POHVALA KOMPANIJI AIRDIGITAL- ZGEMMA!

There is 1 reply in this Thread which was already clicked 376 times. The last Post () by gorski.

  • POHVALA KOMPANIJI AIRDIGITAL- ZGEMMA!

    Na ovaj nacin zelim da se zahvalim kompaniji ZGEMMA na za mene nevjerovatnoj ljubaznosti i nevjerovatnom razumjevanju.veoma sam prijatno iznenađen.o cemu se radi?
    Priča ide ovako.
    Jednom svom prijatelju sam preporučio da kupi zgemma h7.narudžba je išla preko mog sina koji je u Njemačkoj a naručena je na EBAY a moj prijatelj živi u BiH.kada je stigla do mene podesili smo sve što je potrebno kolega je bio oduševljen.ali poslije mjesec dana počinju se javljati problemi.jednostavno zablokira i ne reaguje na daljinski.naravno jedino rješenje ja bilo isključivanje iz struje.medjutim poslije restarta reciver uopšte nije botao.samo se palilo slovo A,dok je display ostajao crn sto možete vidjeti na slici dole.moralo se čekati i po 5-10 min da bi upalila kratko radila i onda opet isti problem.probali smo par stvari koje su nam savjetovali međutim ništa od toga nije upalilo.naravno bila je pod garancijom ali u svom tom putešetviju dok je stigla do mog prijatelja račun je nestao ( jer ga je moj sin bacio :) ).ipak sam odlučio da pokušam da reklamiram pa sam kontaktirao jednog mog prijatelja kojeg vecina vas dobro poznajete i objasnio mu kakva je stvar i situacija.nemam račun bla bla...on mi je rekao da sa njima sarađuje i da će im objasniti sve kako sam mu ja rekao i da će mi javiti.iskreno ja sam mislio nema ništa od toga.međutim poslije par dana mi se on javlja i kaže da je razgovarao sa vlasnicom firme i da je ona bez ikakvog zatezanja rekla da će poslati novu zgemmu h7s bez da ja vraćam ovu pokvarenu i sve o njhovom trošku!opet ja mislim ma nema ništa od toga ali mislim mogu probati ništa ne gubim.nekako u to vrijeme počinje i pandemija tako nisam više ni razmišljao tome.već sam i zaboravio na to prijatelj odlučio čim bude moguće kupit će drugu kutiju.i ne znam recimo prošlo je oko mjesec dana od tog razgovora javlja mi se sin kaže došla je zgemma ali pošto je pandemija bila u punom jeku kutija je stigla tek juče i predata je danas mom prijatelju i odmah da naglasim da radi kao švicarski sat sa pure2 6.5.i dalje toplo preporučujem ovu kutiju jer kao što znamo ništa nije savršeno greške se mogu desiti ali je veoma bitno da ih je kompanija bez problema pristala riješiti zamjenom urđeja.tako da na sve ovo mogu samo reći svaka čast na poslovnosti ove kompanije.želim im puno uspjeha u daljnjem radu poslovanju...


    P.S.
    reći ću vam i ime prijatelja bez kojeg ja sam ne bih uspio jer moje poznavanje engleskog jezika je jako siromašno, to je naš cijenjeni kolega gorski tako da zahvaljujem i njemu

  • Samo sam proslijedio info... :)


    Sav kredit na racun suvlasnice Air Digitala!!!! ;)

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!