ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ NOVAsports ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ 28ευρώ για 12 μήνες

  • όπως γνωρίζεται η περισσότεροι αν τηλεφωνήσουμε στη νοβα ή παμε σε 1 κατάστημα παίρνουμε την <κανονική> ακριβή τιμή΄

    αν όμως δεχτούμε εισερχόμενη κλήση για προσφορά πάει στο πάτο η τιμή :) (τηλ 218...218....89..89)

    έλα μου ντε που κάποιοι έχουν παράπονο ότι δεν τους καλούν ποτέ ή αν πχ καλέσουν εμένα ΔΕΝ μπορώ να δώσω την προσφορά σε συγγενή ή φίλο που τη θέλει! άλλη κουταμάρα κι αυτή.

    όπως φαίνεται στη φώτο που επισυνάπτω στη σελίδα τους ΕΤΣΙ παίρνεις καλύτερη προσφορά!!!

    πάρε κόσμε ^^ ξεπούλημα κάτω του κόστους

    προσωπικά μου είπαν 28ευρω για 1 έτος, όσο είχα ακούσει κι από γνωστούς μου δλδ πάνω-κάτω

    σε άλλους μπορεί να πουν 25 ή 30 ξέρετε η κυρία είναι όπως της <κάτσει> αν έχει αναδουλειές ή όχι

    και όσοι αγοράζουν από κατάστημα & έχουν άγνοια τους γδέρνει

    έτσι λοιπόν όσοι πάνε με τον νορμάλ τρόπο σε αυτή τη χώρα πληρώνουν τη <ζημία> για τη χαμηλότατη τιμή-προσφορά που έχει δοθεί στους άλλους φτηνά. προς θεού δεν έχω κάτι με όσους πήραν φτηνότερα αλλά με την πολιτική ετών της συγκεκριμένης εταιρείας!


    να τη χαιρόμαστε να μας ζήσει:hello

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!