Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 400,626 times. The last Post () by bigapple.

  • medousa καλησπερα φιλε μου.

    Τελικα τα settings μου ειναι οκ που με βοηθησε ο georgeflu και τον ευχαριστω και παλι.

    Αλλα δεν ξερω,να ρωτησω τα bein,skybundesliga,skycalcio ktl?

  • :( και τι προσπαθω εδω και δυο μηνες να φτιαξω τον δεκτη μου?

    Τωρα φιλε μας εριξες ψυχολογια πολυ down.

    Τοσο γκαντεμια γινεται?και ειπα θα βλεπω λιγο μπαλιτσα :(

    Στην ουσια ετσι πως λες δεν μπορουμε να δουμε πουθενα?

  • :( και τι προσπαθω εδω και δυο μηνες να φτιαξω τον δεκτη μου?

    Τωρα φιλε μας εριξες ψυχολογια πολυ down.

    Τοσο γκαντεμια γινεται?και ειπα θα βλεπω λιγο μπαλιτσα :(

    Στην ουσια ετσι πως λες δεν μπορουμε να δουμε πουθενα?

    Φιλε μου μην κανεις ποστ για ψιλου πηδημα.Το γερμανικο πακετο ειναι ανοικτο σε cs οπως αρκετα ακομα.Γαλλικο και ιταλικο μας εχουν αφησει.

    μπαλιτσα δεν θα σταματησεις να βλεπεις παντως.Ο πολωνος, ο ισπανος και ο γερμανος νομιζω σε καλυπτουν.

  • Συμφωνώ με τον ignatis φίλε μη κάνεις post με το παραμικρό εδώ είναι να απαντάμε αν μπορούμε κ έχουμε τη γνώση...κα όχι να κάνουμε chat μεταξύ μας, ισπανικό , γερμανικό πολωνικό μια χαρα είναι!!

  • να ρωτησω κατι.

    Εβαλα μια c: για τεστ.

    Ανοιξε το bund.... στην συνεχεια κατεβασα απο τον δορυφορο τα καναλια και αυτο και καλα για να ειναι ενημερωμενα

    και τωρα δεν παιζουν περα απο τα ελεφτερ(ι)α

    τωρα τι πρεπει να κανω?

  • να ρωτησω κατι.

    Εβαλα μια c: για τεστ.

    Ανοιξε το bundesl.... στην συνεχεια κατεβασα απο τον δορυφορο τα καναλια και αυτο και καλα για να ειναι ενημερωμενα

    και τωρα δεν παιζουν περα απο τα ελεφτερ(ι)α

    τωρα τι πρεπει να κανω?

    1. να τεστάρεις από το testious.com τη γραμμή που πήρες

    2. να βάλεις κανονική γραμμή.

  • να ρωτησω κατι.

    Εβαλα μια c: για τεστ.

    Ανοιξε το bundesl.... στην συνεχεια κατεβασα απο τον δορυφορο τα καναλια και αυτο και καλα για να ειναι ενημερωμενα

    και τωρα δεν παιζουν περα απο τα ελεφτερ(ι)α

    τωρα τι πρεπει να κανω?

    Εαν η γραμμη που πηρες ειναι τεστ λογικα εκλεισε γι'αυτο και δεν βλεπεις.Βρες μια κανονικη γραμμη και θα ανοιξουν κανονικα.

    μπορεις βεβαια αν θελεις να διαβασεις εδω στο παρων φορουμ για οτι απορια εχεις χωρις να ρωτας για τα παντα.φιλικα παντα!!!

  • Καλησπερα παιδια.

    Θα ηθελα να πω και εγω μερικα πραγματα οσον αφορα εδω στο σαιτ.

    Δεν ξερω αν ειναι η σωστη στηλη αλλα αν δεν ειναι οι αρμοδιοι ας την μεταφερουν στην καταλληλη ενοτητα.

