MAX TV

There are 28 replies in this Thread which was already clicked 3,220 times. The last Post () by sonson.

  • Pozdrav,

    da li neko ima informaciju kakvo je stanje sa MaxTV preko oscam?


    Da li vredi da tražim uopte liniju po internetu ili to ne ide uopste?


    Preporuke su dobrodošle.


    Pozdrav

  • Ja imam taj plugin,ali blokira mi sve što radi preko softcam ključeva. Ni jedan ključ mi ne radi,kad preuzimam linije preko tog plugina. Kad imam svoju konfiguraciju oscama,sve radi,i biss i power vu. Ali,kad pokrenem plugin free server,blokira i biss i power vu. Kako to riješiti?

  • Max TV ne ide preko ključeva.Samo preko linije.

    Koji receiver imaš i koji je image u njemu?

    Znam,da ne ide preko ključeva. Samo kažem,da taj plugin,kad ubaci svoju konfiguraciju,blokira softcam. O tome pričam.

    Open atv 7.3,amiko viper 4k v30. Na mojoj konfiguraciji sve radi,ali ako uzmem linije preko tog plugina,blokira mi softcam

  • Vobalex

    Max tv radi preko oscama i ncam. Također koristim free linije , ali većina njih je više manje ista ,odnosno nestabilna što se

    tiče Max tv. Arene još donekle solidno rade kao i neki drugi kanali , ali ti nebi preporučio.


    mj_84

    Nakon instaliranja freeserver plugina kopiraj svoj softcam u njegovu konfiguraciju.

  • Kopiraj samo emulator sa svoje konfiguracije u njegovu i ostavi linije kakve jesu. Usporedi njegov oscam.server sa svojim.

    Ili kopiraj svoj oscam.server i dodaj njegove linije. Prije sam koristio taj plugin , pa sam isto morao nešto kemijati i kopirati od svojeg.

    Stvar je u tome što kada napraviš update neke nove verzije ili samo linija plugin će opet instalirati svoju konfiguraciju.

    Probaj , pa vidi.

  • Kopiraj samo emulator sa svoje konfiguracije u njegovu i ostavi linije kakve jesu. Usporedi njegov oscam.server sa svojim.

    Ili kopiraj svoj oscam.server i dodaj njegove linije. Prije sam koristio taj plugin , pa sam isto morao nešto kemijati i kopirati od svojeg.

    Stvar je u tome što kada napraviš update neke nove verzije ili samo linija plugin će opet instalirati svoju konfiguraciju.

    Probaj , pa vidi.

    Da,to i jeste problem,što će pri prvom update,sve poništiti.

    U ranijim verzijama,nije bilo tih problema. Mjenjao se samo oscam.server,a ovo sve ostalo,je bilo kao što ja podesim. Sad kad uradim update,sve se briše,i upisuje svoju konfiguraciju.

  • Ako ti iptv u pluginu nije bitan onda ubaci nekoliko linija koje ti sada najbolje rade u tvoju konfiguraciju. Tako već imam duže vrijeme.

    Zbog toga i ne koristim taj plugin. Ne želim reći da taj plugin ne radi. Dobar je za onog kojemu nisu bitni biss, feedovi i powervu kanali.

    Kad već koristiš taj plugin , kako ti radi Max tv?

  • Dok sam ga koristio,bio je ok. Dok imam svoje linije,koje više ne rade,zato sam se ponovo okrenuo prema tom pluginu,ali pravi problem sa softcamom,pa ne znam šta da radim. Nemam stabilnih linija,a plugin zeza softcam.

  • Te linije koje ti više ne rade , gdje si ih našao. Na kakve to stabilne linije misliš. Provjeri u Webifu koliko ti trenutno linija radi.

    Dok sam korisio plugin , od recimo 20 linija znalo je raditi u nekom trenutku 5 , 8 ili 15 linija.

  • Te linije koje ti više ne rade , gdje si ih našao. Na kakve to stabilne linije misliš. Provjeri u Webifu koliko ti trenutno linija radi.

    Dok sam korisio plugin , od recimo 20 linija znalo je raditi u nekom trenutku 5 , 8 ili 15 linija.

    Meni piše,da su sve aktivne,tj.zelene su,ali ne otvara ni jedan kanal. Radile su do pre par dana,skoro cijelu godinu,i prestale. Dobio sam te linije.

  • Moguće je gledati Max tv sasvim solidno i sa free serverima. Radi većina kanala bez smrzavanja. Imam instalirana dva servera

    koja traju 24/48 sati i jedino što je potrebno treba promijeniti "user" kada istekne. Na moje iznenađenje otvara Doku TV, Nova Max

    i Nova Series. Također otvara HBO , sve Arene i neke kanale sa Digitalb, a i Slovence kada su kodirani. Kako su to ipak free serveri

    neki kanali ne rade ili ima smzavanja ( BBC Earth , Viasat nature ) a neke ne otvara ( TV1000 , viasat explorer, history sd , Balkan Trip...)

    Ako je netko zainteresiran mogu vam dati adrese ova dva servera u PM , pa probajte. Kako su to ipak free serveri , ipak očekujte

    neka smrzavanja na nekim kanalima.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!