Astra 23.5 east

There are 45 replies in this Thread which was already clicked 5,796 times. The last Post () by takisxx.

  • Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα!!!!!!!

    Ενδιαφερομαι να ανοιξω τα 2 καναλια στις 23.5 east:

    NAT GEO HD 12090 V 30000

    NAT GEO WILD HD 12090 V 30000

    δοκιμασα 5-6 tests αλλα τιποτα

    Μηπως ξερετε κανεναν να τα ανοιγει?

    Thanks!

  • Medousa δεν υπαρχεις!!!!!!!!!!!!!!!!

    Το κανα με dreambox edit 7 εκδοση και παιζουν τελεια!!!!! (με λιγες πινελιες δικες μου δηλαδη copy paste απο την μεθοδο 2) στην 1

    Σε υπερευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Α και κατι αλλο /// εχω οpenpli 6.1 kai vu duo2

    to cccam 2.30 merikes φορες κολαει.Τι να κανω.(Δεν φταει ο serveras mou)

    κολαει και θελει restart enigma.Λιγες φορες αλλα κολλαει.Μιπως να κατεβω cccam εκδοση?

  • Επισεις μου λειπει και ενα Travel channel με Ελληνικους υποτιτλους.

    Διαβασα σε καποιο thread εδω οτι στις 23 υπαρχει

    TRAVEL HD 11920 H 30000 sid 519f

    Στη συχνοτητα αυτη βρισκω πολλα καναλια αλλα travel oxi..

    Αν ξερετε κανα δορυφορο που να πιανει travel channel με ελληνικους υποτιτλους ειτε με pvu ειτε με cline πειτε ρε παιδια!!!

    Μονο αυτο μου λειπει ....εχω discovery ola---national--animal---history---viasat...--digea ktl...

    Thanks a lot!!!



  • 3 ειναι που παιζουνε ακομα απο 23E , δεν εχω δει να παιζει αλλου το TRAVEL...

  • Φιλε μου, το travel παιζει με ελλην.υποτιτλους στις 4.8e στην συχνοτητα 12303 H 25546. Δεν γνωριζω αν το ανοιγει καποιος σερβιτόρος. Ειναι κλειδωμένο με viacess. Εμενα ο σερβιτόρος μου πάντως δεν το ανοιγει.

  • Καλησπερα και απο εμενα.οσο αναφορα το FOX SPORT 2 HD σε εμενα δεν ανοιγει και με οσους σερβερ μιλησα μου ειπαν οτι ειναι off.

    Επισης καπου διαβασα για το πακετο MAX TV στις 16e οτι εδω και 10 μερες ειναι και αυτο off.δεν ειμαι σιγουρος ομως γιατι δεν εχω ματι στις 16.Θα εχω ομως σε καμια ωρα κια θα το επιβε βαιωσω.αν καποιος εχει αποψη για τα παραπανω ας πει κατι.

  • Απο τα fox sport στις 23,5 εχουν φως μονο το 1HD και 3 που ειναι sd.το fox sport 2 HD ειναι μαυρο εδω και καιρο.

    Τα arena sport&sport club μαυρο εδω και μερες,εχει τα arenasport στις 39.0Ε και 1.9Ε;)

  • Απο τα fox sport στις 23,5 εχουν φως μονο το 1HD και 3 που ειναι sd.το fox sport 2 HD ειναι μαυρο εδω και καιρο.

    Τα arena sport&sport club μαυρο εδω και μερες,εχει τα arenasport στις 39.0Ε και 1.9Ε;)

    άλλες φορές σερβος & κροάτης δείχνουν τα ίδια ματς

    όμως άλλες φορές διαφορετικό

    ή μπορεί ο 1 απ'τους 2 να το έχει <κονσερβα> μαγνητοσκόπηση :(



    αύριο ευτυχώς arena sport 5

    1,9 east ή 39 east


    & iptv

    sport club 6

    Edited once, last by spartans ().

  • σου παιζει το Foxsport2 απο τις 23,5??

  • ειχα πει παραπανω οτι το fox sport 3 ειναι σε sd,

    Ηθελα να ζητησω συγνωμη ειναι σε hd:)

    θοδωρη το 1 και το 3 εχει φως,σε εμενα.Το 2 εδω και καιρο μαυρο.

    να μου στειλεις prive ποιον εχεις που σε σερβιρει;)

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!