ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ NOVA & COSMOTE

There are 62 replies in this Thread which was already clicked 10,098 times. The last Post () by georgeflu.

  • Ο διαχειρηστης ειναι ο audi αυτος που εβαλε το log?

    Edit:αν θες διεγραψε τα μηνυματα αυτα να μην γεμιζουμε το τοπικ

  • Σας παρακαλώ για το πακέτο του ΟΤΕ μην μου στέλνεται προσωπικά μηνύματα.(pn)

    Οι πληροφορίες οscam log που παρουσίασα ήταν μόνο δοκιμαστικά.

    To φόρουμ ( DreamOsat Forum )

    που έχει αναφερθεί στα παραπάνω ποστ δεν πουλάει και δεν διαθέτει server και ΙPTV.

  • Sorry but it isn't only test... this cs is months ago and now is more stable


    029ee57573f88906f6f231f8b.jpg

  • Καλησπερα παιδια !

    Κοτοπιν αδειας που πηρα απο τον ιδιο τον δημιουργο του server.....Παρτε να χετε....Καλες Θεάσεις


    lex7791

    Άδεια από την διαχείριση του φόρουμ πήρες για να ανεβάσεις διεύθυνση με πληρωμένες υπηρεσίες:offended:

    Έχεις διαβάσει τους κανόνες του φόρουμ?

    Edited once, last by W@Rp ().

  • αυτος οπως λεει και ο μεδουσα ειναι αλλο καμ...αυτο το ξεραμε εδω λενε οτι ανοιγει με απλο oscam emu

  • εγω απο εκει που περνω δυστηχως δεν εχει...και με το google σαν φιλο δεν μπορω να βρω...

  • καλησπερα σας ξερει κανεις αν ηπαρχει ακομη OTT@/NOV@ σε >CS πψαχνο και δεν μπορω να βρω. Ειπαρχει κατι

    ειμαι πριβε σερβιτορος απλα αν εχει καπιος να μας βοηθειση λιγο πος και τι πρεπει δοσουμε.


    εφχαριστω στον παροχο του Linuxsat

  • καλησπερα σας ξερει κανεις αν ηπαρχει ακομη OTT@/NOV@ σε >CS πψαχνο και δεν μπορω να βρω. Ειπαρχει κατι

    ειμαι πριβε σερβιτορος απλα αν εχει καπιος να μας βοηθειση λιγο πος και τι πρεπει δοσουμε.


    εφχαριστω στον παροχο του Linuxsat

    καλοσωρισες κι εσυ...


    φιλος, νομιζω οτι σε λαθος μερος ψαχνεις αυτο που ψαχνεις...

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!