Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,135 replies in this Thread which was already clicked 399,123 times. The last Post () by bigapple.

  • Ο Qviart Unro2 ειναι android αλλα παλιο kitkat 4.4

    Oποιος θελει και δεν θελει Ελληνικα ας μου στειλει πμ

    Ειναι καλος ποιοτικα

    Δεν ειναι καλος με μοτερ

  • Δεν ανοίγει, όχι είχα ρωτήσει και εγώ γιατί μου έκανε εντύπωση...

    και επίτηδες δοκίμασα και κάποιους άλλος σερβιτόρους χωρίς καμία τύχη...

    Πραγματικά είναι πολύ περίεργο και δυστυχώς κατά καιρούς έχουν ελληνικούς αγώνες στο συγκεκριμένο...

    Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος φίλος έχει περισσότερη γνώση για το γιατί και το πώς

    Μας γραμμησαν για αύριο...

    Κρίμα και πολύ περίεργο που ανοίγουν τα υπόλοιπα αλλά όχι αυτό

  • Κοιτα υπαρχει ο Gtmedia v8x και οι Qviart και Viark για αυτα αλλα κυριος ο Gtmedia

    Viarksat 4k που μαλλον κουμπωνει στην ιδια μπριζα,μιλαει 39, 30 γερμανικα αψογα,γαλλικα 16,ολα τα power ,0,8, 23,5 αλλα δεν επιβεβαιωνω για κανενα δικο μας και για σπαγγετι

  • Οι Viark and Qviart με Prometheus server καποτε επεζαν Ελληνικα τωρα οχι

    Απο Ισπανια μερια μονο ο Gtmedia v8x με ιδιαιτερες γνωσεις και γνωριμιες ...πεζει το ενα Ελληνικο!

    Και αυτος με Mars server και οχι Cajacam

  • καλημέρα. όλα τα μαθαίνω από την αρχή.

    είχα επάνω στον octagon sf8008 ένα usb και το χρησιμοποιούσα και για εγγραφές, timesift με openatv 6.3.

    τώρα που έκανα αλλαγές στα image το έκανα πρώτα διαμόρφωση από τον υπολογιστή. δεν τον έβρισκε.

    του έκανα αρχικοποίηση μέσα από το image του OpenATV 7. όταν πάτησα για timesift μου έγραψε δεν υπάρχει ο φάκελος και έβγαλε μπλε οθόνη. μετά έκανα αρχικοποίηση από openpli. ενώ την έκανε, όταν πατάω που να αποθηκεύονται οι ταινίες κλπ (σε openpli) και διαλέγω αυτόν μου γράφει ο δίσκος δεν είναι εγγράψιμος, να διαλέξω άλλο μέσο. που είναι το λάθος μου;

    ευχαριστώ πολύ.

  • Κοιτα υπαρχει ο Gtmedia v8x και οι Qviart και Viark για αυτα αλλα κυριος ο Gtmedia

    είναι τόσο καλός o gtmedia όσο λένε ? τον έχω σταμπάρει και εγώ, όντως πρωτος σε πωλήσεις στο αλι, δεν έχω παιξει με mars, δε ξέρω τι ανοίγει φαντάζομαι όλα πλην τα γνωστα, πλέον ειμαι σε oscamicam δεν έχω παράπονο πέρα από τις πεταλιές που χάνει πλέον ο ισπανός, την πόρτα που φάγαμε εδώ και χρόνια από το μακαρονά και τα τσαλιμάκια του γερμανού που κουτσά στραβά κάτι γίνεται πλέον.

    Edited 4 times, last by kxrist ().

  • καλημέρα. όλα τα μαθαίνω από την αρχή.

    είχα επάνω στον octagon sf8008 ένα usb και το χρησιμοποιούσα και για εγγραφές, timesift με openatv 6.3.

    τώρα που έκανα αλλαγές στα image το έκανα πρώτα διαμόρφωση από τον υπολογιστή. δεν τον έβρισκε.

    του έκανα αρχικοποίηση μέσα από το image του OpenATV 7. όταν πάτησα για timesift μου έγραψε δεν υπάρχει ο φάκελος και έβγαλε μπλε οθόνη. μετά έκανα αρχικοποίηση από openpli. ενώ την έκανε, όταν πατάω που να αποθηκεύονται οι ταινίες κλπ (σε openpli) και διαλέγω αυτόν μου γράφει ο δίσκος δεν είναι εγγράψιμος, να διαλέξω άλλο μέσο. που είναι το λάθος μου;

    ευχαριστώ πολύ.

    βαλε το σε ενα pc και δες μηπως εχει βαρεσει το στικακι, η μηπως για καποιο λογο εχει χασει τα διαμερισματα του.

    μετα κανε τη διαδικασια απο την αρχη .


    επισης, κανε το στικακι mount ως /hdd αν τυχων το βαζει ως /usb ...

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!