Arena sport

There are 11 replies in this Thread which was already clicked 1,373 times. The last Post () by VangelisGi.

  • Για σας φίλοι .εχω το satdream 6 Image στο vuduo2 και Oscam Emu . Δυστυχώς ενώ μου ανοίγουν όλα τα Arena Sport το Arena Sport 5 όπου δείχνει την ΑΕΚ δεν ανοίγει ? Για ποιο λόγο συμβαίνει . Μπορώ να κάνω κάτι ?

    Ευχαριστω

  • γεια σας σε ολους και καλη ανασταση. μια ερωτηση. κολλανε και σε σας τα arena στις 1.9e?? με σημα 100% εχω σπασιματα στην εικονα. και οχι μονο σε μια τηλεοραση αλλα σε 4 με διαφορετικο πιατο η καθε τηλεοραση. ευχαριστω

  • γεια σας σε ολους και καλη ανασταση. μια ερωτηση. κολλανε και σε σας τα arena στις 1.9e?? με σημα 100% εχω σπασιματα στην εικονα. και οχι μονο σε μια τηλεοραση αλλα σε 4 με διαφορετικο πιατο η καθε τηλεοραση. ευχαριστω

    Φίλε εδώ είναι για τα powervu κανάλια...αλλά τεσπά μια χαρά δουλεύουν τα αρένα 1.9e ,ρωτησε τον σερβιτόρο σου!!!

  • .:T3O:.

    Changed the title of the thread from “Arena Sport 5” to “Arena sport”.
  • τα 4 καναλια τα δουλευω απο τον emu με tandberg και τα αλλο απο σερβιτορο. αλλα τα 4 απο τον emu μου κανουν σπασιματα. το αλλο δεν το εχω δοκιμασει ακομα. οταν σχολασω θα το δοκιμασω

  • Να ρωτήσω , αφού ο σερβιτόρος δίνει το ένα κανάλι ,δε θα έπρεπε να δίνει και τα υπόλοιπα?

    Τεσπά ελπίζω φίλε να βγάλεις άκρη..

  • ο σερβιτορος το δινει το ενα καναλι αλλα και αυτο με σπασιματα. τα αλλα ανοιγουν οπως και να εχει με σερβιτορο ή χωρις.το θεμα μου ειναι οτι σε και στις 4 τηλεορασεις εχω το ιδιο προβλημα (σπασιματος εικονας). θα δοκιμασω να αλλαξω lnb σε μια απο τις 4 τηλεορασεις μπας και αλλαξει κατι.

  • Παρατήρησα το ίδιο πρόβλημα όταν επιχείρησα από το ίδιο καλώδιο μέσω ΤΑΥ να δώσω σε 2 δέκτες,

    απώλεια σήματος δεν υπήρξε μεγάλη (0.5db) είχα όμως αυτά τα σπασίματα και μόνο στα συγκεκριμένα κανάλια,

    με το που έβγαλα το ΤΑΥ επανήλθαν στην κανονικότητα.


    Τσέκαρε τις συνδεσμολογίες σου.

    Liverpool.png


    YOU'LL NEVER WALK ALONE


Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!