Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 394,522 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • Το mini δεν έχεις???

    Ο mini έχει ένα καρφί που βγαίνει σε RCA

    αα δεν το γνωριζα αυτο γιατι τον αγορασα μεταχειρισμενο και δεν μου εδωσε καποιον ανταπτορα.Οποτε πρεπει να αγορασω εναν ανταπτορα

  • Το mini δεν έχεις???

    Ο mini έχει ένα καρφί που βγαίνει σε RCA

    αα δεν το γνωριζα αυτο γιατι τον αγορασα μεταχειρισμενο και δεν μου εδωσε καποιον ανταπτορα.Οποτε πρεπει να αγορασω εναν ανταπτορα

    Παίξε με vlc από web interface και δες αν κάνει το ίδιο.

    Φαντάζομαι θα έχεις φλασάρει άλλο λογισμικό.
    Πως επανέρχεται μόνο με reboot;

  • Το mini δεν έχεις???

    Ο mini έχει ένα καρφί που βγαίνει σε RCA

    αα δεν το γνωριζα αυτο γιατι τον αγορασα μεταχειρισμενο και δεν μου εδωσε καποιον ανταπτορα.Οποτε πρεπει να αγορασω εναν ανταπτορα

    Παίξε με vlc από web interface και δες αν κάνει το ίδιο.

    Φαντάζομαι θα έχεις φλασάρει άλλο λογισμικό.
    Πως επανέρχεται μόνο με reboot;

    ναι θα δοκιμασω με vlc.εχω το τελευταιο αναβαθμισμενο sdgr περασμενο,ναι μονο με reboot επανερχεται kai me reboot enigma τα ιδια κανει...

  • Καλησπέρα και συγγνώμη για το άσχετο με την ερώτηση. Γνωρίζει κάποιος, αν μπορείς μέσω κινητού να μεταφέρεις εικόνα και ήχο στην οθόνη του αυτοκινήτου ( μοντέλο 2019 ); Μέσω κάποιας εφαρμογής ή με κάποιο καλώδιο ( π.χ στην τηλεόραση που γίνεται μέσω mirror ).

  • στην τηλεοραση γινεται mirror,μεσω καποιας εξωτερικης συσκευης, η εαν η τηλεοραση τρεχει καποιο λογισμικο που να υποστηριζει mirror.

    εχεις καποια απο τις 2 επιλογες στην οθονη του αυτοκινητου? (πχ hdmi in? η λειτουργικο android ? η κατι που να υποστηριζει?)

  • Μόνο θύρα usb και σύνδεση μέσω bluetooth . Το σκέφτηκα γιατί μου ζήτησε κάποια στιγμή μεταφορά μέσω midi. Πάντως ήχος μεταφέρεται μέσω bt streaming.

  • Καλησπέρα στην Ελληνικη παρέα.Ευχομαι καλό μηνα σε όλους.

    Μήπως γνωρίζει κανείς για τον DM 920 και το enigma2-plugin-systemplugins-pwe_1.5_armhf.deb που δίνει

    την εντολη στο tempfancontrol_5.2-r5 ,για να δουλέψει ο πρόσθετος ανεμιστηρας τύπου PWM ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Δοκημαζω με Newenigma2 Image 30.01.19 και αν και περναω με επιτυχία τα δυο προς πάνω plugins,και

    δίνω την εντολη στις ρυθμησεις των στροφών στο tempfancontrol_5.2-r5 ,ο ανεμιστηρας δεν δουλέυει.

  • Καλησπερα στην παρεα το προβληαμ ειναι ο hdmi controller γιατι συνεχιζει παιζει κανονικα με stream στον υπολογιστη.Οπως ειχα πει κολλαει η εικονα στον δεκτη και παιζει κανονικα ο ηχος.Δοκιμασα και με rca και στελνει μονο τον ηχο στην τηλεοραση εικονα καθολου.οποτε εχει καποιο θεμα ο δεκτης γενικα με το να στελνει την εικονα.το μπλοκαρισμα μου το κανει μια φορα στο 40λεπτο και χρειαζετι επανεκκνηση να επανελθει.

  • Βασικα πηγα αγορασα καλωδιο.το κοκκινο δεν μεταφερει τιποτα το λευκο ηχο και και το κιτρινο ηχο.

    δεν ξερω τι γινεται πραγματικα.Καλοδεχουμενες ολες οι αποψεις!

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!