η ΚΟΡΟΪΔΙΑ των ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ πακετίδιων

There are 11 replies in this Thread which was already clicked 1,810 times. The last Post () by spartans.

  • Ποιά κανάλια της υπηρεσίας Vodafone TV είναι συνδρομητικά και πώς μπορώ να τα ενεργοποιήσω;

    Τα κανάλια Discovery IDX, Science, World και Animal Planet με τη σφραγίδα ποιότητας του Discovery είναι συνδρομητικά και διατίθενται προς ενοικίαση με το μήνα και με δυνατότητα αυτόματης ανανέωσης. Για να απολαμβάνετε τα καλύτερα ντοκιμαντέρ, ενεργοποιήστε το κανάλι της επιλογής σας με 1€ / μήνα, είτε το πακέτο που περιλαμβάνει και τα 4 κανάλια με 3€ / μήνα. Για να τα ενεργοποιήσετε επιλέξτε 'Extra' και ανοίξτε την εφαρμογή 'Συνδρομητικά Discovery'. Στη χρέωση δεν συμπεριλαμβάνεται φόρος συνδρομητικής τηλεόρασης 10%



    ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ:cursing: η συνδρομή της συνδρομής τΗΝ συνδρομή ώ συνδρομή

    και πάρε φόρο πάνω στο φόρο σαν να λέμε ενοίκιο στο σπιτάκι σου & πάει λέγοντας

    μετά γιατί υπάρχει πειρατεία αφού έχουν πέσει οι τιμές???;;;

    ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

    Edited once, last by spartans ().

  • Πλούσιο περιεχόμενο που καθηλώνει μικρούς και μεγάλους

    Η WIND VISION προσφέρει έναν ατελείωτο κόσμο περιεχομένου τόσο μέσω των εφαρμογών του GooglePlayStore όσο και μέσα από συνεργασίες με κορυφαίους παρόχους τηλεοπτικού περιεχομένου.

    Σε ένα ενιαίο περιβάλλον ο συνδρομητής έχει τη δυνατότητα να παρακολουθεί πάνω από 60 συνδρομητικά κανάλια για να απολαμβάνει:

    • Τις πιο δημοφιλείς σειρές από τα μεγαλύτερα παγκόσμια δίκτυα όπως FOX, FOXlife μαζί με επιπλέον ψυχαγωγικά κανάλια όπως E!, FoodNetwork
    • Παιδικά προγράμματα από κανάλια που αγαπούν μικροί και μεγάλοι: Disney, DisneyJunior, DisneyXD, nickelodeon, SMILE, BabyTV
    • Εντυπωσιακά ντοκιμαντέρ με μοναδικές παραγωγές: National Geographic, Nat Geo WILD, travel channel, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, CBS reality, History, CRIME+ INVESTIGATION, RT DOCS
    • Δημοφιλή μουσικά κανάλια από όλο τον κόσμο: MTV LIVE HD, VH1,MTV ROCKS, MTV HITS, STINGRAY LITE, STINGRAY VIBE, STINGRAY LOUD, STINGRAY JUICEBOX, DJAZZ, iConcerts, CMUSIC, CLASSICA, STINGRAY AMBIENCE
    • Hot lifestyle κανάλια Fashion TV, World Fashion, LUXE.TV
    • Τα σημαντικότερα ειδησεογραφικά δίκτυα του κόσμου Bloomberg TV, Euronews (Eng), Sky News, CNBC, BBC World News, Deutsche Welle, Rai 1, France 24, TV5 Monde, TVE, RT, Aljazeera, CGTN, NHK World,
    • Αθλητικά για όλα τα ενδιαφέροντα Εxtreme sports, motorVISION, GINX, Nautical channel, Outdoor channel


    σύμφωνα με τα ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ έχει ΜΟΝΟ αγγλικά στο euronews!!

    να θυμίσω ότι είναι το κανάλι που ήταν συμμέτοχοι ΕΡΤ+ΡΙΚ ελλάδας+κύπρου κι όταν εξέπεμψε στην επίγεια της χώρας σε μεγάλες πόλεις με ελληνικό ήχο θέλησαν να το κατεβάσουν οι σαμαρο-βενιζελοι

    & μετά ο δήθεν σωστός τσιπράκος θα το επανέφερε............ακόμα δεν το βλέπουμε - ακούμε ελληνικά πουθενά

    παρά μόνο στον δορυφόρο hotbird 13east για όσους έχουν δορυφορική & το ξέρουν βέβαια....

