ΕΧΩ ΗΧΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΙΚΟΝΑ!!

There are 10 replies in this Thread which was already clicked 994 times. The last Post () by spartans.

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ TRING DIGITA,MEN MOY ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΗΧΟ..ΕΝΩ ΑΛΛΑ ΠΑΚΕΤΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΞΕΡΕΤΕ ΓΤ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ???(ΕΧΩ ΤΟΝ OCTAFON SF8 HD)

    ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

  • ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ..ΠΟΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ CCCAM ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ?

  • μετά βγήκε καλύτερο το mgcamd

    και μετά το oscam-emu που κάνει τα πάντα όλα


    vasilis1985 καλύτερα μην μένεις άλλο στο cccam ;)

  • ακόμα και με γραμμή cccam να την βάζω να παίζει για παράδειγμα από mgcamd?

    τι εκδοση mgcamd να περασω?... εχω τον octagon sf8 hd με openpli 4

  • 1.35 ξέρω ως σταθερό

    αν δεν στο δινει απ'το image τοτε θέλει manual..

  • Φίλε μου μην ταλαιπώρησε , πρώτα έχει να κάνει με την ποιότητα του σέρβερ , αν αγόρασες cccam line παίξε με το cccam2.1, τώρα αν θες να μάθεις τι είναι καλύτερα με τι cfg και με τι emu για τον σερβιτόρο σου, θα πρέπει να ρωτήσεις τον ίδιο.
    Για τα υπόλοιπα επειδή σε βλέπω λίγο νέο, διάβαζε και παίξε αν θες να μαθαίνεις σιγά σιγά και μην πέφτεις με τα μούτρα.

    :)

  • Φίλε μου μην ταλαιπώρησε , πρώτα έχει να κάνει με την ποιότητα του σέρβερ , αν αγόρασες cccam line παίξε με το cccam2.1, τώρα αν θες να μάθεις τι είναι καλύτερα με τι cfg και με τι emu για τον σερβιτόρο σου, θα πρέπει να ρωτήσεις τον ίδιο.
    Για τα υπόλοιπα επειδή σε βλέπω λίγο νέο, διάβαζε και παίξε αν θες να μαθαίνεις σιγά σιγά και μην πέφτεις με τα μούτρα.

    :)

    Ευχαριστώ φίλε!!☺️

  • Φίλε μου μην ταλαιπώρησε , πρώτα έχει να κάνει με την ποιότητα του σέρβερ , αν αγόρασες cccam line παίξε με το cccam2.1, τώρα αν θες να μάθεις τι είναι καλύτερα με τι cfg και με τι emu για τον σερβιτόρο σου, θα πρέπει να ρωτήσεις τον ίδιο.
    Για τα υπόλοιπα επειδή σε βλέπω λίγο νέο, διάβαζε και παίξε αν θες να μαθαίνεις σιγά σιγά και μην πέφτεις με τα μούτρα.

    :)

    συμφωνώ καλύτερα με το 2ο σκέλος της ίδιας πρότασής σου φίλε μου

    δηλαδη ότι καλύτερα να επικοινωνήσει με τον σερβιτόρο του για το τι & πώς γιατί αυτός ξέρει καλύτερα πώς το έχει

    βέβαια αυτό είναι κάτι που δεν το κάνουμε ή που δεν γινεται διότι ο φτηνός σερβιτόρος δεν έχει καν support

    ουτε θα σου βαλει ποτέ κάποιον κανάλι που μπορεί να ανοίγει αλλά αυτος ουτε καν να ψάξει στα τετοια του


    πχ fox sport ολλανδικο που δειχνε περυσι αγωνες μας

    ή eurosports που θέλουν μερικοί ελληνικά

    κι άλλα...


    όντως vasilis1985 η γνώση θέλει χρονο σωστά σου ειπαν μην πεφτεις με τα μούτρα

    κανείς μας εδώ ΔΕΝ είναι παντογνώστης απλώς ξέρουμε κάτι παραπάνω λόγω ωρών ενασχολήσης & τα μάθαμε σε διάρκεια χρόνου

    όχι από τη μια μερα στην άλλη!!!!

    τις κατευθύνσεις τις πήρες. καλό διάβασμα

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!