Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 84,400 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • παναθηναικος - ολυμπιακος στις 10Ε 11060 H 7200 με 8db σημα, προσθεση στο softcam το παρακατω κλειδι

    F 97522192 00000000 49217AE4449AB795 ; PAO FC VS OSFP FC MAIN @ 10.0E 11060-H-7200

  • σουπερλίγκα

    κυριακή 30/1/2022 7:30 μ.μ.


    Πάοκ- Ολυμπιακός

    Diema sport 2hd Bulgaria

    Sportklub 1hd Serbia

    Sportklub 1hd Croatia

    Sportklub 1hd Montenegro

    Sportklub 1 Slovenia

    Edited once, last by japost ().

  • Στο liveonsat την έχει την https://mola.tv/libraries/sports-ita ότι έχει ελληνικούς αγώνες ,έβαλα VPN και έκανα εγγραφή , όμως ελληνικούς αγώνες δεν βρήκα να έχει καθόλου , ούτε στο πρόγραμμα μελλοντικά.

    απολλων-παναιτωλικος κ παο- λαμια.....που δε το βλεπεις...

  • που δε το βλεπεις

    Εντάξει, ο άνθρωπος προφανώς χρησιμοποίησε ip άλλης χώρας εκτός Ιταλίας.

    Με ip άλλων χωρών όντως οι Ελληνικοί αγώνες δεν μεταδίδονται,

    συνεπώς δεν υπάρχουν και στην λίστα των μεταδόσεων.

    Liverpool.png


    YOU'LL NEVER WALK ALONE


  • που δε το βλεπεις

    Εντάξει, ο άνθρωπος προφανώς χρησιμοποίησε ip άλλης χώρας εκτός Ιταλίας.

    Με ip άλλων χωρών όντως οι Ελληνικοί αγώνες δεν μεταδίδονται,

    συνεπώς δεν υπάρχουν και στην λίστα των μεταδόσεων.

    χωρις vpn italy δε σε βαζει καν στο σαιτ......τουλαχιστον σε εμενα ......

  • Τα vpn που χρησιμοποίησα δεν είχαν την Ιταλία ,UK που έβαλα μου άνοιξαν κανονικά τη σελίδα ,αλλά ελληνικό αγώνα δεν βρήκα στο πρόγραμμα τους αν και στο liveonsat είχε ότι είχε αγώνα του ελληνικού πρωταθλήματος εκείνη τη μέρα .

    Στο κύπελο μπήκα μετά τους αγώνες , δεν ξέρω αν έμπαινα πιο πριν αν μου τους εμφάνιζε.


    Υ.Γ:Να θέλει αποκλειστικά Ιταλική ip και να μην σου εμφανίζει ότι έχει σχέση με Ελλάδα , ενώ τα άλλα τα εμφανίζει;

  • Να θέλει αποκλειστικά Ιταλική ip και να μην σου εμφανίζει ότι έχει σχέση με Ελλάδα , ενώ τα άλλα τα εμφανίζει;


    Θέλει αποκλειστικά Ιταλική ip.

    Είδα το ματς κυπέλου Ολυμπιακός-Παναιτωλικός.

    Αυτό λέω, το δοκίμασα και με ip uk και με italy.
    ΜΟΝΟ με την Ιταλική ip εμφάνισε τις Ελληνικές μεταδόσεις, με την uk εμφάνισε όλες τις άλλες εκτός Ελλάδας.


    Είναι ξεκάθαρο ότι οι Ελληνικοί αγώνες μεταδίδονται ΜΟΝΟ εντός Ιταλίας.

    Liverpool.png


    YOU'LL NEVER WALK ALONE


  • Θέλει αποκλειστικά Ιταλική ip.

    Είδα το ματς κυπέλου Ολυμπιακός-Παναιτωλικός.

    Αυτό λέω, το δοκίμασα και με ip uk και με italy.
    ΜΟΝΟ με την Ιταλική ip εμφάνισε τις Ελληνικές μεταδόσεις, με την uk εμφάνισε όλες τις άλλες εκτός Ελλάδας.
    Είναι ξεκάθαρο ότι οι Ελληνικοί αγώνες μεταδίδονται ΜΟΝΟ εντός Ιταλίας.

    Περίμενα να μου τους εμφάνιζε τουλάχιστον στο πρόγραμμα.

    Τα free vpn δεν έχουν Ιταλική ip, έχω ένα σπασμένο αλλά όλο με πετάει έξω, καμιά πρόταση για vpn italy ;

  • Είχα και ένα άλλο vpn που δεν το δοκίμασα , το δοκίμασα τώρα (έχει ιταλική ip) και δείχνει κανονικά τώρα το Απολλων-Παναιτωλικος.

    Ευχαριστώ !

  • Βάλε ένα free VPN extension στον browser σου αν δεν έχεις paid, ρύθμισε μια ιταλική ip και θα δουλέψει.

    Εννοείς να κατεβάσουμε ένα δοκιμαστικό για 30 μέρες?

    Δεν έχω πειραματιστεί με το vpn γιαυτο και η χαζοερώτηση.

    π.χ. βλέπω πως έχει ο opera, το άνοιξα από τις ρυθμίσεις αλλά η επιλογή του είναι από την Ευρώπη γενικά και όχι Ιταλία αποκλειστικά.

  • Βάλε ένα free VPN extension στον browser σου αν δεν έχεις paid, ρύθμισε μια ιταλική ip και θα δουλέψει.

    Εννοείς να κατεβάσουμε ένα δοκιμαστικό για 30 μέρες?

    Δεν έχω πειραματιστεί με το vpn γιαυτο και η χαζοερώτηση.

    π.χ. βλέπω πως έχει ο opera, το άνοιξα από τις ρυθμίσεις αλλά η επιλογή του είναι από την Ευρώπη γενικά και όχι Ιταλία αποκλειστικά.

    Εννοεί για πρόσθετα free vpn στο browser ,τα οποία δοκίμασα και δεν έχουν ιταλική ip.

    Εγώ δοκίμασα το Browsec VPN - Free VPN for Firefox ,έβαζα uk έμπαινα στη σελίδα αλλά δεν μου εμφάνιζε τους ελληνικού αγώνες.

    Τελικά δοκίμασα ένα σπασμένο που είχα με ιταλική ip και δούλεψε.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!