Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 394,842 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • Καλημέρα

    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει βήμα βήμα για το πως θα περασω το καινουριο oscam σε Vuzero 4Κ με satdreamgr;;

    Έχω ηχο εδώ κ μια εβδομάδα αλλά όχι εικόνα

    Υπάρχει καποιο βίντεο ;;;

  • το οτι εχεις ηχο και οχι εικονα, χωρις να εχεις πειραξει κατι αλλο, δε νομιζω οτι θα διορθωθει με νεο oscam... κατι αλλο δεν παει καλα.


    αν ανοιξεις την oscam webif δειχνει να ειναι συνδεμενο???

  • Είναι συνδεδεμένο

    Ανοίγει μερικά όπως Novasports στους 16Ε

    Το τσέχικο canal+αλλά ολλανδικά πολωνικά μου ανοίγει μόνο φωνή κ άμα κάνω ρισταρτ το σοφτκαμ ανοίγει η εικόνα αλλά κολλημένη με ηχο κανονικό παλι

  • Είναι συνδεδεμένο

    μόνο μέσω του web-if θα το επιβεβαιώσεις αυτό και συγκεκριμένα ορίζοντας αποδεκτό ip-range συσκευών εντός του οικιακού δικτύου σου ώστε να έχουν access σε αυτό, είχα από γνωστούς το ίδιο feedback και έφταιγε αυτό. όλοι έκαναν αλλαγές στα .server ,conf μέσω notepad. Δεν πρέπει.

    Edited 2 times, last by kxrist ().

  • Καλησπέρα,

    Σκέφτομαι να αγοράσω και να δοκιμάσω έναν GTMEDIA V8X για να δω τις δυνατότητες του.

    Έχω εγκατάσταση με μοτέρ. Θα δουλεύει με usals? Το έχει δοκιμάσει κανένας?

  • Σχετικα με Sport Klub στον bulgariasat

    sk μαυρο

    sk 1 μπαρες

    sk 3 παγωμενο

    εγινε κατι;

    Τα ίδια και σε μένα και έκανα μία έρευνα στο internet αλλά δεν βρήκα κάτι...

    Ελπίζω να μην είναι σημάδι Και αρχίζουν να μας αφήνουν όπως μας άφησε ο Γερμανός και πρακτικά και ο Ισπανός

  • Hotbird χωρίς 2η σκέψη.

    (Προς το παρόν τουλάχιστον ο Βαρσοβίας πάει τρένο)

    Επίσης 1.9e 0.8w 19.2(έχει γραμμηθει) 16 έχει λίγα πια και όχι 100% σταθερός... Και έχω ακούσει ότι και στον 9ε κάτι έχει !!!

  • Hotbird χωρίς 2η σκέψη.

    (Προς το παρόν τουλάχιστον ο Βαρσοβίας πάει τρένο)

    Επίσης 1.9e 0.8w 19.2(έχει γραμμηθει) 16 έχει λίγα πια και όχι 100% σταθερός... Και έχω ακούσει ότι και στον 9ε κάτι έχει !!!

    16 ειχα πριν για τα arena, θυμαμαι οτι ανοιγαν αλλα αργουσαν, ισως και να κολλαγαν λιγο αλλα ειχαν ολους τους αγωνες απο uefa. Hotbird εχει sportklub πολωνιας που εχει super league καμια φορα και νομιζω ανοιγει αλλα τι αλλο εχει; Στο μεγαλο πιατο εχω 39-46-52(κεντρο) αλλα μαλλον θα φυγει ο 52 γιατι πλεον δεν εχει τιποτα

  • οταν θα εχει παιχνιδι θα σου πω παντως οσο βλεπω τωρα παει τραινο χωρις κοληματα



    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    0.8,1.9,9.13,16,19,2,23,5,39

    Edited once, last by xristos1 ().

  • Ευχαριστω πολύ

    Δουλεύουν τώρα

    Αλλαξα ip κ έπιασε έφυγε η μαύρη εικόνα

    Για τα γερμανικά θέλει την καινούργια oscam;

    Εάν ναι πως μπορω να την περασω;;;

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!