movistar replacements

There are 15 replies in this Thread which was already clicked 1,410 times. The last Post () by spartans.

  • τι βλεπω;


    το movistar εχασε και την πρεμιερ και

    την ευρωλιγκα;


    και οκ, την πρεμιερ την αντικαθιστουμε με idman/trt spor που μπηκε δυνατα,

    την ευρωλιγκα;;;;


    μολις βρηκα αυτο:

    Euroleague announced an agreement with the DAZN platform


    το οποιο dazn πηρε και την πρεμιερ αν δεν κανω λαθος

  • στο dazn espana...το οποίο δεν..σε sat...

    βάλε ένα πιάτο στον 39Ε να βλέπεις από τα max sport bulgaria, έστω και σε sd όλα τα ματς ευρωλίγκα

    για hd κανάλια, τα χουμε ξαναεξηγήσει...

  • Πολύ σωστή η επισήμανση του japost για τα βουλγάρικα maxsport στις 39οΕ.

    Patrickdrd,

    Αφού αναφέρεις idman (46oE) και trt spor (42oE) (υποθέτω ότι τα πιάνεις), τότε, αν το πιάτο σου είναι 80άρι και έχεις ελεύθερη θέση στο diseqc, βάζεις ένα lnb στις 39οΕ και είσαι ΟΚ.

  • Πότε δεν είχε πλήρη κάλυψη της ευρωλίγκα η movistar : έδειχνε ότι παιχνίδι έπαιζε ισπανική ομάδα και ενίοτε κανένα ντέρμπι και μάλιστα σε sd (multideporte).


    Ακόμα προσπαθώ να βρω την μεγάλη απώλεια του Έλληνα φίλαθλου.

  • Πέρυσι, όπως είπε πιο πάνω και ο japost, έδειχνε. Για φέτος δεν ξέρω.

    Ευρωλίγκα πέρυσι έδειχναν και οι Ούγγροι και οι Ρουμάνοι στις 0,8oW.

  • έχω lnb στις 39 και έβλεπα και πέρσυ τα max sport, αλλά το ένα από τα δύο κανάλια δεν μου έπαιζε καλά, μου έκανε σπασιματα, όπως το ίδιο μου συμβαίνει και με τα diema sports, το 1 παίζει τέλεια, το 2.. άστα να πάνε, δεν κατάφερα να βρω γιατί συμβαίνει αυτό


    edit: σταμάτησαν οι ειδοποιήσεις του φορουμ; με emails πχ;

  • edit: σταμάτησαν οι ειδοποιήσεις του φορουμ; με emails πχ;

    δες τις ρυθμίσεις σου με τα notifications , αν ειναι on για το email

    a8982595ae57c91000.png

    γιατι έχεις να μπεις πολύ καιρό και έχει αλλάξει το forum δομη και servers οποτε ειναι ολα στις αρχικές ρυθμίσεις

  • έχω lnb στις 39 και έβλεπα και πέρσυ τα max sport, αλλά το ένα από τα δύο κανάλια δεν μου έπαιζε καλά, μου έκανε σπασιματα, όπως το ίδιο μου συμβαίνει και με τα diema sports, το 1 παίζει τέλεια, το 2.. άστα να πάνε, δεν κατάφερα να βρω γιατί συμβαίνει αυτό


    edit: σταμάτησαν οι ειδοποιήσεις του φορουμ; με emails πχ;

    6cc18ce4f1bfe524f80a0994.jpg

    141747bebb67ffc43165607.jpg

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!