    αντιθέτως BBC DW TV5 συνεχιζουν σε αγγλογαλλικογερμανικά στις επίγειες κεραίες των περισσότερων


    μετα αναρωτιόμαστε πασάρουν στον ηλ1θι0, τον μ@ακα τον Ελλην εντος ελλάδας πακέτο στα ξένα?;

    πόσο ασχετοι είναι πια?! είναι ή κάτι άλλο παίζεται?


    αναρωτιέμαι μετά αν το πάρω το βρωμοπακέτο τους θα έχει ΕΛΛΗΝΙΚΑ για τα παιδάκια?

    θα ναι όλα τα ντοκυμαντερ με ελληνικούς υπότιτλους?


    και μιλάμε φυσικά για κανάλια που άλλου έχουν ελληνικό ήχο ή ελληνικούς υπότιτλους αλλά δεν βάζουν αυτή την version!

    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

    Edited once, last by spartans ().

  • Κανε και ενα αφιερωμα και για τη σταθερη και κινητη τηλεφωνια, τις σαπιες γραμμες ιντερνετ σε πολλες περιοχες και το "24αρι" που τελικά γίνεται.....8αρι και βγάλε, το 4g που έχει σήμα "καμπάνα" κι ακόμα και μέσα στις πόλεις σε πολλά σημεία γίνεται...2g (ούτε καν 3), τις γείτονες βαλκανικές χώρες που βλέπουν ταχύτητες που εμείς εδώ ούτε σε όνειρο (ειδικά η ρουμανία) και φυσικά τον "πλήρη ανταγωνισμό" που άμα βγεις εκτός αστικών κέντρων γίνεται πάλι...μονοπώλιο της κοσμοτε, μιας και κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μισθώσει γραμμές που πάνε σε χωριά, σε βουνά, που όμως και κει ζουν κι αναπνέουν κι εργαζονται ανθρώπινες ψυχές.

    Κάνε επίσης κι ένα αφιέρωμα για το δήθεν ανταγωνισμό κοσμοτε και νοβα, που τελικά είναι....ολιγοπώλιο, βάλε κάτω τις τιμές και δες ότι για να πάρεις όλα τα αθλητικά βγαίνει περισσότερο απ όταν ήταν μονοπώλιο η κυρα νοβα!

    Φοβερά πράγματα, φυσικά ο ελληνας συνεχιζει και κοιμαται υπνο βαθυ, μιας και μισο εκατ. συνδρομητές έχει η κυρα γοβα, που σε άλλες πολιτισμένες χωρες εννοειται θα χε βαρεσει κανονι πολλάαα χρονια τωρα.

    Και τι να κάνει θα μου πεις; να βάλει iptv ειναι μια λυση, άλλη λυση το στρημινγκ (και η καλυτερη για μενα επι του παροντος) και τριτη λυση η καφετερια.

    Τεσπα ας μην συνεχισω, δεν αλλαζει κατι στη χωρα αυτη κι ουτε προκειται...

  • αυτα που εχω παθει με την vodafone ουτε στο χειρωτερο εχθρο μου...μετα σου λει γιατι πανε ολοι στην παρανομια ...αλλα σου λενε κ αλλα βλεπεις..μακρια παιδια τρομαξα να ξεμπερδεψω αν υπαρχει κρατος γελαμε ετσι επρεπε να ειναι φυλακη αυτοι κ οχι οι σερβεραδες..νομιμη κλοπη κανουν...

