Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 394,896 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • Περιμένετε λίγο να το επαναφέρω στον δικό μου δέκτη γιατι δεν το έκανα ποτέ. Βλέπω ότι το αρχείο έχει μεγάλο μέγεθος.


    Επιστρέφω σφαίρα.

  • Η εγχείριση πέτυχε, ο ασθενής επιβίωσε. Πότε θα μου τα δώσει στο χέρι αυτό το μηχάνημα!!!


    Αν είχε χέρια, σίγουρα θα είχα μονίμως μαύρα μάτια.


    1.jpg

  • φλασαρεις...ενα satdreamgr η ενα openpli recovery, και επανερχονται τα εργοστασιακα... :smiling face:

    μετα βαζεις ξανα atv στη θεση 1, αλλα οχι recovery, για να μην το ξανα-αλλαξει

  • με την εντολή που έγραψες πήρα το δικό μου από τον άλλο δέκτη που είχα πρωτοεγκαταστήσει satdream

    δεν ξέρω όμως αν μπορούμε να το βάλουμε σε άλλο δέκτη. μην τα κάνω σαλάτα. το ανεβάζω

    Θα πρέπει να γίνεται. Δεν έχω τρόπο να το ανοίξω και να δω την εικόνα. θα πρέπει να το ψάξω.


    Αν φοβάσαι, κάνε αυτό που λέει ο georgeflu στο post #4.905.

  • στο λινκ που πηρες για το 10, ειχε μεσα και recovery (αν δε μας ξεφυγε κατι...)

    απλα , δεν περνας λογισμικο μετα τις 12-13/02 (γιατι εχουμε το θεμα...)

  • Ο αγρότης έγραψε "χωρις εμας τι θα,φας". Εγω θα παρω το τερας του hatters1976 και θα γραψω "χωρίς δορυφορική τη τν να δείς;" Μπας και δωσει καμμια επιδότηση για τέρατα :beaming face with smiling eyes:

  • georgeflu εμείς κανένα update θα κάνουμε?

    Τόσες μέρες έχουν περάσει και πλέον τα συμπτώματα αστέρησης είναι ανεξέλεγκτα :)...

    Βλέπεις και τα αποτελέσματα εδώ όλοι με octagon είμαστε χωρίς update για αυτό το έχουμε ρίξει στα πειράματα....

  • Καλημέρα στα παιδιά όσο αφορά octagon sf8008 egami 10.5r2 και openatv 7.3 πάνε μια χαρά.

    Μόνο στο egami δεν βγήκε ακόμα multistalker pro ...

    Το Σάββατο έχει βάψιμο σε χρώμα γκρι του 2.40 για να είναι ίδιο με το wave frontier T90.

    Μπορεί να ανεβάσω και φώτο για τον φίλο μου τον IsN0G00d !!

    Για το satdream10 δεν είχα διαβάσει τον georgeflu οπότε έγινε ... το αναμενόμενο εκεί.

  • hatters1976 to Egami από ό,τι έχω καταλάβει γιατί το έβαλα πρόσφατα και δεν το χρησιμοποιώ, κάνει updates περίπου μηνιαία το οποίο περιλαμβάνει και update στα βασικά πρόσθετα. Δεν είναι κακή τακτική αλλά για μας που είμαστε εξαρτημένοι και θέλουμε τα update χθες είναι θέμα 😂😂😂...

    Δεν ξέρω γιατί επιμένεις στο multistalker pro, to Ajpanel είναι απείρως καλύτερο σε όλα του με διαφορά...

    Το μόνο πράγμα που είναι καλύτερο στο multistalker είναι η εμφάνιση ....

    Αλλά πραγματικά μόνο αυτό.

    Άμα φυσικά μπορείς να το βάλεις και μόνος σου και να μην περιμένεις.

    Όσο αφορά το update κανένας δεν ακούει τον George...

    Όσο για το πιάτο δεν θέλουμε απλά φωτογραφίες θέλουμε και βίντεο και φυσικά σήμα από κάθε δεύτερη συχνότητα κάθε δορυφόρου :)

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!