Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 396,105 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • Ερωτηση 1


    ανατολικοτερα απο τις 75 E υπαρχει κανενας δορυφορος-συχνοτητα που να εχει εφικτη ληψη να αξιζει δηλαδη να ψαξω με 1μ πιατο σε αττικη ?αναφορες ληψεις δηλαδη αν εχουμε


    αντιστοιχα δυτικοτερα απο 31 δυτικα υπαρχει τιποτα?


    ερωτηση 2

    το maxtv το κροατικο πακετο εχει φως η οχι ? σε οσες γραμμες εχω δικες μου τον τελευταιο καιρο τιποτα ωστοσο εχω δει screenshot με γραμμη που το ανοιγει κανονικα https://ibb.co/wpxKRyZ

    • Official Post

    Έλεος ρε παλικάρια, αλλά είστε οι μόνοι που........:whatthefuck:

    Να υποθέσω ότι η λέξη υπομονή είναι άγνωστη σε πολλούς?

    Έχει γίνει μια μεγάλη αλλαγή στο φόρουμ (δεν βγάζω το παλιό φανελάκι έτσι απλά βάζω το καινούργιο) και συνεχίζετε ακόμη άσχετα με αν το μπορείτε να μπείτε στο φόρουμ (ακόμη τρέχουν προγράμματα background)

    Γκρινιάζετε για το ''εκνευριστικό'' (όπως διάβασα κάπου,) προεπιλεγμενο λευκό θέμα, WoltLab Suite αλλά η επιλογή του δεν είναι τυχαία , είναι το πιο ελαφρύ αυτή την στιγμή θέμα ώστε να μην υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση στην αλλαγή σελίδων ....κ.τ.λ


    Λίγο από την ''άγνωστη λέξη'' δεν βλάπτει !!:cool1:

  • Χίλια δίκια σε όλους τους εμπλεκόμενους σε αυτήν την αλλαγή, προς το καλύτερο.

    Για πολλούς από τους υπόλοιπους (ΟΧΙ για όλους!): Χαλαρά, σαββατοκύριακο, φραπέ ή τσίπουρο στο χέρι και περίσσεια διάθεση για δριμεία αφ' υψηλού κριτική σε κάτι που αφορά στις συχνές επιλογές διασκέδασης (hobby στα "ελληνικά") των περισσοτέρων εδώ μέσα...

  • Για τις αλλαγές, επίσημα, θεωρώ πως θα υπάρχουν ανακοινώσεις στο αντίστοιχο υποφόρουμ. Την μόνη που έχω βρει είναι αυτή Advance notice of temporary closer for forum upgrades

    σύμφωνα με το οποίο την 4/2/19 θα θα κλείσει το φόρουμ για άγνωστο χρονικό διάστημα.

    Μήπως είναι λογικό να υπάρχουν ερωτήματα, απορίες και δυσανασχέτηση για το interface από την στιγμή που δεν υπάρχει ενημέρωση;

  • Η διαχείριση είχε ανακοινώσει για την επόμενη εβδομάδα, λόγο ότι υπήρχε ελεύθερος χρόνος έγινε αυτή η αλλαγη ,αλλά θα υπάρχει για όλη την εβδομάδα test mode για τις νέες δυνατότητες οπότε όσο θα αναβαθμίζεται ο server θα υπάρχουνε διακοπές κατά την σύνδεση και καθυστέρηση κατά την φόρτωση της σελίδας

    Όπως λέει και πιο πάνω o W@Rp υπομονή ως τοτε

  • Καλησπερα στη παρεα.ειχα ποσταρει και παλιοτερα γιοα ενα θεμα που εχω με εναν edision mini με θερμοκρασιες.τελικα εβαλα ανεμιστηρα και η θερμοκρασια κυμαινεται 60-65.Το προβλημα που αντιμετωπιζα δεν λυθηκε ομως,ενω παιζει μια χαρα κολλαει η εικονα ο ηχος παιζει κανονικα το μενου του δεκτη ολα λειτουργουν αψογα εκτος απο την εικονα.Το περιεργο ειναι οτι και καναλι να αλλαξεις παιζει ο ηχος κανονικα αλλα μενει κολλημενη η εικονα του προηγουμενου καναλιου.εχει τυχει σε καποιον?

  • μπορει να την εχει ακουσει ο cortoller για το hdmi απο τα rca σου κανει το ιδιο ???

    Δεν εχω δοκιμασει με rca.ελπιζω να μην εχει γινει κατι τετοιο,θα δοκιμασω και θα σας ξαναστειλω.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!