  • Κανε και ενα αφιερωμα και για τη σταθερη και κινητη τηλεφωνια, τις σαπιες γραμμες ιντερνετ σε πολλες περιοχες και το "24αρι" που τελικά γίνεται.....8αρι και βγάλε, το 4g που έχει σήμα "καμπάνα" κι ακόμα και μέσα στις πόλεις σε πολλά σημεία γίνεται...2g (ούτε καν 3), τις γείτονες βαλκανικές χώρες που βλέπουν ταχύτητες που εμείς εδώ ούτε σε όνειρο (ειδικά η ρουμανία) και φυσικά τον "πλήρη ανταγωνισμό" που άμα βγεις εκτός αστικών κέντρων γίνεται πάλι...μονοπώλιο της κοσμοτε, μιας και κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μισθώσει γραμμές που πάνε σε χωριά, σε βουνά, που όμως και κει ζουν κι αναπνέουν κι εργαζονται ανθρώπινες ψυχές.

    Κάνε επίσης κι ένα αφιέρωμα για το δήθεν ανταγωνισμό κοσμοτε και νοβα, που τελικά είναι....ολιγοπώλιο, βάλε κάτω τις τιμές και δες ότι για να πάρεις όλα τα αθλητικά βγαίνει περισσότερο απ όταν ήταν μονοπώλιο η κυρα νοβα!

    Φοβερά πράγματα, φυσικά ο ελληνας συνεχιζει και κοιμαται υπνο βαθυ, μιας και μισο εκατ. συνδρομητές έχει η κυρα γοβα, που σε άλλες πολιτισμένες χωρες εννοειται θα χε βαρεσει κανονι πολλάαα χρονια τωρα.

    Και τι να κάνει θα μου πεις; να βάλει iptv ειναι μια λυση, άλλη λυση το στρημινγκ (και η καλυτερη για μενα επι του παροντος) και τριτη λυση η καφετερια.

    Τεσπα ας μην συνεχισω, δεν αλλαζει κατι στη χωρα αυτη κι ουτε προκειται...

    σύμφωνοι σχεδόν σε όλα & βάλε κι άαααααααλλα άνετα!

    έκανα εκτενή έρευνα αγοράς που θα συνεχιστεί. θα σου ποστάρω & τιμές.


    όμως στο άλλο θέμα που γραφεις στο τέλος....δεν είναι ουτε 300.000 οι δορυφορικοι συνδρομητές τους πλέον και ολο πεφτουν άστα.

    θα χαίρονταν κωλοτούμπες θα καναν αν ήταν 400.000 χαχχχχαχχαα

    πλέον με iptv (όπως το conn-x ote) απο wind tv ή voda tv θα δεις ότι συμφέρει για τα novasports ΕΙΝΑΙ ήδη φτηνότερα.

    οπότε θα πέσουν κι άλλο οι ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΕΣ συνδρομές πάει το θέμα ν0βα 13east


    κι άλλη 1 λύση νέου τύπου είναι τα ΟΠΑΠτζίδικα πρώην ΠΡΟΠ@τζίδικα για τους παλιότερους για μας που έχουμε προλάβει για λίγο ή περισσότερο το 12Χιιι που λεγε κι ο αείμνηστος κορυφαίος κωμικός Χατζηχρήστος! ^^ μήτρα καρμπον με 3πλοτυπο κλπ

    άσχετο αλλά τώρα γίνανε κ τα τοπικά καζίνο & θα κλάψουνε μανούλες και οικογένειες :( αυτά τα κλειστού τύπου ξέρετε......


    σημείωση: τα κανάλια δεν είναι θέμα ανταγωνισμού............ΜΗΝ πέφτεις σ'αυτή την παγίδα διότι δίνουν κάποια ΚΟΙΝΑ κανάλια, αλλά έχουν & διαφορετικά ο καθένας!

    τι εννοώ?

    οταν αγοράζεις 1 κινητό βάζεις 1 πάροχο με SIM

    μ'αυτή μπορείς να καλέσεις όποιονδηποτε θες με την αντίστοιχη χρέωση? μπορείς!

    μπορείς να μπεις όπου θες στο ίντερνετ? μπορείς!


    όταν αγοράζεις 1 modem ή σου δίνει ο παροχος τηλεφωνιας με το ζορι στην ελλαδα τηλ + ιντερνετ ε?

    όπου θες δεν δινεις ιντερνετ στο σπιτι?

    όπου θες δεν μπαίνεις στο ίντερνετ?


