Openatv 7.3 'ye eklenti yüklerken oluşan hata-yüklü istenmeyen eklentiyi nasıl kaldırırız

There are 7 replies in this Thread which was already clicked 771 times. The last Post () by kurtaran.

• Arkadaşlar merhaba dün telnet ile eklenti yüklerken verdiğim "opkg install *.ipk" komutuyla eklenti yüklemek isteedim fakat çalışmayan bir eklentiyi de beraberinde yükledi.Menüde o eklentiyi göremiyorum ,kaldırmak için ne yapmam gerekiyor? " usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/ " içinden eklenti dosyasını silersem uydu alıcıya çökme gibi bir zararı olur mu?İşin tuhaf tarafı o eklentiyi de pcden sildim ama cihazda adı olupda görünmeyen eklentidir mutlaka.Ne yapmam lazım?

• zararı olmaz ;zaten silmezsen her eklentilere girdiğin de hata verir yani silersen zararı olmaz ,zaten sağlıklı yüklememiş yani yüklediğin eklenti aktif değil

evet her açılışta hata veriyor, benim korkum elle silersem diğer yazılımların bozulmasıdır,cevap için teşekkkürler, o zaman elle sileyim ,yedek de almadım ama sildiğimde bozulma olmazsa hemen yedek alayım

You can remove the plugin from the plugin uninstaller or by connecting via FTP and from usr/lib/enigma2/pythons/plugins/extensions.

Thanks ,I'm going to delete it manually.

• zararı olmaz ;zaten silmezsen her eklentilere girdiğin de hata verir yani silersen zararı olmaz ,zaten sağlıklı yüklememiş yani yüklediğin eklenti aktif değil

You can remove the plugin from the plugin uninstaller or by connecting via FTP and from usr/lib/enigma2/pythons/plugins/extensions.

Hava durumuymuş eklentilere girince ismini yazdı bulunamadı diye elle sildim yeniden başlattım eklentilere girdiğimde hata vermedi hemen yedeklemeye başladım biraz uzun sürecek sanırım 19gb usb yeter herhalde.

Forum Turcia LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!