PurE2 sada ima svoju sekciju ovdje...

There are 163 replies in this Thread which was already clicked 10,308 times. The last Post () by slobo2712.

  • Nisam doma, sorry...


    Ukini automount (zutom) i nemoj restartati E2, nego onda mount odradi da je /media/usb...


    Sad restartaj E2, nemoj mount iz fstaba ili sl.


    Sretno!

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Drugi put kad se to desi probaj 2x stisnuti menu pa zelenu, i trebalo bi biti kako ti je bilo prije update

    da znam ali opet restart na restart pa opet restat i sledeci dan update i opet....

    Al' ste postali lijenci.
    Teško ući u Estuary config i stisnuti zeleno za potvrdu!?


    Svaki dan se radi ogroman posao da bi se moglo što više uživati u svemu tome, a za uzvrat se dobivaju zanovijetanja. A skin se ažurira jako rijetko tako da ovo još više nema smisla.

    Jako strašna stvar što moraš Menu-Menu, pa zeleno...

  • ljuid rade ogroman posao i tesko stisnuti zeleno 2x :head banger:pa imamo najkompletniji image ( pure2 ) sa odlicnim dodacima i trebamo im biti zahvalni do neba i jos imaju vremena da nam odgovore na pitanja.


    svaka cast momci iz pure2 teama da ne nabarajam sada svakog posebno. nadam se da ce te nas jos dugo razveseljavati :thumbup::thumbup::thumbup:

  • pa jednom da neko primi kritika i da kaze ok a Franc , jer ste za da probamo image i da spodelimo pozitivu i negativu ili ne ?

    Kad ja nisam hvalio vas uvek sam rekao da ste super daj pregledaj moje postove...

    ali ovde imaze sekciju..PurE2 sada ima svoju sekciju ovdje...

    . pa bi spodelio i negative pa ti vidi dal se moze podobriti ili ne i vuek kad restartiram vuplus zero4k hdmicec gasi tv.. spodelio bi jos ali stom se ljutite necu vise idem nazad na openatv . Samo mi nije jasno kako da se podobrite ako nema info ako uvjek samo kazemo da je sve ok kako bi znali sta su probleme i greske? Cao i Zbogom nema vise da pisem bilo mi je zadovoljstvo ali niste vi za debatu vise za monolog

  • pa jednom da neko primi kritika i da kaze ok a Franc , jer ste za da probamo image i da spodelimo pozitivu i negativu ili ne ?

    Kad ja nisam hvalio vas uvek sam rekao da ste super daj pregledaj moje postove...

    ali ovde imaze sekciju..PurE2 sada ima svoju sekciju ovdje...

    . pa bi spodelio i negative pa ti vidi dal se moze podobriti ili ne i vuek kad restartiram vuplus zero4k hdmicec gasi tv.. spodelio bi jos ali stom se ljutite necu vise idem nazad na openatv . Samo mi nije jasno kako da se podobrite ako nema info ako uvjek samo kazemo da je sve ok kako bi znali sta su probleme i greske? Cao i Zbogom nema vise da pisem bilo mi je zadovoljstvo ali niste vi za debatu vise za monolog

    haha nije tacno da ne kazemo kada nesto ne valja.kako bi napravili a da im ne kazemo?ali je stvar u tome sto im ne treba govoriti za svakakve sitnice i za nesto sto mozemo i sami rijesiti.malo cu otici out topic pa navesti jedan primjer.recimo kolege koje prave liste kanala takodje rade odlican posao i kada vidim da im neko napise kolega nemas taj i taj kanal na tom satelitu ja se najezim.znaci ima milion ostalih kanala i tesko je sam sebi dodati to sto fali nego cemo ih zezati zbog jednog kanala.e tako je i ovo sa zelenim dugmetom.

    a openatv ne moze ni posoliti pure2.koristio sam ga godinama i imam ga u malom prstu.daleko od toga da je los ali ima puno nedostataka.

    samo ti predji na atv :hello:rasta2bigsmoke0gf1:

  • NIje da ne valja, nego tako mora biti.


    Vidi, skopski, pitao sam i ja oko toga odavno i objasnjeno mi je da je to tako i amen. Trebas se pomiriti sa tim da je za update potreban restart E2. Dakle, nije nuzno "negativno", nego "logika same stvari".


    Kopcas? Ili trebamo jos jedno 5 puta oko bandere da prestanes biti bandoglav i primis to ne znanje i ravnanje...???:head banger::laugh1::party-time::rasta2bigsmoke0gf1:

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Skopski, di su one silne donacije sto onomad obecao???:laugh1::mosking::party-time::rasta2bigsmoke0gf1:

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Pitanje za Gospodina gorskog zašto mi se nebrišu podatci sa enigme 2 koja je bila prije instalirana,jer kad instaliram drugu enigmu u nekim dodacima ostaje podešavanja od ranije,dali se mogu obrisati i kako da idem od noule jer hoću kad instaliram pure2 da mio ta enigma ostane a ne da imam podešavanje od ranije

  • Pozdrav evo instaliro sam kako si mi reko Pure 2 6.5 verziju i postaviću sliku šta se dešava sa kodi lite pa bih vas zamolio dali možete pronaći rješenje i problem koi imam sve otvara ali slika zamrzne kao da je nepokreće dali mu falivoideo codecs ili je do playera koi ga pokreću neznam isto je na svim playerima koi su postaviti.

  • Podatci su tamo gdje ih po defaultu plugini spremaju.


    Znaci, ako imas HDD/SSD ili USB stick ili mSD card - pogledaj u settings, pa obrisi i pocni od nule...


    Nemam pojma o Kodi Lite, nikad ga nisam koristio. Ako ti masina podrzava Kodi onda to koristi. U mojim jakim masinama ide dobro.


    A ide i E2iPlayer iz naseg feeda, kako sam objasnio i dao ti link, samo da li ti citas pazljivo...???

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!