    όταν πάρεις ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΗ τηλεόραση δεν έχεις ΟΛΕΣ τις επιλογές καναλιών

    οπότε για μένα είναι κατι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικό. καλύτερα να μείνει πάλι 1 παροχος TV γιατί μας καταμπέρδεψαν με τα κανάλια ε


    υποσημείωση: ενώ ο οτε connx έλεγε τουλαχ minimum 4mbps down και τωρα αυτοι (wind/voda συνεταιράκια ε?!) λένε για 8mbps minimum

    προσωπικά θα το έβαζα για σιγουριά μόνο σε 30άρι έστω VDSL όπου & όποιοι δίνουν. γιατί όταν έχεις vdsl τα χω ξαναγράψει σημαίνει ότι σου έχει έρθει η οπτική ίνα (ΚΑΜΠΙΝες νέου τύπου) κοντά! το δίκτυο έχει φτιαχτεί με maximum <500m απόσταση βέβαια σε πολυόροφη πολυκατοικία μπορει να πάει παραπάνω αν είσαι στα όρια (σπάνιο αλλά γίνεται)

    τεσπα η οπτική προσδίδει ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ στη γραμμή, όχι αποσυνδέσεις κλπ

    Edited once, last by spartans ().

  • αυτα που εχω παθει με την vodafone ουτε στο χειρωτερο εχθρο μου...μετα σου λει γιατι πανε ολοι στην παρανομια ...αλλα σου λενε κ αλλα βλεπεις..μακρια παιδια τρομαξα να ξεμπερδεψω αν υπαρχει κρατος γελαμε ετσι επρεπε να ειναι φυλακη αυτοι κ οχι οι σερβεραδες..νομιμη κλοπη κανουν...

    λυπάμαι φίλε γι'αυτό

    ΟΜΩΣ ξέρεις όπως & σε όλα η ζωή συνεχίζεται που λεν & εγώ να μην πάω στη voda κι ο φίλος σου να μην πάει........... έ θα πάει κάποιος άλλος

    γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ κάποιον ρημαδο πάροχο πρέπει να βαλεις για τα αναγκαία έστω

    αναπόφευκτον!!


    από όσο έχει δείξει η εμπειρία στην ΕΠΟΧΗ ADSL στην μια περιοχή ήταν η ταδε εταιρεία καλή στην άλλη κάποια άλλη καλή & πάει λέγοντας

    ελπίζω τώρα πλέον να κατάλαβαν όλοι πώς στο adsl πριν αλλά & τώρα ΟΛΟΙ οι πάροχοι που υπήρξαν & υπάρχουν ακόμα από τις ΓΡΑΜΜΕΣ του ΟΤΕ έπαιρναν

    το αστικό κέντρο άλλαζε άντε & ο σερβερ


    στο VDSL αλλάζουν τα πράματα

    όμως μην σας πει κανείς το ψεμα ότι έχει ιδιόκτητο δίκτυο VDSL η ν0βα φορθνετ γιατί ακόμα γελάω όταν μου το πε φίλος μου που έτσι του ΕΙΠΕ Η ΠΩΛΗΤΡΙΑ ασχετίδιους μαγκνιφικους ^^

    δείτε τους διαγωνισμούς που έχουν εκδοθεί ποιοι τους έχουν πάρει

    μας αρέσει δεν μας αρέσει έχουν μείνει όπως τα χα προβλέψει από παλιότερες αναρτήσεις:


    ΟΤΕ

    WIND - VODA (συνεταιράκια) η 2η πήρε τη cyta

    Ν0ΒΑ που πήρε τη φορθνετ (wind κατοχος τους 33% περιπου & 5-6 κατέχει η voda) είπατε κάτι για ανταγωνισμό κανείς?;

    είδαμε & τον ανταγωνισμό όταν υπήρχαν 10 μάρκες στις μεγάλες πόλεις της χώρας.............τι βλακείες απαντούσε το τεχνικό τμήμα του κάθε παροχοΛΟΓΟΥ (βλέπε πολιτικούς του ΘΑ θα θα)


    αυτό που είπε ο JAY R

    στην επαρχία σε τηλεφωνία ιντερνετ είναι ανύπαρκτος εντελώς ο ανταγωνισμός!!

