δοκιμασω και στον DM 920.

  • ειπαμε πολλες φορες οχι φορα παρτιδα τα νουμερακια...


    κανε το ενα edit στα γρηγορα και χωστα σ ενα txt (αν και ειναι γνωστα και δεν ειναι μονο για το 2, αλλα για ολα της συχνοτητας)

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!