Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 400,518 times. The last Post () by bigapple.

  • Καλησπερα παιδια.

    Εχω εναν Golden Media Spark Reloaded και αυτην την στιγμη εχω περασει το openatv 4.2

    Στις ρυθμισεις δεν εχει καμια cccam ή oscam.

    Επειδη δεν τα γνωριζω πολυ καλα,μπορει να με βοηθηση καποιος τι πρεπει να κανω

    γιατι αυτο το ατιμο με εχει αρρωστηση?

    Αν μπορειτε να στειλετε τα αρχεια που χρειαζονται?

    Ευχαριστω

  • Βρε παιδια ειλικρινα αυτο δεν μπορω να το καταλαβω!!!!!

    Οταν ρωταω κατι δεν μου απανταει κανεις.Ειναι απιστευτο!!!!!!!

    Τι φοβαστε να απαντησετε βρε παιδια δεν ειμαι κανενας ......... εγκληματιαςςςςςς.

    Μια ερωτηση εκανα

    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

  • αυτό φίλε ειναι sti 7111 δες στα αντίστοιχα νήματα .

    1) δεν έχουμε όλοι αυτόν τον δεκτή και θα πρέπει να βρεις αυτούς που έχουνε τον δεκτή και οχι να στέλνεις pm ...

    2) καλυτερα λενε αυτοι που τον έχουνε με Joeuser's Taapat based image with new hardware DES drivers

    3) και αυτός ο δεκτής δεν είναι καθαρό enigma για τον λόγο αυτό μην περιμένεις να δουλεύουνε και όλα τέλεια

  • καταρχην ευχαριστώ για την απάντηση σου medousa.

    Αυτο πριν 4χρονια από εκεί που το πήρα το είχε σεταρισμενο και έπαιζε με mg_cam αλλά τώρα δεν ξέρω γιατί είχα 3 χρόνια δεν το δούλευα και είπα να ααχοληθω.Οτι και αν προσπάθησα δεν ξέρω τι γίνεται αλλά πέρα από αυτό δεν γνωρίζω και πάρα πολλά.

    Θέλω ένα άτομο να το δει αυτός και να πάρω και κλαδάκια.

    Αν μπορείτε να βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω εγώ άλλο τι πρέπει να κάνω.

    Ευχαριστω

  • Βαζω κάποιες για 24ωρες για τεστ αλλά βλέπω το cccam 2.3.0 είναι no active

    Και δεν ξέρω από oscam .

    έχω δοκιμάσει το mg_cam αλλά προφανώς κάπου μπορεί να κάνω λαθος

  • καλησπερα στη παρεα,θελω να ρωτησω εχω μια cccam γραμμη.τι ειναι προτιμωτερο να την δουλεψω με oscam η mgacamd?


    και ποιες ειναι οι καλυτερες ρυθμισεις αυτων των δυων ωστε να περιορισουμε τα παγωματα..ευχαριστω

  • παιδια ποια η γνωμη σας ή γνωση σας για το πακετο max tv κυριως με ενδιαφερουν τα αρενα,και τα σπορτκλουμπ βλεπω ανοιγουν αλλα οχι σταθερα με καποια κολληματα ,και καποιες στιγμες να παιζουν χωρις παγωματα....ξερετε τι γενεται?


    ευχαριστω...

  • Βρε παιδια ειλικρινα αυτο δεν μπορω να το καταλαβω!!!!!

    Οταν ρωταω κατι δεν μου απανταει κανεις.Ειναι απιστευτο!!!!!!!

    Τι φοβαστε να απαντησετε βρε παιδια δεν ειμαι κανενας ......... εγκληματιαςςςςςς.

    Μια ερωτηση εκανα

    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

    πλακιτσα κανεις ετσι??? ρωτησες κατι,και επρεπε ολοι να ειναι μεσα εκεινη την ωρα (εντος μιας ωρας που κανεις και τα παραπονα),και επισης να θυμουνται το τι ζητας,να εχουν και αρχεια και να σου απαντησουν (οσοι εχουν ασχοληθει με τον δεκτη και ξερουν κατι)...

  • Βαζω κάποιες για 24ωρες για τεστ αλλά βλέπω το cccam 2.3.0 είναι no active

    Και δεν ξέρω από oscam .

    έχω δοκιμάσει το mg_cam αλλά προφανώς κάπου μπορεί να κάνω λαθος

    δεν υπαρχει cccam για επεξεργαστες sh4, βαφτισμενο mgcamd ειναι.

    δοκιμασε oscam,γιατι στα τελευταια λογισμικα,θυμαμαι θεματα με το mg.

  • ναι,σε αυτο το αρχειο μπορεις να βαλεις cline (οχι μονο μια,πολλες),στο φορματ ομως που μπαινει σε αυτο το αρχειο,κι οχι οπως την εβαζες στο cccam.cfg

    για τον δεκτη (επειδη ο επεξεργαστης δεν ειναι και ο top) και επειδη τα image ειναι βαρια,εγω προτεινω αυτο που σου εδωσε πιο πανω το Link ο .:T3O:..

    δες και σε αυτο το νημα, Joeuser's Taapat based image with new hardware DES drivers. (powervu...) εχει αρχεια oscam και γενικοτερα ερωτησεις/απαντησεις (καπου υπαρχουν και απο αλλον Ελληνα φιλο,δεν τις βρισκω ομως).

    απο εκει και περα,αν εχεις ερωτησεις,κατι δεν καταφερνεις,ρωτας,αλλα κανεις και υπομονη...

  • Ευχαριστώ george για την απάντηση σου.

    Μπορώ να βάλω μια cline μέσα στο oscam.server?Σε αυτόν τον φάκελο μπάι ει?

    φιλε μπορεις να τρεξεις μια cccam γραμμη μεσα απο το oscam...την γραμμη την βαζεις μεσα στο αρχειο oscam.server..αλλα οχι οπως ειναι cccam γραμμη...μπορεις να κατεβασει εναν converter '' CCcam to OSCAM Converter''


    ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΗ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ!!

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!