    όταν φύγεις από ΟΤΕ θα υπάρχει μόνο 1 πάροχος εναλλακτικός & ποτέ 3ος.

    δεν αναφέρομαι σε μεγάλες πόλεις μέσα........

    αυτό συνέβη γιατί όπως έχω ξαναπεί ΟΡΙΣΑΝ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ τους από παλιά όταν μπηκε το adsl στις ζωές μας.

    τοτε που υπήρχαν και 5-6 πάροχι διαφορετικοί υποτίθεται εεε

    Edited once, last by spartans ().

  • αναρτώ τις τιμές για τηλεφωνία + διαδίκτυο + τηλεόραση μαζί με τα ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ Ν0ΒΑ ΣΠΟΡ

    βλέπεις & τα ελληνικά eurosports που δεν έχει πλέον ο ΟΤΕ, εκτός αν τα βλέπεις από cs

    όμως είδατε πόσα έξτρα ζητά η κυρα v0dafone για να δούμε τα discovery. απλά ΑΙΣΧΟΣ έτσι?!


    υπόψη πλέον δίνουν με χρόνο προς κινητά θες--δεν-θες με αποτέλεσμα να μην πεφτει τιμή για να τζιράρουν προφανώς8o


    έχω βάλει με επιλογή 24mbps έως όπως πάντα........το οποίο προσωπικά με adsl δεν θα το βαζα

    και με 30αρα voda ή 50αρα wind σε vdsl που από όσο έχω μάθει συμπεριφέρεται σωστά


    πλέον & οι 2 έχουν android (της vοda έχει εξελιχτεί λίγο το παλιό hol tv)


    εν ολίγοις σε ADSL δίκτυο

    θα έλεγα ότι αν θες νόβα σπορ συμφέρει η wind.

    αν θες vod (video on demand ταινίες σειρές) αν & ακριβότερη η voda συμφέρει γιατί βλέπεις το video club & νοικιάζεις μόνο τις νεοτερες (σινεμα πρόσφατα) για 48 ώρες

    ενώ η wind δινει το google movies στο οποίο δεν έχουν όλα ελληνικούς υπότιτλους & το netflix δωρεάν αλλά οι μήνες θα περάσουν & μετά θα είναι επί πληρωμή φυσικά


    στη wind δεν ξέρω αν σε κάποια περιοχή δίνει 30αρι για οικονομικότερα. κυρίως όλοι σπρώχνουν το 50 & 100 το οποίο αν δεν το χρησιμοποιείς ή δεν είναι πολλά άτομα σε 1 σπίτι δεν απαιτείται & το θεωρώ υπερβολικό! εκτος αν έχετε γραφείο μαγαζί εταιρεία οπότε πάω πασο guys :)


    σίγουρα όμως κανένας πάροχος δεν είναι εμπιστοσύνης συμφωνώ με τον JAY R τα μάλλα!!

    προσέχετε τι υπογράφετε

    και πάντα ΓΡΑΠΤΩΣ & με EMAIL ή fax για σοβαρά ζητήματα για ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ.


    υπάρχει η ΕΕΤΤ αλλά θέλει χρόνο, κόπο & γνώση ή πας σε ειδικό & τους παίρνει ο δ1αολος

    αλλά είναι χρονοβόρες διαδικασίες σίγουρα για γερά νεύρα

    όταν όμως έφτασε ο κόμπος στο χτένι το έκανα.

    ανοχή ΤΕΛΟΣ.-

  • τα νοβασπορτς κάτω απο 25 τελική τιμή με φπα (τηλεφωνια+βασικο πακετο τηλεόρασης) δεν στα δίνουν οι βονταφον και wind. Οπότε 25 τα νοβασπορτς, 25 τα κοσμοτε σπορτς μας κάνουν 50. 50 ευρω μόνο για τα αθλητικά και υπόψιν το φουλ πακετο της κυράς είχε 62 ευρώ έτσι; Αν βάλουμε και ταινίες μέσα μας βγαίνει πάνω από 62. Συνεπώς ποιος ανταγωνισμός και κουραφέξαλα; Και με μια χώρα χρεωκοπημένη εδώ και 8 χρόνια έτσι;

    Στη δε κινητή άλλες απάτες εκεί. 7 ευρώ λέει για 7 gb, 15 ευρώ για 15gb. Το θέμα δεν είναι βέβαια οι τιμές που έτσι κι αλλιώς είναι για γέλια, άσε που τα χουν κάνει πλακάκια μεταξύ τους και είναι μικρές οι διαφορές (με εξαίρεση την q ίσως). Το θέμα είναι το 4g που μας έχουν ζαλίσει τον έρωτα και ακόμα και μέσα σε πόλεις σε γειτονιές δεν υφίσταται καν 4g. Κι αυτοί μιλάνε για 5g.

