Piccollino S2+T2/C

There are 26 replies in this Thread which was already clicked 3,165 times. The last Post () by georgeflu.

  • παιδιά φιλικά πάντα:

    το μηχάνημα έχει πεπερασμένες δυνατότητες.

    μη ζητάτε από ένα ,κατ΄ αναλογία πάντα, autobianki εν έτει 2021 να τρέξει με 170 χλμ/ώρα.

  • μεσα στο αρχειο, δεν μπορεις να κανεις επεξεργασια και να βαλεις το link που θελεις? (και μετα να φορτωσεις το επεξεργασμενο αρχειο...)

  • To ξέρω το μηχάνημα και τις δυνατότητες του δεν ζητάω τρελά πράγματα.

    Εχω έναν Μιο Plus και έναν Octagon sf8008 για παραπάνω.


    Απλά θυμάμαι σε παλαιότερες εκδόσεις λογισμικού με το κόκκινο κουμπί έκανε update σε ένα link που το έβαζε η edision.

    Τώρα βλέπω δεν γινεται αυτό γι'αυτό θέλω να το ρυθμίσω εγώ.

  • Καλημερα σε ολους!!θελω να μου πει καποιος που ξερει!!Αν παρω μια κεραια με USB που δινει η edision μπορω να κανω

    το δεκτη wifi? γιατι εχω το το ρουτερ μακρια!!ειναι ευκολη η εγκατασταση?

  • αρχικα μιλαμε για τον δεκτη του τιτλου, ετσι???


    επισης, το αναφερεις, αλλα να το τονισουμε για οποιον τυχων αλλο χρειαστει το ιδιο...) μιλαμε για κεραια (στικακι) wifi WiFi EDI-Mega Που ειναι αυτη τη στιγμη η "κεραια που δινει η edision" (οπως το αναφερεις) .

    με αυτη την κεραια, και λογικα με οποιαδηποτε αλλη με chip :ralink 5370, θα δουλεψει, οπως αναφερεται και στα specs με συμβατοτητες δεκτων.


  • .:T3O:.

    Closed the thread.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!