Digea & EΡΤ hellas sat 39°E

There are 1,629 replies in this Thread which was already clicked 229,713 times. The last Post () by magos21.

  • Ποιος είναι αυτός ??? άραβας... :zipper mouth face:

    Και να ξέρεις ότι είναι στην διεθνή ενότητα δεν έχει σχέση με εδώ ....

    Μόνο από τον admin W@Rp μπορεί να ζητήσει softcam για τα ελληνικά και να είναι σωστό ή θα σου έλεγε να έρθεις στο ελληνικό κομμάτι .

    Οπότε για να γνωρίζεις από δω και πέρα ότι είναι για την Ελληνική ενότητα πχ ελληνικά κανάλια , είναι μόνο εδώ ότι είναι έξω από εδώ ... δεν το μπορώ να επέμβω ή να κοιτάξω , Ουτε να βοηθήσω ...

  • Παιδια αν και ζητησα βοηθεια πριν λιγες μερες εδωμεσα και δεν ειχα ανταποκριση γιατι ειχα θεματακια και σε oscam και σε mgcamd τελικα βρεικα τις λυσεις που εψαχνα εδω. Πλεον παιζουν ολα και σε sd και σε hd. Καλη θεαση σε ολους :http//digitaltvinfo.gr/tag/bis/

    Οτι αφορα oscam νομίζω υπάρχει ανταποκριση δια του θέματος διότι υπάρχουν λύσεις,μην εισαι αδικος καπου το εγραψες λαθος και οχι στην Ελληνικη κοινότητα. Τωρα τελευταια για κάτι δέκτες κουκουρουκου με κλειστά λογισμικα ναι εκει δεν υπάρχει η αναλογη ανταπόκριση και θεωρητε λογικο. Ετσι και αλλιως σε λιγο καιρο και αυτοι που βλέπουν τα DIGEA και ΕΡΤ μονο μέσο sd σε λιγους μήνες δε θα βλέπουν τίποτα.
    Επι ευκαιρια να ενημερώσω οτι 19/9 η ΕRT NEWS Θα γίνει HD και θα δουλευει απο το 1ο ΜUX επισημο οσα αναφέρω

  • Καλησπέρα σε όλους!

    Έιμαι σχετικά καινούργιος στο φόρουμ άλλα ασχολούμαι χρόνια με το σπόρ των δορυφορικών!

    Θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με το θέμα. Έχω Vu+ Zero 4K , έχω βάλει openpli 8.2 έχω μοτέρ και έχω το ίδιο πρόβλημα!

    Μου ανοίγει μόνο τα sd digea, τα hd και ERT δεν μπορώ! Υπάρχει κάποια λύση? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  • Καλημέρα σε όλους, ήθελα να ευχαριστήσω τον lex7791 για την πολύτιμη βοήθεια, με τον τρόπο που μου είπες άνοιξαν τα κανάλια!

    Με τον ίδιο τρόπο μπορούμε να ανοίξουμε και άλλα κανάλια και σε άλλους δορυφόρους με softcam keys η άλλο?

    Ευχαριστώ και πάλι!

  • Επίσης με συγχωρείτε εάν γίνομαι ενοχλητικός απλά ήθελα να ρωτήσω και για τo Discovery στις 9" έχουμε την δυνατότητα να τα ανοίξουμε με κάποιον τρόπο? Ευχαριστώ.

  • καλησπερα σε ολους,

    μια ερωτηση θα ηθελα να κανω για ενα καναλι.

    frequenz: 12241

    symbolare: 13381

    στο receiver μετα απο σαρωση βρισκεται και το καναλι Ε1.

    ομως δεν ανοιγει και ρωτω αν ξερει καποιος τι καναλι ειναι αυτο;

    αν γινετε να ανοιξει κτλ.

    ευχαριστω για καθε πληροφορια....

    Καλο βραδυ σε ολους σας.

  • Ευχαριστω πολυ!!!!

    Aνοιξε ετσι ακριβως οπως το ειπες.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Μου ελειπε το κλειδι και φυσικα το code για το oscam.dvbapi

    Σ' ευχομαι καλο βραδυ.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!