    Δούλεμα και των γονέων, κλέψτε τους όσο μπορείτε παιδιά και με όποιο τρόπο βρείτε, ψαχτείτε στο νετ και θα βρείτε λύσεις σχεδόν για όλα, στη ρουμανία σε κάτι κολοχώρια έχουν 50άρες γραμμές, παίζουν δικτυακά παιχνίδια με τρελές ταχύτητες και φυσικά μας κοροϊδεύουν και καλά κάνουν που έχουμε γραμμές ακόμα του 1960.

    Έρχεται όμως και η ανάπτυξη και θα πάρουμε την εκδίκησή μας, αργάα και σταθεράααα, μέχρι τότε βέβαια μπορεί να χουμε φτάσει 80 χρονών αλλά δε γ**ιεται :p

  • να διευκρινίσω, τα 25 ευρώ που είπα αν στα δώσουν σε πακέτο προσφοράς για παλιούς συνδρομητές, κατά τ άλλα τιμές αυτές που έγραψε o johnmoresat

  • μιας και έγραψε ο johnmoresat για vdsl, να πω ότι έχω απλή γραμμή με συμβόλαιο 24mbps και στο σπίτι μου έρχεται 10mbps. vdsl 30 αρα δεν προβλεπεται για την γειτονια μου, οποτε παμε κατευθειαν στην 50αρα και στο παμφθηνο ποσο των 52 ευρω, αν το συνδυασω με κινητη....:love:

    Edited 2 times, last by jay r ().

  • τα νοβασπορτς κάτω απο 25 τελική τιμή με φπα (τηλεφωνια+βασικο πακετο τηλεόρασης) δεν στα δίνουν οι βονταφον και wind. Οπότε 25 τα νοβασπορτς, 25 τα κοσμοτε σπορτς μας κάνουν 50. 50 ευρω μόνο για τα αθλητικά και υπόψιν το φουλ πακετο της κυράς είχε 62 ευρώ έτσι; Αν βάλουμε και ταινίες μέσα μας βγαίνει πάνω από 62. Συνεπώς ποιος ανταγωνισμός και κουραφέξαλα; Και με μια χώρα χρεωκοπημένη εδώ και 8 χρόνια έτσι;

    Στη δε κινητή άλλες απάτες εκεί. 7 ευρώ λέει για 7 gb, 15 ευρώ για 15gb. Το θέμα δεν είναι βέβαια οι τιμές που έτσι κι αλλιώς είναι για γέλια, άσε που τα χουν κάνει πλακάκια μεταξύ τους και είναι μικρές οι διαφορές (με εξαίρεση την q ίσως). Το θέμα είναι το 4g που μας έχουν ζαλίσει τον έρωτα και ακόμα και μέσα σε πόλεις σε γειτονιές δεν υφίσταται καν 4g. Κι αυτοί μιλάνε για 5g.

    Δούλεμα και των γονέων, κλέψτε τους όσο μπορείτε παιδιά και με όποιο τρόπο βρείτε, ψαχτείτε στο νετ και θα βρείτε λύσεις σχεδόν για όλα, στη ρουμανία σε κάτι κολοχώρια έχουν 50άρες γραμμές, παίζουν δικτυακά παιχνίδια με τρελές ταχύτητες και φυσικά μας κοροϊδεύουν και καλά κάνουν που έχουμε γραμμές ακόμα του 1960.