    Πρωτα απο ολα θα ηθελα να πω οτι θαυμαζω ορισμενα ατομα(georgeflu,medousa89,johnmorsat)προφανως και αλλα παιδια

    διοτι εχουν τεραστιες γνωσεις πανω στα δορυφορικα και

    δευτερον το οτι βοηθανε εμας που εχουμε ελαχιστες γνωσεις να ικανοποιουμε την αρρωστεια μας και ευχομαι να ειναι παντα

    γεροί για να βοηθανε τον καθε.....ασχετο(οπως εμενα).

    Κλεινω αυτο το κομματι και θα ηθελα να πω οσο αφορα τα donate.

    Προφανως σε ενα σχολιο πιο πανω διαβασα που εγραψε ενας απο τους θαυμαστες μου που αναφερα πριν(προφανως για μενα)

    οτι υπαρχουν πολλοι τζαμπατζιδες,τον οποιο τον δικαιολογω γιατι οπως ειχα διαβασει καπου "μαζι με το ξερο καιγεται και το χλωρο"

    Αν σας πω οτι δεν γνωριζα καν τι ειναι τα domane και καταλαβα τωρα μετα τα λεγομενα εδω στο σαιτ?

    Να πω την αληθεια δεν μου αρεσε ο τροπος οπως αναφερθηκε αυτο το ατομο ο οποιος ομολογω οτι τον συμπαθω διοτι η βοηθεια του ειναι σημαντικη για εμας και μπραβο του για αυτο οπως και τα υπολοιπα παιδια που ανεφερα.

    Η αποψη μου ειναι θα μπορουσατε να βγαζετε ανα διαστηματα μια ανακοινωση στο σαιτ που να λεει"αν μπορει ο καθενας να προσφερει καποια donate για την στηριξη του σαιτ" και για μενα θα συμφωνουσα απολυτα με αυτο διοτι η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη.

    Ξερω υπαρχουν καπου μεσα στους κανονισμους αλλα να πω την αμαρτεια μου οτι οταν ενας ειναι νεο μελος πιστευω δεν καθετε να διαβασει ολο το forum.Ψαχνει κατευθειαν το θεμα που τον ενδιαφερει.

    Μπορει να ειμαι λαθος αλλα αν δεν γινεται κατι σωστο πιστευω γινεται καθαρα απο αγνοια.

  • Απλος θα ηθελα να ρωτησω οσο αφορα το πιο πανω κειμενο,οποια και απο τις τρεις επιλογες που δειχνω στην φωτο ειναι το ιδιο?

    http://prntscr.com/l58trp

    Ειλικρινα θα χαρω να συμβαλλω στην στηριξη του σαιτ ή αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος πειτε μου για να το κανω ή με καποιο pm αν θελετε

    Ευχαριστω

    • Official Post

    Μονο μην με αρχίσετε μετά σαν κάποιον ''αλλον'' εδω μεσα στο φορουμ : θελω πισω - θα το πάρω πίσω το ''donate'' :D:D

    • Official Post

    εν συνεχεια,προσβαση σε καποια ενοτητα,που δεν εχουν προσβαση τα κοινα μελη.

    VIP section

    IPTV section

  • Satdream ,4 και 5

    Ποια η διαφορά μεταξύ τους;

    SatDreamGr 5 και 6 ποια η διαφορά μεταξύ τους;


    Το SatDreamGr 6 είναι η συνέχεια του 6. Μετά από ένα χρόνο (και πλέον) βελτιώσεις αποφασίσαμε να βγάλουμε την "ρετσινιά" του experimental και να προχωρήσουμε αφήνοντας πίσω το 5.


    Ο κώδικας που είναι 98% βασισμένος στο OpenPLi είναι εδώ: https://github.com/satdreamgr


    Το υπόλοιπο 2% είναι οι αλλαγές μας και κομάτια από το ΟΕ-Α αφού πρώτα τροποιηθούν για να κάθονται καλά σε PLi based.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!