Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 394,886 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • Kαι να σκεφτείς Γιάννη,ότι σήμερα ήμουν έτοιμος ν'ανέβω στην ταράτσα να δω αν έπαθε τίποτα το lnb του ΗELLAS SAT.

    Να σαι καλά ρε φίλε αν και δεν το γλυτώνω,πάλι πρέπει ν'ανεβω για να φτιάξω τις 1.9Ε.

    Είχες δίκιο που μου τα έλεγες από την περασμένη εβδομάδα!

  • για ποια uhd λες πχ το rtl 4κ ανοιγει αλλα καποια αλλα οχι και θελουνε gshare δες εδω CANAL+ 4K ULTRA HD now on 13E 4K CONTENTS NOT OPENED on Cline sharing

    περιορισμένα τα πράματα........ρε παιδιά αξίζει τελικώς η <πρώιμη> αγορά ενός ultra hd 4K δέκτη?;


    εδώ ακόμα οι περισσότεροι δεν έχουν ακόμα 4K tv ούτε καν smart TV :P

    άσε που πολλοί παραπονιούνται όταν βγαίνει 1 δέκτης και δεν έχει scart, RCA μην πω & RF OUT που ξέρουμε σε τι ποιότητα είναι ^^

  • ρε πλάκες που χουμε. μου κάνατε like και δεν μου απάντησε κανείς από αυτούς που έχουν αγοράσει 4Κ δέκτη αν τελικά αξίζει?;

    ^^:D

  • Γιαννη περιμενε να βγει ο καινουργιος edision 4k

    Ισως αργησει καποιους μηνες αλλα σιγουρα θα αξιζει

    Κοιταξε εγω εχω τον vu+zero4k .Ειναι πολυ γρηγορος -θελει πολυ δουλεια στα drivers-ακομα και το tuner του δεν δειχνει σωστα τις ενδειξεις.

    Τελως παντων μεινε στα mips μετα παρε δεκτη arm.Οπως σου ειπα παρε μολις βγει(θα αργησει) τον edision 4k

    Eiναι νωρις για 4κ ---υποστηριξη κτλ....

    Αυτα τα ολιγα!!!

    Καλημερα John!!!

  • φίλε Χρόνη ναι το ξέρω ότι η VU δεν πολυαξίζει πλέον είναι γεγονός


    όμως δεν λέω από υποστήριξη δέκτη κλπ

    εννοώ έχετε πάρει δέκτη 4Κ ορισμένοι γούστο & καπρίτσιο σας σε αυτό δεν αντιλέγω πάω παρακάτω............

    έχετε κάνει σαρώσεις λήψεις κλπ τι ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΣΕ 4Κ ULTRA HD??????????

    εκεί το πάω αν τελικά αξίζει ή είναι νωρίς ακόμα?

  • Μπορεις να δεις

    51.5-- 1 καναλι

    42-- 1 καναλι

    31.5-- 1 καναλι

    28.2 --7 καναλια

    23,5- 2 καναλια

    19.2-- 14 καναλια

    13 --8 καναλια

    7 -- 1 καναλι

    5 -δυτικα 4 καναλια

    30 --δυτικα 4 καναλια

    Ειναι νωρις Γιαννη

  • Καλημέρα σε όλους.

    Θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για 4k δέκτη. Έχω σταμπάρει mut@nt hd51 & octagon 4008. Ενδιαφέρομαι για DVB s2x tuner.

    Τους έχει κάποιος να μου πει πως συμπεριφέρονται;

    Σημαντική παράμετρος ότι έχω κινητό πιάτο και διαβάζω για κάποια προβληματάκια στην κίνηση.που ξεπεράστηκαν με πατέντες

    Ευχαριστώ!

  • άρα πολύ λίγα όντως :(

    μπράβο σου για την εμπεριστατωμένη & άμεση απάντηση

    έτοιμα τα χες :P μου θυμίζει στημένη δημοσιογραφική συζήτηση.........ξέρεις που ο πολιτικός ξέρει τι θα ερωτηθεί του χουν δώσει τις ερωτήσεις από πριν ^^:D:)


    anyway μπορείς αν έχεις όρεξη να γράψεις σε 1 νέο νήμα <κανάλια 4Κ ultra hd> ποια είναι σε κάθε δορυφόρο για να ξέρει όποιος θέλει

    θα βοηθούσες

  • Καλημέρα σε όλους.

    Θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για 4k δέκτη. Έχω σταμπάρει mut@nt hd51 & octagon 4008. Ενδιαφέρομαι για DVB s2x tuner.

    Τους έχει κάποιος να μου πει πως συμπεριφέρονται;

    Σημαντική παράμετρος ότι έχω κινητό πιάτο και διαβάζω για κάποια προβληματάκια στην κίνηση.που ξεπεράστηκαν με πατέντες

    Ευχαριστώ!

    δεν έχω ακόμα 4Κ δέκτη

    το μόνο που μπορώ να σου πω τώρα που είμαι online και είδα το post σου είναι ότι επειδή γνωρίζω από δέκτες

    μεταξύ των 2 που έγραψες θα προτιμούσα mut@nt γιατί από octagon δεν είναι καλές οι εμπειρίες........τα υπόλοιπα θα στα πουν όσοι έχουν τους δέκτες αυτούς

    χαιρετίζω την παρέα

  • Χαχαχα !

    Ανοιξα την τηλεωραση μου και ειδα τα favorites που εχω φτιαξει.Μεσα εκει εχω και τα uhd.

    Οποιος θελει ας δει τις εικονες με τα καναλια

    Σας ευχαριστώ και τους 2.


    Σε Mut@nt κλείνω κι εγώ, απλά θέλω κάποιον που να τον χρησιμοποιεί και να μου πει αν όλα κυλούν ομαλά ή έχει πρόβλημα στην κίνησ του πιάτου

  • αλλού είναι τα προβλήματα.................όχι στη κίνηση του κατόπτρου:P

  • ποιο θα ειναι το οφελος με τα 2 dvb-s2x ??τα οποια ειναι νεα και μαλλον σε αυτο αναφέρεσαι για το μοτερ που μαλλον ειναι driver...

    αλλού είναι τα προβλήματα.................όχι στη κίνηση του κατόπτρου:P

    πού είναι τα προβλήματα;

    μαλλον στην ram ???

  • Καλησπέρα παιδιά νέος στο φόρουμ κ στους vuplus(4kzero)

    Πως μπορω να βλέπω τα κανάλια σε άλλο android box (shield) με kodi η με άλλο τρόπο

    Εάν υπάρχει κάποιος οδηγός θα ήταν ιδανικό

    Ευχαριστώ πολύ

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!