    Έρχεται όμως και η ανάπτυξη και θα πάρουμε την εκδίκησή μας, αργάα και σταθεράααα, μέχρι τότε βέβαια μπορεί να χουμε φτάσει 80 χρονών αλλά δε γ**ιεται :p

    α αν το πας έτσι δεκτό αλλά ΟΤΕ βλέπουμε με το Z

    εγώ έλεγα ότι για τα νοβα πλεον θα δεις κιολας σε λίγο καιρό ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ όταν με τιμή όλα σε 1 έχεις σταθερη internet & tv μαζι? με πιασες τώρα πώς το λέω φίλε?


    ο ανταγωνισμός δεν ισχύει για μένα οπως σου είπα οσο αφορά ΚΑΝΑΛΙΑ γιατί έχουν κοινα αλλά & μη κοινά κανάλια. οπότε τρέχα γύρευε τι να πρωτοβάλεις? αναλογα τι θες αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα απο θέμα βολικού θες 2 κουτια ή από οικονομικό θέμα τσεπης :(


    για interneti data απεριόριστο δες το δωρεαν ιντερνετ ML ;)


    η Q εξυπηρετική στο ανα δευτερο κλπ αλλά της wind δικτυο κλπ

    όπως frog του οτε κλπ οποτε?!

    εννοείται πάντα πλέον με κάρτα & μόνο. και το λοτο να πιάσω δεν κάνω συμβόλαιο να το βάλουν εκεί που ξέρουν

    είχα 12μηνο και καλά & στον 7ο μήνα κατά τας γραφάς των η wind αλλαγή τιμολογιακής πολιτικής σου λεεεγει................

    πληρωμή τελευταίου λογαριασμού & ΕΕΤΤ και διαδικασίες & αν δειτε τα μηνιάτικα των άλλων 5 μηνών σφυράτε μου κλέφτικα ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ αισχροκερδολωποδύτες ρεεεεε


    πότε ρε παιδιά έρχεται η ανάπτυξη??????? να ανοίξω πόρτες παράθυρα τη στέγη τα αεριζόμενα κιγκλιδώματα & την οροφή του κάμπριο????? ^^:D να μπει ο αέρας της ανάφλυξης ^^



    είμαστε πειρατές από αιτία....πίσω μας έχουμε μια 14ετία....από τότε στη Πορτογαλία!

    η ρουμανία είναι με πείνα αλλά έχουν κάνει υποδομές. σε μερικές μέρες ρίξαν κυβέρνηση αν ξέρεις.....εδώ τρώμε κουτόχορτο δυστυχώς άστα να πάνε

    Edited 2 times, last by spartans ().

  • μιας και έγραψε ο johnmoresat για vdsl, να πω ότι έχω απλή γραμμή με συμβόλαιο 24mbps και στο σπίτι μου έρχεται 10mbps. vdsl 30 αρα δεν προβλεπεται για την γειτονια μου, οποτε παμε κατευθειαν στην 50αρα και στο παμφθηνο ποσο των 52 ευρω, αν το συνδυασω με κινητη....:love:

    ναι δεν το δίνουν το 30άρι δύσκολα :( πανάκριβο το 50 καλά λες! καλά τι δεν προβλέπεται μωρέ τα κ@θίκια απλά δεν το δίνουν.

    είμαι με οτε 30down 3 up vdsl 2 από τις πρώτες μέρες που ήρθε στην περιοχή μου

    κι εδώ & 1-2 μήνες μας έχουν πρήξει να βάλουμε 50 vdsl ή 100 στο super vectoring με ΜΟΝΟ 10 up

    και να το χρειαζόμουν ειναι τραγικό στα 100 να δίνουν μόνο 10 up απλά αθλιότητες


    * το 3 up γεματο βγαίνει με tp link modem/router τζαμάτο & έχει δεν φαντάζεσαι τι απάνω!! με το δικό τους μην πω τίποτα......

    είναι tp link που χρησιμοποιεί η μήτηρ εταιρεία Deutsche Telekom σε γερμανια αυστρια κροατία κλπ κι εδώ οι γραφικοί & άσχετοι μου λενε δεν είναι συμβατό με την υπηρεσία τους & να το βγάλω απο πάνω για να το βάλω 2ο πισω απτο modem τους έτσι για να ενισχύσω την συλλογή από πρίζες & καλώδιακια :cursing::cursing:

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!