Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 400,438 times. The last Post () by bigapple.

  • Γεια χαρα στην Ελληνικη παρέα,ευχομαι να ειστε ολοι καλά και καλο χειμωνα να εχουμε.

    Για ενα φιλο που αγορασε Viaccess SMIT Orca Secure Dual CAM Version 4.1.2.7 με καρτα για τα Ερωτικά

    προγραμματα Hustler TV / Dorcel TV / VIVID TV / Dorcel XXX.που εκπέμπουν απο τον ASTRA 19.2E

    Θα ηθελα να μάθω,εαν εχει κάποιος μια πείρα σχετικα με ποιον Linux Enigma2 receiver,μπορεί να

    συνεργαστεί με την εν λογο Viacces Dual CAM?????


  • Οι προδιαγραφές για την μοντουλα λένε ότι ειναι για 32bit

    SMIT Viaccess Orca Secure Dual CAM ACS 5.0 software version 4.1.2.7

    Ενω τα κανάλια αυτά έχουν ανακοινώσει ότι θα πάνε σε Viaccess6 CW 64 bit για την ασφάλεια κατά της πειρατείας.

    Ο dm900 την βλέπει?

    edit

    Latest generation with latest firmware and CW 64 BIT support for Dorcel TV and Dorcel XXX over Astra 19.2!

    οποτε μονο αν υπαρχει θεμα με driver ειτε με το DVB-CSA1/2/3

  • δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο να αγοράζει κάποιος κάτι που παίζει με πολύ μικρότερο κόστος ετησίως??

    είναι & σταθερά τόσα χρόνια στο cs

    αφήστε που είναι λίγα τα κανάλια & δεν έχουν τις δόξες του παρελθόντος....στο διαδίκτυο πλέον βρίσκεις περισσότερο & ποικίλο <υλικό> :P

  • Ευχαρηστώ για τις απαντησεις,ο DM 920 την βλεπει κανονικα την Μοντούλα μαζι με την καρτα,αλλα το budget ειναι

    μεχρι 100 Ευρώ,και προοριζεται για ενα χωριο στην Ελλαδα,οπου ο θεος του Internet δεν εφτασε μεχρι εκει.

  • Γινετε να έχω ξεχωριστές epg πηγές για τα δορυφορικά από τα iptv για να μην γίνετε μπέρδεμα μετάξυ τους?δλδ στα iptv να παίρνω πχ από το αρχειο με ονομασία iptvpiges xmltvκαι στα δορυφορικά να επιλέξω πχ το rytec xmltv

  • Βασικα το δοκίμασα μόλις δεν έγινε κάποιο μπέρδεμα απλά στα digea από δορυφόρο 3Ε δεν έχει epg.πρεπει να γίνει κάποια ρύθμιση η θέλει να επιλέξω άλλη πηγή?μήπως πρέπει να προστεθούν τα 2 αρχεία που αναφέρονται στο νήμα EPG για τα Κανάλια Ελληνικού Ενδιαφέροντος

  • Ναι όντως μου το εμφάνισε έχεις δίκιο...πως κάνω όμως την αλλαγή από αγγλικό σε ελληνικό??

    No program information available in English.to see the information on Greek adjust your language settings.

    Για ποια settings μιλάει??

  • καλησπερα,θα ηθελα να αναφερω ενα θεμα που ειχα ρωτησει πριν κατι μηνες ,ειχα αναφερει ενα θεμα που ειχα με το ισπανικο πακετο

    movistar,που η καρτα 1810 δεν μου ανοιγε ολα τα καναλια απο το σερβερα μου

    μετα απο καιρο καταλαβα τι εφταιγε γιατι πια αποκατασταθηκε

    η γραμμη μου ηταν multics r69 και τωρα ειναι σε multics r84

    και απο οτι διαβασα σε κατι φορουμ και για να παιξει το γερμανικο πακετο μεσω oscam θελει multics r80 και πανω..

    απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας σε περιπτωση καποιος εχει το ιδιο θεμα που ειχα και εχω


    Υ.Σ

    σε περιπτωση οτι αυτο που εγραψα ειναι εκτος θεματος..ασ διαγραφει

    ευχαριστω

  • Στο plugin openwebif μπορεί η επιλογή Ενεργοποίηση πιστοποίησης HTTP να είναι μόνιμα στο off χωρίς να χρειάζεται κάθε φορά να μπαίνω και να το αλλάζω όταν χρειάζομαι να εχω πρόσβαση στο δέκτη από το pc η το κινητό?

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!