CouS κους TALKING

  • CouS κους ΤALKING


    διαβάζω & γελώ........


    http://forum.cstalking.tv/greek/61448-vpn-iptv.html


    @makis269

    Quote from makis269;343399

    φιλαράκια μου δεν ξέρω τι νέα δικαιολογία ειναι αυτή του σερβιτόρου σας,

    οτι και καλά στο μάυρο πρέπει να έχετε vpn ,κουτόχορτο σας πουλάει ,ο δικός μου πάντος ο σερβιταράς ουτε μαυρο ρίχνει ουτε με αναγκάζει να πάρω vpn.

    αν εχω καταλάβει σωστά τον λογο του vpn.

    Σε λίγο θα σας πει οτι φταίει το τραπεζάκι που ακουμπάει το μοντεμάκι ....... ήμαρτον !!!!!:p



    σ.σ. ΤΟΝ ΦΙΚΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΤΕΡ ΤΟΝ ΚΟΥΝΗΣΑΤΕ? ^^

    που λεγε μια παλιά διαφήμιση για όσους θυμούνται ακόμα σε αυτή τη χώρα.........τότε με τις τραγικότητες των πρώτων ετών του ADSL στην Ελλάδα :!:


    @salateSPA

    Quote from salatespa;347973

    Νομίζεις !!!!

    Ξεχάστε το ελεύθερο ίντερνετ , φυσικά και πέφτει block από ΟΤΕ στους public.


    το ελεύθερο internet πώς το κόλλησε δεν ξέρω.....ίσως να μπερδεύτηκε με τις σελίδες & τα πνευματικά δικαιώματα το παλικαράκι ^^

    προς το παρόν ακόμα ελεύθερο είναι το NET στην χώρα μας. για πόσο όμως θα δούμε...ακομα δεν έρχονται πρόστιμα για παράν0μο κατέβασμα όπως συμβαίνει σε χώρες του εξωτερικού. που όμως μην φανταστείτε ότι εκεί δεν κατεβάζουν με άλλους τρόπους....ακόμα κι αν κοστίζει γίνεται! η πειρατ3ια πάντα θα συμβάλλει στην εξοικονόμηση των φτωχότερων κοινωνικών στρωμάτων που έχουν πληγεί τα τελευταία έτη!


    ας δεχτούμε ότι πέφτει block από τον μπΟΤΕ ή όποιον ελληνικό πάροχο.......καλώς

    τότε γιατί να πέφτει μόνο στους public?;


    1) δεν ξέρουν τους prive?

    τους ξέρουν δεν τους ξέρουν........όποτε κι αν έχει γίνει ντου από τις 2 ελλην. εταιρείες πέφτουν κάρτες όπου λάχει ανεξάρτητα από το τι είναι ο σερβεράς

    απλώς οι πριβέ δεν εκτίθονται τόσο! αλλά όσο αφορά άλλες διαδικάσίες :(


    2) οι prive τι παραπάνω έχουν ή κάνουν? στην πράξη εννοώ!

    προσωπικά θυμάμαι τον πολύ ΠΡΙΒΕ που τον είχαν πόσες 1000άδες πανευρωπαϊκά & τον έκλεισαν τον φετινό Φεβρουάριο

    ορισμένοι dealers του έβαζαν image τροποιημένο στα mag για προστασία ΔΗΘΕΝ

    είδα την κατάληξη ^^


    καθένας πατάει την κοιλιά του & γράφει ότι του καπνίσει τελικά.....

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!