OEM GX chip Boxes

There are 7 replies in this Thread which was already clicked 834 times. The last Post () by leopard77.

  • Καλησπερα σε ολους επειδη ο παλιος μου dreambox 800 κλονος μαλλον μετα απο 15 χρονια και τα επαιξε το tuner θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει να τον αντικαταστησω με τον alpha x golden interstar ευχαριστω πολυ αν καποιος γνωριζει πραγματα για τον συγκεκριμενο δεκτη ας μου απαντησει...

  • Μπορειτε να μου προτεινεται κατι να παρω αξιζει αυτος στα 49 ευρω απο cosmodata μου ειπαν οτι παιζει κανονικα ccam και εχει κ iptv απλα θελει καποιες διαδικασιες ευχαριστω εκ των προτερων....

  • θα ήθελα να είμαστε λίγο προσεχτικοί με τα μαγαζιά που βάζουμε εδώ(υπάρχει το google που καλύπτει τα παντα ) γιατί μπορεί να θεωρηθεί απο κάποιους ως προωθήσει και έμμεση διαφήμιση αυτων των "stores" , και αυτο το φορουμ έχει σπόνσορα οποίος μπορει να αναφερει(report) το post ή τον user και να διαγράφει(ουν) άμεσα ...

    απλός κάνω αυτή την αναφορά προς όλους για να μην έχουμε παρεξηγήσεις μελλοντικά

  • Το ποστ σβηστηκε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια..

    δεν σου ειπα να σβησεις κατι ... αν ηταν κατι θα το έκανα εγω

    και δες απο το περιοδικο https://digitaltvinfo.gr/magaz…-golden-interstar-alpha-x

    και γενικα αυτου του τύπου gx είναι απο τους εύκολους δέκτες ,

    και να δουμε τι εχει ζητήσει ο oem απο την Csky για τον iptv player...??

  • Μπορειτε να μου προτεινεται κατι να παρω αξιζει αυτος στα 49 ευρω απο cosmodata μου ειπαν οτι παιζει κανονικα ccam και εχει κ iptv απλα θελει καποιες διαδικασιες ευχαριστω εκ των προτερων....

    Για μένα, αν θες το κεφάλι σου ήσυχο πάρε κάποιον enigma2 με καλό support (π.χ. edision που γνωρίζω ότι υποστηρίζονται πολύ καλά), αλλά βέβαια ανεβαίνεις σε υπερδιπλάσιο κόστος.

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!