Μοτερ και ρυθμισεις

There are 6 replies in this Thread which was already clicked 646 times. The last Post () by ozena.

  • Καλησπερα στην παρεα

    θα ηθελα τα φωτα σας σχετικα με το μοτερ PowerTech DG380,ενω του περναω τις θεσεις που θελω αλλες φορες τις βρησκει και αλλες η τις χανει ή δε κουνιεται καθολου.

    Τι μπορει να εχει

    Υ.Γ Με τον ιδιο δεκτη στην Αθηνα αλλα αυτο moteck sg2100 το μοτερ δεν αντιμετωπιζω κανενα θεμα


    Ευχαριστω προκαταβολικα και καλα μπανια

  • .:T3O:.

    Changed the title of the thread from “Μορετ και ρυθμισεις” to “Μοτερ και ρυθμισεις”.
  • Καλημερα medousa89 για δεκτη εχω το DM800Se και για αποθηκευση παταω στο ναι (1. τρεχουσα θεση)ενω εχει και στη επιλογη 3.ναι(αποθηκευση θεσης στη ρυθμιση του tuner)

    Πως ομως στo moter sg2100 δουλευει (15 χρονια μοτερ) ενω στο dg-380 τα παιζει

    Δε χρησιμοποιω usals για να εχω τις ιδιες θεσης δορυφορων και στα 2 μοτερ


    Ευχαριστω και παλι

  • Αν κατάλαβα λες στις ρυθμίσεις του tuner που είναι στο κάθε δορυφόρο και μια θέση?

    Το sg2100 στο είχε ρυθμίσει κάποιος?

    Γιατί το dg-380 έχει προρυθμισμενες κάποιες θέσεις από το εργοστάσιο θυμάμαι ότι την πρώτη φορά του είχα κάνει hard reset όπως αναφέρει το βιβλιαράκι του και ξεκίνησα από το 0,0 θέση 1κτλ..

    Οπότε αν έχεις αποθηκευμένες θέσεις από το άλλο μοτέρ δεν θα κάνει κάτι στο νέο αν δεν τις αποθηκεύσεις από την αρχη

  • Σ ευχαριστω για το χρονο σου,αλλα οχι κανεις δεν το ειχε ρυθμισει καποιος το sg2100

    Οσο για το dg-380 του εχω κανει hard reset 5'' και τα 2 κουμπακια αλλα παλι τα ιδια

    με πεσιμο χτυπημα μηπως χαλαει;

    Λεω μηπως απο κει που το αγορασα ειχε κανα ατυχημα και εφαγα φολα;;

  • Το ποιο πιθανο ειναι να έχει πρόβλημα από το εργοστάσιο..

    Ουτε usals καταλαβαινει ουτε τιποτα

    Μαπα το καρπουζι λοιπον

    Παμε γι αλλα


    Και παλι σ ευχαριστω medousa89 να σαι καλα

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!