Digea & EΡΤ hellas sat 39°E

There are 1,629 replies in this Thread which was already clicked 224,490 times. The last Post () by magos21.

  • ωραια ευχαριστω.

    θελω να παρω καποιο Box για τα κλειδομενα ελληνικα (Card....ring)

    μπορεις να προτεινεις κανενα καλο μοντελο που να εχει καλη αποδοση στην εικονα: με ενδιαφερει να παιζει HD πολυ καλα.

  • κατι δεν εχει καταλάβει καλα ... απο την μια λες για cs και απο την αλλη λες για stream....Εγω λέω οτι είναι δύσκολο να βρεις κάποιον να σου τα δώσει γιατί είναι πολύ κλειστός κύκλος... αν λες απο δορυφόρο

  • εχω καποιον για CS

    αλλα εχω μονο τον Digea .

    δεν μπορω να πιασω αλλον σατελιτη.....δυστηχως

    αν τα παρω απο τον τυπο αυτον θα ειναι μονο απο το ιντερνετ.

    γιαυτο ρωταω για καλο Box.....

  • δεν ξερω απο android box ... αλλα βρες κατι με μεγαλύτερη ram από 512 ΜΒ , αλλα και τι σου παρέχει αλλα και τι εχεις πχ to bandwidth γιατι αν εχει μικρη συνδεση και εχει αλλους που ζητανε streaming απο youtube και εσυ βλεπει απο το box θα εχει θεμα .

  • Όχι φίλε η DIGEA θα παραμείνει εκεί.

    Η ΕΡΤ μεταφέρθηκε απλά σε δική της συχνότητα

  • Καλησπέρα σε όλους νέο μέλος είμαι και θα ήθελα την βοήθεια σας είδα ότι τα κανάλια της ΕΡΤ από 3.1 έφυγαν στους 39 μόνο που στους 39 δεν ανοίγει καθόλου ξέρετε τι πρέπει να κάνω ο δέκτης που έχω είναι amiko 8200 hd

  • Quote

    file me afto to logotipo den thase voithisi kanenas.vale aek.

    plaka kano...

    lipon tha girisis to katopro arketa pros ta aristerta stis 39 moires. tha kaneis anixnefsi kai eisai ok. prota girise to katoptro kai edo eimaste. olo kai kapios filos tha se voithisi pertetero

    φιλε με αυτό το λογότυπο δεν θα σε βοηθήσει κανένας.βάλε αεκ.

    πλακα κάνω...

    λοιπόν θα γυρίσεις το κάτοπτρο αρκετά προς τα αριστερά στις 39 μοίρες. θα κανεις ανίχνευση και είσαι ok. πρώτα γύρισε το κάτοπτρο και εδώ είμαστε. όλο και κάποιος φίλος θα σε βοηθήσει περαιτέρω

    Edited once, last by .:T3O:.: Τα ποστ να είναι στην Ελληνική γλώσσα και όχι Greeklish --The posts are writing in Greek and not Greeklish ().

  • Το πρόβλημα όπως έχουμε πει και πιο παλιά είναι ότι στα ΕΡΤ λείπει ο ca decrypt δηλαδή δεν στέλνουν το flag ότι είναι κρυπτογραφημένα και τα βλέπει ο δέκτης σαν ελεύθερα (FTA) . Συνήθως αυτό το διόρθωναν σε κάποιους δέκτες με νέες αναβαθμίσεις ....

    Σε σένα πριν τα ΕΡΤ στις 3° άνοιγαν;

    Εκτός από το κλειδί θέλει σε κάποιους δέκτες και την συχνότητα και σε κάποιους άλλους το όνομα του καναλιού που είναι στον key editor να είναι το ίδιο με την λίστα των καναλιών ,πχ αν έχει ERT 1 θα πρέπει να είναι και στα δύο με κεφαλαία και κενό και όχι να έχεις στον editor αυτό ert1

  • Το πρόβλημα όπως έχουμε πει και πιο παλιά είναι ότι στα ΕΡΤ λείπει ο ca decrypt δηλαδή δεν στέλνουν το flag ότι είναι κρυπτογραφημένα και τα βλέπει ο δέκτης σαν ελεύθερα (FTA) . Συνήθως αυτό το διόρθωναν σε κάποιους δέκτες με νέες αναβαθμίσεις ....

    Σε σένα πριν τα ΕΡΤ στις 3° άνοιγαν;

    Εκτός από το κλειδί θέλει σε κάποιους δέκτες και την συχνότητα και σε κάποιους άλλους το όνομα του καναλιού που είναι στον key editor να είναι το ίδιο με την λίστα των καναλιών ,πχ αν έχει ERT 1 θα πρέπει να είναι και στα δύο με κεφαλαία και κενό και όχι να έχεις στον editor αυτό ert1

    στους 3,1 ανοιγαν με τα γνωστα στους 39 βαζω τα ιδια αλλα δεν ανοιγει κανενα περα της ερτ3 και βουλη ,,,,δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος να το αναφερο θελω να παρω ενα δεκτη μεταχειρισμενο καποιο καλο ομως μεχρι 100 - 120 € μπορειτε να προτεινετε

  • Το ετρ3 και η Βουλή είναι ελεύθερα

    Οπότε θέλει κάποια επιπλέον ρύθμιση είτε νέα αναβάθμιση ...

    Σε νέο δέκτη θα πας σε enigma?

    Και θα είναι απλό ή 4k? Γιατί αν πας σε μεταχειρισμένο απλό μην πάρεις κανένα vu zero στα 100€ γιατί υπάρχει με λιγότερα και τα ίδια χαρακτηριστικά νέος από το μαγαζί

  • Το ετρ3 και η Βουλή είναι ελεύθερα

    Οπότε θέλει κάποια επιπλέον ρύθμιση είτε νέα αναβάθμιση ...

    Σε νέο δέκτη θα πας σε enigma?

    Και θα είναι απλό ή 4k? Γιατί αν πας σε μεταχειρισμένο απλό μην πάρεις κανένα vu zero στα 100€ γιατί υπάρχει με λιγότερα και τα ίδια χαρακτηριστικά νέος από το μαγαζί

    θελω γενικα να κανω δυο τρεια πραματα παραπανω διαβαζω για κατι pli enigma τα οπια ξερω οτι κατι κανουν αλλα δεν εχω ιδεα τι ακριβως γιαυτο και λεω δωστε εσεις της συμβουλες το τι ειναι καλο θελω να βλεπω ξενω ποδοσφαιρο στο αμικο πχ εβλεπα με cccam δεν ξερω σε αυτους τους δεκτες με enigma και τα σχετικα αν μπορω να βλεπω κατι παραπανω καταλαβαινεις δεν θελω να το γραψω

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!