Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 394,945 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!

    Η εταιρεία Wilhelm tel παίρνει το σήμα από δορυφόρο και μας το δίνει σε dvb-c

    θα περιμένω ακόμα μήπως και στρώσει...

    καλό βράδυ και αν γίνει κάτι θα ενημερώσω....

  • Έκανα αυτόματη ανίχνευση του Hellasat στον Octagon με SatDream αλλά δεν βρήκε τα κανάλια της DIGEA και τα κατέβασα χειροκίνητα.

    Mάλλον επειδή το αρχείο satellites.xml είναι παλιό;


    Απο που προτείνετε να κατεβάσω νεότερο και που είναι η διαδρομή του αρχείου για να το αλλάξω;

    Αν έκανα τυφλή ανίχνευση θα τα έβρισκε;

  • ναι επειδη ειναι παλιο το satellite.xml δεν τα κατεβαζει (8αρι εχεις λογικα) . στο sdg10 νομιζω ενημερωθηκε (θα το ριξω μια ματια για επιβεβαιωση).

    τυφλη να μην κανεις, γιατι θα εχει αλλα μπερδεματα.

    αφου τα κατεβασες, θα ελεγα αφησε το ετσι. δε θα χαθουν σε επομενη σαρωση (εκτος αν κανεις διαγραφη πριν τη σαρωση).

  • Μπορει κανεις να μου εξηγησει, εστω κ με μήνυμα αν δδ θελει εδω,γιατί σε forever δεκτη και σε συγκεκριμενα καναλια που εχουν ελληνικους υπότιτλους δε.μπορει να τους εμφανισει με οποινδήποτε συνδυασμό πληκτρων?

    Edited once, last by kxrist ().

  • Κατανοητό αλλα γινεται σε πολυ συγκεκριμένα καναλια παροχου, σε καποια τους εμφανίζει κανονικα.


    Ισως λυθει με καποιο firmware upgrade.

  • Οτι πεζει σε PRO πεζει σε normal αλλα και σε SE server

    Ολοι τα ιδια βλεπουμε

    Οτι βλεπειs εσυ βλεπω και εγω

    ----------

    Υπαρχουν ομως καποιες μικροδιαφορες αναμεσα σε καποιους δεκτεs αλλου τυπου οπως προειπαμε τα gr subs

  • Βεβαιa οφειλω να πω πως τωρα λογω φιλοσοφιας των Κινεζων....για μας Ευρωπη....θελουμε 4κ δεκτη με PRO server

    Πρεπει να γραφει forever IM140 για DE UK και προσεχως IT and """"CO""""

  • Προς διαχειριστές :

    Επειδή μου έχει ανέβει η πίεση, εγω το "μπασταρδακι", οπως με αποκάλεσε ο κύριος πιο πάνω, περιμένω να εφαρμοστούν οι κανόνες της κοινότητας. Το προφίλ του ειναι ακόμα ενεργό. Μπορείτε να δειτε τί πραγματικά έγραψα και να κρίνετε ποιος ήταν ο αγενής.


    Αφού λοιπόν τα κριτήρια εδω μεσα είναι έτσι, και ο κύριος αυτός εξακολουθεί να μιλαει με προσβλητικους χαρακτηρισμους, θα αποχωρήσω απο το φόρουμ εφόσον δεν τον διαγράφετε.

  • Για να ηρεμήσουν τα πνεύματα οι διαχειριστές αποφασίσανε μια εβδομάδα αποκλεισμού και στους δυο σας , η ενότητα άνοιξε καλή συνέχεια και οχι ξανά αυτό το πράγμα αλλιώς θα είναι μόνιμος ο αποκλεισμός :thank_you2:

  • Kαλησπέρα σε όλους

    Μπορεί κάποιος να μου στείλει πληροφορίες για το forever 4k?

    η να μου πεί που να μπώ να διαβάσω?

    Ευχαριστώ.

  • το ονομα forever παραπεμπει σε ενα ονομα server To forever SE // Forever // Forever PRO

    Αυτον τον σερβερ τον πεζουν κατι Κινεζοκουτα αλλα χαλια GX or Ali.... αλλα μετρια με Hisi

    ------

    Eμεις εδω Ελλαδα θελουμε τον 4κ(Forever PRO) για να υποστηριζει καποια πακετα συγκεκριμενα

    -----

    Επειδη δεν μου επιτρεπετε να γραψω περισσοτερα,.....

    googlare ... starsat 200hd 4k starsat 220hd 4k .....mediastarZ2(ακριβος) Geant 750 ott σκετος η allure Tiger one milion 4k ......

    -----

    Kαι μετα δικη σου υποθεση αν αγορασεις καποιον!

  • Νομίζω ότι την ευρώπη θα βρει ο φίλος ευκολότερα τον Viark Sat HD ( έχει διάφορα μοντέλα ο συγκεκριμένος αλλά ας κοιτάξει για τον 4Κ ) για την συγκεκριμένη δουλειά που τον θέλει . Παρεπιπτόντως ο συγκεκριμένος μιλάει και καλά αγγλικά εδώ και ένα μήνα .

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!