Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 400,466 times. The last Post () by bigapple.

  • οπως εισαι,εχεις επιλεγμενο το status.

    πατα μια πανω στο "live log",κανε μια επανεκκινηση το oscam,ενα refresh τον browser και παρε ενα screen.

  • ωραια.

    τωρα μπορεις να βαλεις τις γραμμες σου στο oscam.server και στην επομενη επανεκκινηση του cam,αυτες θα πρεπει να φαινονται...

  • Οντως σε ευχαριστω πολυ georgeflu.

    Να εισαι καλα με βοηθησες παρα πολυ.

    σιγουρα σε κουρασα αλλα οταν δεν ξερεις παιδευεσαι και παιδευεις

    καλος σας βραδυ

  • την cccam θα την κανω μετατροπη με convert? ή δεν χρειαζεται?

    θα πρεπει να ειναι στο format που ειναι αποδεκτο για το oscam. αν βρεις ενα δειγμα,μπορεις να χρησιμοποιησεις εκεινο. αν οχι,μπορεις να το κανεις και με converter.

  • την cccam θα την κανω μετατροπη με convert? ή δεν χρειαζεται?

    θα πρεπει να ειναι στο format που ειναι αποδεκτο για το oscam. αν βρεις ενα δειγμα,μπορεις να χρησιμοποιησεις εκεινο. αν οχι,μπορεις να το κανεις και με converter.

    για μενα φιλε καλυτερα να το κανει με converter,γρηγορα και ευκολα...αλλα τωρα πως θα το κανει ο καθενας ειναι δικια του επιλογη

  • καλησπερα παιδια

    θα ηθελα να ρωτησω αυτο το αρχειο λεει "settings for spark" Τι ειναι αν μπορειτε να μου πειτε?

    http://prntscr.com/l4gec7

    Ευχαριστω

    ετοιμες λιστες απο καναλια και πακετα αναλογα με τον δορυφορο που θελεις...δεν χρειαζεται να σκαναρεις με το δεκτη ,τα περνας και ειναι ετοιμα!!

  • καλησπερα στη παρεα,,αν ξερετε και αναλογα με την εμπειρια του καθενος,επειδη υπαρχουν παρα πολλα σαιτ που δινουν

    cs ,αν υαπρχει καποιο αξιοπιστο σαι με τα λιγοτερα κολληματα και με τα πιο πολλα ξενα πακετα να δινει,ευχαριστω

  • καταρχην ευχαριστώ για την απάντηση σου medousa.

    Αυτο πριν 4χρονια από εκεί που το πήρα το είχε σεταρισμενο και έπαιζε με mg_cam αλλά τώρα δεν ξέρω γιατί είχα 3 χρόνια δεν το δούλευα και είπα να ααχοληθω.Οτι και αν προσπάθησα δεν ξέρω τι γίνεται αλλά πέρα από αυτό δεν γνωρίζω και πάρα πολλά.

    Θέλω ένα άτομο να το δει αυτός και να πάρω και κλαδάκια.

    Αν μπορείτε να βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω εγώ άλλο τι πρέπει να κάνω.

    Ευχαριστω

    δεν ξέρω αν είδες την απάντησή μου & στο άλλο νήμα

    όπως σου είπαν κι άλλοι ... συμφωνώ πρέπει να έχει κάποιος τον δέκτη σου ή παρόμοιο αλλιώς δεν μπορεί να σου δώσει σωστές κατευθύνσεις

    να πατάμε την κοιλιά μας & να γράφουμε βιαστικά ότι μας κατέβει δεν οδηγεί πουθενά

    αν θες τη συμβουλη μου κι αφου ο δέκτης είναι STI όπως ανεφερε ο Θοδωρής

    τότε δες όσα αφορούν SPARK δέκτες amiko & edision που είναι συναφή & μείνε σ'αυτό

    διότι συμφωνώ με τον Γιώργο + Θοδωρή για τα περί αυτού του δέκτη

    όλες οι αναφορές για διάφορα θέματα ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ SPARK

    Φίλε μου, αν ο σερβιτόρος είναι καλός και με abcdefghijklmnopqrstuvwxyz...cam θα δουλεύει καλά, χωρίς παγώματα.

    σ'αυτό Παναγιώτη μου κάνεις λάθος

    αφενός όλα τα πακέτα δεν δουλεύουν καλά σε κάποια cam (emu) αν και το oscam-emu τα καταφέρνει όλα. ΟΜΩΣ ο δέκτης του όπως έχουμε ξαναματαπει στο παρελθον ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΣ enigma

    αφετέρου κάποια κανάλια μπορεί να μην ανοίγουν καθόλου (αναλόγως emu) ή & να καθυστερούν. τη λύση πάλι δίνει το oscam-emu που ΕΙΝΑΙ FULL ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΙΜΟ

    δοκίμασε 1 φορά enigma δέκτη σύγχρονο & θα δεις

    βέβαια δεν αλλάζω γνώμη για την ευκολία & απλότητα των ali δεκτών! (βλ. edision amiko κλπ.....)

    βολικά

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!