cccam 2022

There are 13 replies in this Thread which was already clicked 1,882 times. The last Post () by tasosh473.

  • γεια χαρα στην παρεα! :hello 1:


    εχω τον edision argus pingulux και 2 πιατα, στις 13 και 19,2

    Μεχρι πριν απο λιγους μηνες εβλεπα το movistar. Αλλα επεσε μαυρο...

    Στα πολωνικα eleven sports δεν εχει κατι αξιολογο, πχ ισπανικο, αγγλικο, τσου-λου.


    ηθελα να ρωτησω τι αλλο μπορω να δω με cccam; Και σε ποιους δορυφορους;

    Σκεφτομουν να γυρισω το ενα πιατο στις 30w για να βλεπω πορτογαλια.

    Παιζουν αραγε απροβληματιστα;

    Αλλα και οποια αλλη προταση, θα χαρω να τη συζητησουμε.

  • Ναι, παίζουν.

    Μάλιστα την Τετάρτη 20/07 είναι προγραμματισμένη ζωντανή μετάδοση του ματς

    Μακάμπι Χάιφα - Ολυμπιακός,

    σύμφωνα με το livesoccer και το sporteventz.

  • Τελεια φιλε μου!

    Θα το παλέψω με σφυριχτρα και δεκτη στην ταράτσα κι ελπίζω να τον βρω εύκολα.

    Νομιζω παίζουν κ οι 2 πάροχοι ε;

    Τον άστρα λέτε να τον ξεχάσω πια κ να μην το πολυσκεφτώ να το γυρίσω στον hispasat; Η θα επιστρέψουν οι ισπανοι κ θα τρέχω πάλι στα κεραμίδια; :zany face:

  • Ναι, παίζουν και τα δύο, που έχουν πάνω-κάτω το ίδιο περιεχόμενο στα αθλητικά και τα δίνουν σχεδόν όλοι οι σέρβερ.

    Να ελπίσουμε ότι θα αντέξουν για αρκετό καιρό, γιατί με όσα έχουν γίνει τελευταία στο cs, τα πράγματα στενεύουν.

    Το πολωνικό πακέτο Polsat Box στις 13οΕ, επίσης "ευρείας διανομής", μετέδιδε την περασμένη χρονιά CL και EL.

    Ο hispasat στις 30oW θέλει τουλάχιστον 90 εκ. πιάτο. Μιλάω για Αττική, πιο βόρεια και πιο δυτικά είναι λίγο πιο εύκολη λήψη.

  • Με ξεσήκωσες με τον hispasat στις 30oW.

    Έχω κεραία στον δορυφόρο, απλά υπάρχει δέντρο σε κοντινή απόσταση και μόνο τον χειμώνα που πέφτουν τα φύλλα έχω σήμα.

    Κοιτάζω να αλλάξω θέση την κεραία , μήπως πιάσω τον δορυφόρο.

  • Είναι δορυφόρος με ενδιαφέρον περιεχόμενο, αλλά "παραμελημένος" στην Ελλάδα, επειδή δεν μπορεί να συνδυαστεί με άλλον δημοφιλή δορυφόρο στο ίδιο πιάτο με παράκεντρη λήψη.

    Θέλει ένα πιάτο μόνος του και επειδή, λόγω αζιμουθίου, το πιάτο μπαίνει σε σχεδόν κατακόρυφη θέση, θέλει ελεύθερο πεδίο μπροστά του.

  • πηρα ενα τεστ και βλεπω πως ο ισπανος παιζει κανονικα.

    Μαλλον λογω νεκρης ποδοσφαιρικα περιοδου εχουν ατονισει τα αντιπειρατικα μετρα...


    Τι λετε;

  • .:T3O:.

    Closed the thread.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!