Dreambox two i E2iplayer

There are 6 replies in this Thread which was already clicked 680 times. The last Post () by misterr1.

  • Dreambox two ,

    nadam se da nisam naporan sa DM two zelim ovim putem vise saznati jer ovdje je puno znalaca pa evo raspalite..............


    Koristim ga vec neko vrijeme i zadovoljan sam , probao razne image i uvijek imam isti problem neznam kako skidati titlove od serija filmova kada koristim E2iplayer sve odradi odlicno gledati mogu dosta toga no ako zelim u Menu da bih trazio titlove -- nemoze ? nemam tu mogucnost ? podrska ili se jos radi na tome?? druga stvar koja mi je zanimljiva je nemogucnost unosa broja kanala ako je veci od 9999 ?? a imam ih puno vise jer su u listi i iptv kanali .... ako ima mogucnosti da to sve radi bia bi sritan :cool1:

  • Imas plugin za titlove ja mislim da se zove damir ili tako nesto potrazi po netu netreba da ulazis u menu kada ga instaliras samo na tipke u bojama na daljinski ja mislim moras isprobati odavno to nisam koristio,a sto se tice brojeva kanala mozes preko pc to uraditi .

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!